گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا

آیا طلا از خود گاز تولید می کند ؟ روش دفع گاز طلا چگونه است ؟ در دعا سایت

گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا

گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا

مطالب و اطلاعاتی کامل درباره گاز طلا و اینکه آیا طلا در گذر زمان از خود گاز تولید می کند یا نه ؟ گهگاهی خبر می رسد که جویندگان گنج و دفینه درون غارها و تونل ها بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده اند آیا این خفگی بر اثر همان گاز طلا بوده است ؟ در ادامه از دعا سایت در مورد وجود داشتن یا وجود نداشتن گاز طلا بحث خواهیم کرد …

گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا روش تشخیص گاز طلا ایا گاز طلا کشنده است ؟ اطلاعاتی درباره گاز طلا آیا گاز طلا وجود دارد ؟ آیا گاز طلا خطرناک است ؟ آیا گاز طلا حقیقت دارد؟ آیا طلا در گذر زمان گاز تولید می کند ؟
گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا

گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا,آیا گاز طلا وجود دارد ؟,ایا گاز طلا کشنده است ؟,آیا گاز طلا خطرناک است ؟,روش تشخیص گاز طلا,اطلاعاتی درباره گاز طلا,آیا گاز طلا حقیقت دارد؟,آیا طلا در گذر زمان گاز تولید می کند ؟

گاز طلا چیست؟ آیا طلا گاز تولید میکند؟ همه چیز درمورد گاز طلا

این حرف از کجا سرچشمه میگیرد؟ گاز یکی از ۴ حالت ماده است(جامد-مایع-گاز-پلاسما) که فاقد شکل بوده و فاصله مولکولی در این حالت بسیار بیشتر از جامد و مایع است و باعث شده تا ماده به حالت گاز درآید حال اگر یک ماده جامد یا مایع بخواهد تبدیل به گاز شود باید ساختار ملکولی آن از هم بپاشد و بین ملکولها فاصله بیفتد که در این صورت ماده جامد یا مایع حالت و شکل اولیه خود را از دست میدهد و حجم آن رفته رفته کم خواهد شد.

همانطور که وقتی آب را حرارت میدهیم آب کم کم از حالت مایع به گاز درخواهد آمد و ساختار مایعی خود را از دست خواهد داد و حجم مایع رفته رفته کم خواهد شد تا جایی که کاملا به گاز(بخار) تبدیل شود. حال اگر فرض را هم براین میگرفتیم که طلا گاز تولید میکند قطعا بعد از مدتی شکل و ساختار اولیه آن از بین میرفت و به طور مثال بعد از ۱۰۰۰ سال از یک مجسمه طلایی چیزی جز گاز باقی نمیماند! طلا از جمله فلزات نجیب است و دربرابر اکسیداسیون,زدگی و خوردگی مقاوم است. به این منظور که در مجاورت با آب و هوا در طی هزاران سال نیز اکسید نخواهد شد. شاید گمان کنید که ممکن است سایر فلزات در اثر اکسیداسیون گاز تولید کنند.

در واقع فلزات از لحاظ اکسایش به سه دسته تقسیم میشوند:

۱-فلزاتی مانند طلا و پلاتین که قابل اکسایش نیستند و نیازی به محافظت ندارند

۲-فلزاتی مانند مس,قلع,روی,آلومینیوم,کبالت,نیکل و … که وقتی در مجاورت هوا قرار میگیرند اتمهای سطح آنها اکسید میشود.ولی اکسید آنها مقاوم است و چسبیده به فلز باقی میماند و خود لایه محافظتی برای فلز میشود و مانع اکسایش بیشتر آن فلز خواهد شد.

۳-فلزاتی مانند آهن که وقتی سطح آنها در مجاورت هوا اکسید میشوند , اکسید آنها متخلخل است و به فلز نمیچسبد و از بدنه فلز کنده میشود و فلز به تدریج فاسد شده و از بین میرود.

در هیچکدام از این سه حالت فلزات تبدیل به گاز نخواهند شد حتی فلزات دسته سوم!

در یکی مطلب ذکر شده بود که طلا اکسید نمیشود و گاز تولید نمیکند ولی پاتین میبندد و پاتین آن تولید گرما و گاز و میدان مغناطیسی میکند و زمین اطراف را باردار میکند و … همچنین یکی از افراد استادنما در کلیپی که ضبط کرده اند ادعا میکنند که طلا خود گازی ندارد ولی در اثر فشاری که زمین به آن وارد میکند تولید میدان مغناطیسی و هاله و گاز میکند و … که برای نشر اینگونه مطالب بی پایه و اساس باید افسوس خورد.

جا دارد که توضیح مختصری درمورد پاتین طلا ارائه دهیم. پاتینی که احیانا طلا بر روی خود میبندد در اثر جرم و گرد و غبار و ذرات و ناخالصی و عیار پایین آن است که میزان آن نیز بسیار ناچیز است. که نه گرما! تولید میکند نه گاز! و نه میدان مغناطیسی!!! حال این فرضیه باطل از کجا سرچشمه میگیرد بحث مفصل و جامع تری میطلبد که ماهیت و منشاء این گاز موجود در اقلیت مقبره ها و دخمه ها و غارهای تدفین و … چیست و چگونه شکل گرفته.که در بحث های آینده به تفسیر آن خواهیم پرداخت خلاصه نتیجه بحث این است که نه طلا و نه سایر فلزات و نه اکسید و پاتین آنها هیچگونه گاز و … ای تولید نخواهند کرد واینگونه مطالب فاقد هرگونه ارزش میباشند

**********************************************************

بازنشر : سایت دعاگو (مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی و سریع الاجابه)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.