گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم

گیاهان دارویی موثر و مفید برای درمان آب مروارید چشم و تقویت چشم و نور چشم در دعا سایت

گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم

گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم را برای شما عزیزان قرار دادیم . برای درمان التهاب چشم و همچنین تقویت کردن چشم ها و قطع آب ریزش چشم و زیاد شدن نور چشم گیاهان دارویی زیادی وجود دارد . برای نمونه گیاه رازیانه برای رفع التهاب چشم و همچنین تقویت چشم و رفع آب ریزش چشم و درمان بیماری آب مروارید بسیار موثر می باشد . استفاده از قطره گیاه رازیانه برای افزایش نور چشم و رفع درد چشم معجزه آسا می باشد . همچنین گیاه زعفران برای تقویت چشم ها و درمان بیماری آب مروارید در افراد با سن بالا بسیار تاثیرگذار می باشد …

گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم گیاهان دارویی موثر برای افزایش دید چشم گیاهان دارویی مفید برای درمان التهاب چشم گیاهان دارویی برای چشم گیاهان دارویی برای جلوگیری از کوری و نابینا شدن چشم گیاهان دارویی برای تقویت چشم گیاهان داروی برای افزایش نور چشم گیاه زغال اخته برای افزایش نور چشم گیاه زعفران برای قوی شدن چشم ها گیاه زرد چوبه برای تقویت چشم گیاه رازیانه برای تقویت چشم گیاه دارویی مخصوص آب ریزش چشم
گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم

گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم,گیاهان دارویی برای چشم,گیاهان دارویی برای تقویت چشم,گیاه دارویی مخصوص آب ریزش چشم,گیاهان داروی برای افزایش نور چشم,گیاهان دارویی مفید برای درمان التهاب چشم,گیاهان دارویی موثر برای افزایش دید چشم,گیاهان دارویی برای جلوگیری از کوری و نابینا شدن چشم,گیاه رازیانه برای تقویت چشم,گیاه زغال اخته برای افزایش نور چشم,گیاه زعفران برای قوی شدن چشم ها,گیاه زرد چوبه برای تقویت چشم

گیاهان طبیعی برای درمان التهاب و آب ریزش چشم و تقویت چشم و افزایش نور چشم

چشم یک عضو حساس در بدن است. بیماری‌های زیادی چشم را تهدید می‌کند که از التهاب‌های ساده و قرمزی گرفته تا بیماری‌های خطرناکی که می‌تواند به نابینایی منجر شود.

چشم یک عضو حساس در بدن است. بیماری‌های زیادی چشم را تهدید می‌کند که از التهاب‌های ساده و قرمزی گرفته تا بیماری‌های خطرناکی که می‌تواند به نابینایی منجر شود.

عرقون (Eyebright)

خاصیت شفا دهندگی این گیاه برای چشم از گذشته‌های دور شناخته شده بوده و برای حفظ نور چشم از آن استفاده می‌شود. این گیاه می‌تواند خارش و قرمزی چشم را برطرف کند.

براساس تحقیق ۱۲ پرشک اروپایی قرط عرقون در ۸۱ درصد موارد موثر بوده است و التهاب چشم را درمان می‌کند.

شوک (Milk Thistle)

می‌گویند که چشم دروازه روح است، اما گیاه‌شناسان معتقدند که چشم دروازه سلامتی جگر نیز هست. ضعف و تیرگی دید می‌تواند نشانه خوب کار نکردن جگر یا کبد باشد. گیاه شوک و ماده موثره آن «سیلیمارین»، هم برای رفع التهاب جگر و هم برای چشم مفید است. ویتامین‌های مفید برای چشم در کبد انباشته می‌شوند. گیاه شوک با رادیکال‌های آزاد در بدن مبارزه می‌کند و قند موجود در چشم را کاهش می‌دهد.

گینکو بلیبا (Ginko Biloba)

قرن‌هاست که خاصیت این گیاه برای چشم شناخته شده است و می‌تواند جریان خون را به پس چشم افزایش دهد. پژوهشگران کره‌ای ۳۳۲ بیمار را با این گیاه مورد آزمایش قرار دادند و درمان در بیشتر موارد موفق بوده است.

رازیانه

اگر شما از التهاب و آب ریزش چشم رنج می‌برید رازیانه می‌تواند باعث تقویت چشم شما بشود. شستشوی چشم با رازیانه می‌تواند جلوی بیماری‌ها همچون آب مروارید را بگیرد. یک تحقیق در سال ۲۰۰۸ نشان می‌دهد که استفاده از قطره رازیانه در درمان آب مروارید بسیار موثر است.

زعفران

زعفران هم مانند رازیانه در تقویت دید چشم و به ویژه درمان آب مروارید مفید است. در یک تحقیق تمامی بیمارانی که از زعفران استفاده کردند بهبودی چشم داشتند و به همین دلیل محققان بر این باور هستند که این گیاه می‌تواند جلوی کاهش دید در بیماران کهنسال را بگیرد.

زغال اخته (Bilberry)

در جریان جنگ جهانی دوم، خلبان‌های نیروهای هوایی انگلستان گزارش دادند که خوردن زغال اخته به دید آنها در شب کمک می‌کند. زغال اخته بخاطر داشتن مقادیر زیادی انتوسیانوسید، برای جریان خون در موی‌رگ‌ها بسیار مفید است. این ماده آنتی اکسیدانت و ضد التهاب است.

در ضمن این ماده می‌تواند در تولید پیگمنت‌ها در چشم و قابلیت تطبیق با تغییرات نور مفید باشد و مواد زائد چشم را تخلیه کند.

چای سبز

حلقه‌های تیره و پف دور چشم می‌تواند ناراحت کننده باشد. اگر کیسه‌های چای سبز را روی چشم خود بگذارید می‌تواند جلوی بادکردگی دور چشم را بگیرد. چای سبز مقدار زیادی تنین و آنتی‌اکسیدانت دارد. از سوی دیگر چای سبز برای قلب و کبد هم مفید است و به همین دلیل می‌تواند برای چشم هم خاصیت درمانی داشته باشد.

زردچوبه

زردچوبه خاصیت درمانی زیادی دارد و برای چشم هم مفید است. این گیاه می‌تواند جلوی اکسیده شدن عدسی‌های چشم را بگیرد و این یکی از شایع‌ترین بیماری‌های چشم است.

زردچوبه بخاطر داشتن مقدار زیادی «کورکومین»خاصیت ضد التهابی دارد و به همین دلیل این گیاه خاصیت ضد التهابی دارد و برای خشکی چشم خوب است.

عصاره تخم انگور

عصاره تخم انگور در درمان بیماری‌های چشم بسیار مفید می‌باشد و ناراحتی‌های چشم همچون لکه چشم، آب مروارید، بیماری قند و تغییر شکل آن را درمان می‌کند.

تخم انگور «لینولئید» دارد که برای چشم مفید است و خاصیت آنتی هیستامین و آنتی اکسیدانت دارد.

گلدن سیل (Goldenseal)

خاصیت آنتی‌بیوتیک این گیاه برای سلامتی چشم هم مفید است. چشم‌شویی که از این گیاه ساخته می‌شود می تواند در درمان بسیاری از عفونت‌های چشمی مانند تراخم و گل مژه موثر باشد.

لازم به ذکر است که گیاه‌هان به خودی خود نمی‌توانند در درمان چشم مفید باشند، اما می‌توانند حالت تکمیلی داشته باشند. اگر شما نگران سلامتی چشم خود هستید برای یک چک‌آپ از دکتر چشم پزشک خود وقت بگیرید.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.