گنج یابی با خفاش – خرید و فروش لانه خفاش جهت گنج یابی !!

روش گنج یابی و دفینه یابی با خفاش در دعا سایت

گنج یابی با خفاش - خرید و فروش لانه خفاش جهت گنج یابی !!

چگونه می توان با استفاده از خفاش و لانه خفاش گنج و دفینه پیدا کرد ؟ آیا گنج یابی با لانه های خفاش واقعیت دارد ؟ آیا خفاش ها لانه گذاری می کنند ؟ راز و اسرار خرید و فروش لانه خفاش چیست ؟

گنج یابی با خفاش - خرید و فروش لانه خفاش جهت گنج یابی !! لانه خفاش کجاست ؟ لانه خفاش در گنج یابی گنج یابی با خفاش - خرید و فروش لانه خفاش جهت گنج یابی گنج یابی با خفاش قیمت و ارزش لانه خفاش علائم و نشانه های خفاش روش پیدا کردن گنج و دفینه با خفاش دفینه یابی با خفاش خریدار لانه خفاش خرید و فروش لانه خفاش جهت دفیه یابی خاصیت و فوائد لانه خفاش
گنج یابی با خفاش – خرید و فروش لانه خفاش جهت گنج یابی !!

گنج یابی با خفاش – خرید و فروش لانه خفاش جهت گنج یابی,گنج یابی با خفاش,لانه خفاش در گنج یابی,دفینه یابی با خفاش,روش پیدا کردن گنج و دفینه با خفاش,خرید و فروش لانه خفاش جهت دفیه یابی,علائم و نشانه های خفاش,لانه خفاش کجاست ؟,خاصیت و فوائد لانه خفاش,خریدار لانه خفاش,قیمت و ارزش لانه خفاش

گنج یابی با خفاش – خرید و فروش لانه خفاش جهت گنج یابی !!

تنها دلیلی که برای این عمل وجود دارد سوء استفاده برخی از سودجویان و کلاهبرداران در فضای مجازی با انتشار فیلمی جعلی مبنی بر وجود ماده ای خاص در لانه خفاش هاست.

کلاهبرداران با انتشار فیلمی جعلی و ارائه اطلاعات غلط در فضای مجازی سعی دارند از حس کنجکاوی برخی افراد ساده لوح استفاده کنند و با دروغ قیمتی بودن لانه این خفاش ها،

آنها را در دام بیاندازند تا مبالغی هنگفت را به امید سود بیشتر به آنها بپردازند.

راز خرید و فروش لانه خفاش ها

خفاش ها اصلا لانه ندارند !!

برخی مالباختگان با تصور اینکه تجارت این لانه ها سودآور است اقدام به خرید لانه هایی می کنند که دست ساخت است درحالیکه خفاش ها هیچ گونه لانه ای ندارند.

خفاش ها تنها پستاندارانی هستند که می توانند پرواز کنند،

این پرندگان در سال یک بار زایمان کرده و بچه خود را در میان بال های شان می گیرند،

بچه خفاش ها حتی هنگام شکار نیز از مادر خود جدا نمی شود.

راز خرید و فروش لانه خفاش ها

خفاش ها از سقف آویزان می شوند درحالیکه سرشان پایین است و

شایعه مواد مایع جمع شده در لانه آنها کاملاً کذب و برای گمراهی و فریب بوده است.

افتادن در دام سودجویان تنها به متضرر شدن شهروندان منجرمی شود از مردم خواست به شایعات در این باره توجه نکرده و با اقدامات نسنجیده حیات این جانوران را با تهدید روبه رو نکنند زیرا بیدار کردن خفاش ها در این فصل منجر به مرگ آنها و برهم زدن اکو سیستم می شود.

شایعه گرانبها بودن لانه خفاش ها که در فضای مجازی بیشتر به آن دامن زده شده، عده ای را با هدف سودجویی، روانه غارها از جمله غار آبی تاریخی سهولان ،دومین غارآبی کشور کرده است.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.