کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی – کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی

معنی و مفهوم و رمزگشایی علامت و نشانه جوغن مربع در گنج و دفینه یابی

کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی - کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی

کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی – کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی – کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و رمزگشایی و کارشناسی آثار و علائم و نشانه های حکاکی جوغن مربع بر روی سنگ و صخره در گنج یابی و دفینه یابی . جوغن های مربع در بیشتر مواقع نشانه وجود قبر و مزار هستند در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با کارشناسی و رمزگشایی نشانه و علامت حکاکی مربع در دفینه و گنج …

کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی - کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی نشانه و نماد مربع نماد چیست نشانه حکاکی مربع روی سنگ در گنج یابی کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی - کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی کارشناسی علامت و نماد شکل مربع علامت مربع نشانه وجود قبر و مزار رمزگشایی علامت و نماد مربع در دفینه یابی جوغن مربع در گنج یابی
کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی – کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی

کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی – کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی,جوغن مربع در گنج یابی,نشانه حکاکی مربع روی سنگ در گنج یابی,رمزگشایی علامت و نماد مربع در دفینه یابی,کارشناسی علامت و نماد شکل مربع,نشانه و نماد مربع نماد چیست,علامت مربع نشانه وجود قبر و مزار

کارشناسی نماد و علامت مربع در گنج یابی – کارشناسی نشانه جوغن مربع در دفینه یابی

حکاکی های مربع و مستطیل قطعا نشانه مزار می باشد. این نشانه ها به معنای گوردخمه ، مزار اتاقی، کلیسا و مهمترینشان احتمال اینکه مزار زن هم باشد زیاد است. ابعاد حکاکی به ما درباره اینکه چگونه مزاری می باشد، اطلاعات می دهد.

حکاکی مربع به عمق ۴- ۵ سانتیمتر، به معنای قبرستان کلیسا می باشد. حکاکی مربعی با این ابعاد، با عمق مزار به طور مستقیم رابطه دارد. ۴- ۵ ضربدر ۷ برابر است با عمق مزار، در این چنین حکاکی های مربوط به کلیساها، احتمال وجود آبراهی وابسته به حکاکی زیاد می باشد. در اینجا اندازه آبراه گرفته شده، اندازه به دست آمده ضربدر ۷ شده، در جهت آبراه به مزار می رسیم.

حکاکی های مربعی در ابعاد کوچکتر به معنای مزار مردی با رتبه بالا می باشد. این مزار ها به شکل گور دخمه و یا قبر اتاقی می باشند. مزار حداکثر ۷ الی ۹ متر از نشانه دور می باشد. اگر منطقه برای گور دخمه مناسب نباشد، سریعا به طرف زمین خاکی که در نزدیکی نشانه می باشد می رویم، اگر در آنجا نتیجه ایی نگرفتیم، دقت می کنیم که در اطراف تپه های کوچکی وجود داشته باشد. این گونه مزار ها با تست فضای خالی (حفره) به راحتی پیدا می شوند.

حکاکی های مربعی که در کنارشان حکاکی های گرد وجود دارد، دوباره به معنای مزار می باشد . در اینجا مهمترین چیزی که باید به آن دقت کنیم، نزدیکترین حکاکی گرد به انتهای تخته سنگ می باشد، این به ما جهت می دهد، در جهت جوغن نزدیک به انتهای تخته سنگ، باید کاوش انجام شود.

حکاکی های مربعی متوسط و کوچک، به احتمال زیاد نشان دهنده مزار زن می باشد. اگر تعدادی مربع متوسط وجود داشته باشد مزار زن می باشد. در طرف شرق این نشانه ها مزار مرد وجود دارد. اگر حکاکی مربعی تک وجود داشته باشد، در نزدیکی های نشانه، قبر اتاقی وجود دارد.

دوباره با تست فضای خالی به راحتی پیدا می شود. حکاکی مربعی که درونش حکاکی گرد وجود دارد، به طور مستقسم، نشان دهنده قبر اتاقی می باشد. به ما این را نشان می دهد که اتاق ها از درون به هم راه دارند. احتمال این بالاست که این نشانه بر روی سنگهای بنای اتاق مزار می باشد. به ما این را نشان می دهد که در اینجا، دومین و سومین اتاق موجود می باشد. اگر حکاکی های گرد و مربعی در یک میان باشند، « به اندازه تعداد جوغن ها، مزار، در اتاقی می باشد که توسط مربع و یا مستطیل به آن اشاره شده است. »

اینگونه نظری وجود دارد هم وجود دارد که اگر حکاکی مربع و یا مستطیل در دیواره باشد، و در مقابل آن صخره های بزرگی به صورت ردیفی باشد به معنای گور دخمه می باشد.

حکاکی های مربعی معمولا در مناطق که از هر طرف به راحتی قابل رویت باشد هستند. به این اشاره دارد که آن منطقه قبرستان صخره ایی وجود دارد. در مقابل نشانه باید صخره های ردیفی وجود داشته باشد. دفینه را باید در آنجا کاوش کرد. اگر یکی از مزارها باز شوند بقیه آنها به راحتی پیدا می شوند.
**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.