کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی – قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟

تفسیر و کارشناسی علامت و نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی در دعا سایت

کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی - قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟

کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی – قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟

در این پست از سایت باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی – قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟ را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تفسیر و کارشناسی آثار و علائم و نشانه های کلید و قفل در گنج و دفینه یابی و باستان شناسی . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با کارشناسی و تفسیر علامت و نماد قفل و کلید در گنج و دفینه یابی …

کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی - قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟ نشانه قفل در گنج یابی معنی و مفهوم قفل و کلید در دفینه کلید در باستان شناسی نشانه چیست کارشناسی نشانه و نماد قفل در باستان شناسی کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی - قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟ قفل در دفینه نماد چیست ؟ شکل قفل و کلید حکاکی شده روی تخته سنگ تفسیر نشانه قفل و کلید در گنج یابی آثار و علامت قفل در دفینه یابی
کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی – قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟

کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی – قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟,نشانه قفل در گنج یابی,آثار و علامت قفل در دفینه یابی,معنی و مفهوم قفل و کلید در دفینه,تفسیر نشانه قفل و کلید در گنج یابی,کارشناسی نشانه و نماد قفل در باستان شناسی,قفل در دفینه نماد چیست ؟,کلید در باستان شناسی نشانه چیست,شکل قفل و کلید حکاکی شده روی تخته سنگ

کارشناسی نشانه قفل و کلید در گنج و دفینه یابی – قفل و کلید در گنج یابی نشانه چیست ؟

علامت و نشانه کلید در گنج یابی :

کلید سمبل تبدیل حادثه مشخصی به انواع دیگر است، یا اینکه علامتی از وقوع به رموز حادثه و یا جای مخفی شده می باشد. سمبل کلید رمز از بعضی از ناشناخته گشوده، روشن و شفاف می سازد. مانند کلمه عبور و یا کلید جواب….

از آنجا که کلید یک سمبل مذکر به شمار می رود، همیشه نقش فعالی را بازی کرده و سمبل نقطه ورود و یا کاری است که برای اولین بار انجام می شود. در نهایت کلید سمبل اقتدار و تملک است. کلید مورد نظر ما در صنعت گنج یابی نیز نه برای گشودن در، بلکه بر عکس اشاره و علامتی برای کشف نشانه بعدی گنج است، یعنی کلید علامت ماقبل آخر در این حرفه است.

نشانه قفل در گنج و دفینه یابی :

در زمان توضیح موضوع کلید، گفتیم که این می تواند به عنوان یک عنصر دانایی تفسیر گردد. قفل و کلید در عنصر نزدیک به هم بوده و در سیستم سمبل کی ما از اهمیت بالایی برخوردارند. تصویر یک کلید تنها، حاکی از نزدیکی هدف بوده، در عین حال سمبل زمان استفاده از قدرت نبوغ و دانایی برای گشت و کاو محیط اطراف است.

همچنانکه کلید به معنای نزدیکی زیاد هدف به شما و یا حتی قرار داشتن آن دقیقا در محل استقرار شماست، از طرف دیگر نشان دهنده لزوم دقت بالا و بصیرت نیز می باشد. زیرا اگر بر روی قفل کلیدی نباشد نشان از وجود یک مانع داشته و این برای شما به منزله علامت هشدار است. هشداری که گفتیم لزوما به منزله وجود یک خطر نیست. فقط قصدمان از هشدار وجود یک مانع بر سر راه مان است. برای مثال، احتمالا دفینه در داخل یک صخره و یا سنگی با شکل متفاوت جاگذاری شده و نقطه مورد نظر با استفاده از ساروج به طور کامل از چشمان ما دور نگه داشته می شود. قفل اگر به مفهوم وجود امانتی در داخل یک اتاقک بوده باشد، باید آن را با همان کار گردش در ذهن خود متصور شویم. زیرا مکانیزم کار قفل با حرکت کلید به طرفین راست و چپ عملی می شود. معمولا سمت راست برای بستن و چرخش به چپ برای باز کردن به کار میرود. در این صورت پس از ورود به اتاق باید در طرف چپ به دنبال یک اتاقک و یا در سمت چپ اتاق به دنبال یک محل اختفا گشت.

اگر بر روی قفل کلیدی نباشد، قطعا مانعی در کار است و این به منزله هشداری برای شماست. همچنانکه در علامت پاها بیان شد، بایستی در محل پیدا شدن قفل ایستاده و در اطراف به دنبال یک مدخل بگردید. شکستن سنگ قفل طبق گفته بعضی ها و یا جستجو در بالا و پایین آن برای پیدا کردن چیزی به طور کامل خلاف منطق این کار است. قفل در عین حال سمبل گذر از این دنیا به دنیای بعدی است. در اطراف چنین سمبلی می توان یکی از علامت های را در آن اطراف پیدا کرد. این سمبل را می توان به عنوان توقف و تامل تفسیر نمود.

به نکته ای در مورد قفل اشاره می کنیم: بر روی سنگی در نزدیکی محل کشف آن تصویر نقشه جغرافیایی منطقه توسط کاوشگران گنج کشف شد. چنین برداشت شد که این نقشه باید بعد از پیدا شدن گنج مورد مطالعه قرار گیرد و حقیقت این امر نیز بعد از تحقیقات انجام شده معلوم شد. این نقشه خبر از یک دست لوازم مخفی می داد. به طور قطع نمی توان گفت که جنس آن از طلا، نقره و … است، شاید دفینه ارامنه و یا راهزنان بوده باشد. در هر دو صورت نیز به معنی یک دفینه مخفی است.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.