گاز دفینه چیست – گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن

مطالب و اطلاعاتی درباره گاز گنج و دفینه و زیرخاکی در دعا سایت

گاز دفینه چیست - گازهاي سمي موجود در محل گنج و دفينه ها و علائم و خطرات آن

گاز دفینه چیست – گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن

در این پست از سایت باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com گاز دفینه چیست – گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن را برای شما عزیزان قرار دادیم . آیا گاز دفینه وجود دارد ؟ آیا طلا و گنج و دفینه در گذر زمان از خود گاز تولید می کند ؟ علائم و نشانه های گاز طلا و دفینه در محل حفاری چیست ؟ خطرات گاز دفینه برای انسان چیست ؟ چگونه گاز طلا را خنثی کنیم ؟ اثرات گاز طلا بر روی سنگ و …

گاز دفینه چیست - گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن همه چیز درباره گاز طلا و دفینه گازهای سمی موجود در محل حفاری گنج گازهای سمی طلا و دفینه گاز دفینه در محل حفاری گنج گاز دفینه چیست - گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن گاز دفینه چه بو و مزه ای دارد ؟ گاز دفینه علائم و نشانه های گاز طلا چگونه گاز طلا را خنثی کنیم ؟ آسا گاز طلا و دفینه کشنده است ؟
گاز دفینه چیست – گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن

گاز دفینه چیست – گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن,گاز دفینه,گازهای سمی طلا و دفینه,علائم و نشانه های گاز طلا,گاز دفینه در محل حفاری گنج,گاز دفینه چه بو و مزه ای دارد ؟,چگونه گاز طلا را خنثی کنیم ؟,گازهای سمی موجود در محل حفاری گنج,همه چیز درباره گاز طلا و دفینه,آسا گاز طلا و دفینه کشنده است ؟

گاز دفینه چیست – گازهای سمی موجود در محل گنج و دفینه ها و علائم و خطرات آن

گاز دفینه : گازهای سمی موجود در محل دفینه ها یا گاز طلا و خطرات آن : یکی از جدی ترین و مرگ آورترین خطراتیست که در کمین جویندگان گنج میباشد گازهای سمی موجود در محل دفینه ها میباشد و بر اساس بررسی های دقیقی که بعمل آمده وجود دو گاز سمی قطعی میباشد اولین آن سیانید هیدروژن بوده که میتوان آن را قاتل خاموش نامید که عوارض آن در جسد قربانیان بوضوح مشاهده شده است.

در منابع مختلف داخلی و همچنین منابع خارجی تاریخی و پزشکی، دلایل مختلفی برای آن ذکر میگردد از وجود باکتری های غیر هوازی در گنجینه های طلایی که تولید سولفور و سیانید میکنند که در واکنش با یونهای هیدروژن مثبت که در محل دفینه ها تولید این گازهای مرگ آور قطعی میباشد.

ولی بر خلاف طلا ، نقره خاصیت ضد باکتری دارد و بنابراین این پدیده در دفینه های نقره کمتر دیده میشود . در منابعی دیگر از آشنایی کامل تمدن های باستانی با ترکیبات سیانید و سولفور و استفاده هوشمندانه آنان از این تله های سمی و شیمیایی در دفینه ها خبر میدهند .

اولین نشانه وجود گاز سیانید هیدروژن بوی بادام تلخ است و این گاز کاملاً بدون رنگ است . متاسفانه قربانی از زمان استنشاق این گاز تنها کسری از دقیقه فرصت دارد که پیش…

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.