یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات – قدرت شفابخش فرشتگان

چگونه از فرشتگان خدا برای رفع مشکلات و گرفتاری ها کمک بگیریم در دعا سایت

یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات - قدرت شفابخش فرشتگان

یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات – قدرت شفابخش فرشتگان

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات – قدرت شفابخش فرشتگان را برای شما عزیزان قرار دادیم . فرشتگان در امورات مختلفی می توانند به ما کمک کنند . فرشتگاه دارای قدرت شفابخش شگفت انگیز هستند . فرشتگان بدون اجازه ما نمی توانند در زندگی ما وارد شده و دخالت کنند . روش کمک خواستن از فرشتگان به این صورت است که باید در ذهن و فکر خود از آنها کمک بگیریم . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با روش کمک خواستن از فرشتگان در کارهای مختلف و قدرت شگفت انگیز و ماورایی و شفابخش فرشتگان …

یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات - قدرت شفابخش فرشتگان یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات - قدرت شفابخش فرشتگان واگذار کردن مشکلات به فرشتگان نحوه کمک گرفتن از فرشتگان نامه و دست نوشته از مشکلات به فرشتگان کمک خواستن از فرشتگان کمک برای رفع مشکلات از فرشتگان قدرت بینهایت فرشتگان فکر کردن در ذهن به فرشتگان دعوت از فرشتگان برای کمک چگونه از فرشتگان درخواست کمک کنیم ؟
یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات – قدرت شفابخش فرشتگان

یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات – قدرت شفابخش فرشتگان,کمک خواستن از فرشتگان,قدرت بینهایت فرشتگان,کمک برای رفع مشکلات از فرشتگان,نحوه کمک گرفتن از فرشتگان,چگونه از فرشتگان درخواست کمک کنیم ؟,فکر کردن در ذهن به فرشتگان,دعوت از فرشتگان برای کمک,واگذار کردن مشکلات به فرشتگان,نامه و دست نوشته از مشکلات به فرشتگان

یاری خواستن از فرشتگان برای رفع مشکلات – قدرت شفابخش فرشتگان

قدرت شفابخش فرشتگان بی نهایت است . آنها می توانند گرفتاری های ما را در حیطه روابط, شغل, مسائل مالی, مشکلات مسکن و دیگر نابسامانی ها در زندگی مرتفع سازند. با پیروی از چند مرحله می توانیم یاری ایشان را جلب نماییم:
۱- مدد طلب کنید:
قانون اختیار می گوید که فرشتگان بدون اجازه شفاهی ما نمی توانند در زندگی ما مداخله نمایند . تنها یک استثنا وجود دارد, آن هم زمانی است که زندگی ما در خطر است. در این صورت بی فوت وقت وارد عمل می شوند, در غیر اینصورت ما باید از فرشتگان تقاضای کمک کنیم.
نحوه کمک خواستن شگفت است, بدین معنی که الزاما نباید فرشتگان را برای یاری رساندن رسما دعوت کنید, بلکه صرفا در فکرتان فرشتگان را بخوانید و آنها فورا شما را اجابت می کنند. 
شما همواره دو یا چند فرشته یاری رسان دارید که از زمان تولد تا مرگ, شمارا همرامی می کنند.
هرگز کارهای شما از میزان عشق آنها به شما کم نمی کند, زیرا آنها شما را بی قید و شرط دوست دارند.
همچنین می توانید تقاضا کنید که فرشتگان بیشتری به شما ملحق شوند .  می توانید از خدا بخواهید که آنها را بسوی شما یاری کنند, یا اینکه مستقیما از خودشان بخواهید , از هر دو راه نتیجه می گیرید, چراکه ملائک همواره به دعوت الهی پاسخ مثبت می دهند, خداوند نیز همواره از آنها می خواد که هرکجا شما به آنها نیاز داشتید شما را در چتر حمایت و حافظت خود نگه دارند.
۲- مشکلات را واگذار کنید:
پیش از آنکه خدا و فرشتگان موقعیت شما را مورد درمان قرار دهند, باید تماما آن را به آنها واگذار کنید . این امر کمی شبیه به پست کردن یک نامه است, شما باید نامه را پیش از آنکه از اداره پست تحویل بگیرید از دستان خود رها سازید.
غالبا از آسمان طلب یاری می کنیم, در حالی که به جای واگذار نمودن امر, بدان محیط می شویم و بدین ترتیب اجازه مداخله به نیروی آسمانی نمی دهیم, اگر واقعا کمک می خواهید مشکل را تمام و کمال به خضرت حق و فرشتگان واگذار کنید.
۳- به خدا اعتماد کنید:
به خداوند و فرشتگان دست نوشته ای که حاوی مراتب و مراحل مشکلاتتان است عرضه ننمایید, بلکه ایمان داشته باشید که حکمت بی پایان و قدرتهای آفرینش الهی مافوق اذهان بشری می توانند بر مسائل فائق آیند . به خاطر داشته باشید که اراده الهی بر نیک روزی شماست.
۴- مشی های ربانی را پیش گیرید:
پس از آنکه شما مساله تان را به خدا و فرشتگان واگذار نمودید, آنها از شما خواهند خواست که برای حل مشکل گامهایی انسانی بردارید . این رهنمودها را در شکل یک نوا, رویا, بصیرت, ادراک یا قالب احساسی, شهودی و … دریافت می نمایید.
اگر از منبع الهام اطمینان ندارید از خدا و فرشتگان بخواهید آنها را تصدیق نماید. 

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.