کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی – علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی

معنی و مفهوم و تفسیر و رمزگشایی نماد و نشانه سنگ چنی در گنج و دیفنه یابی در دعاسایت

کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی - علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی

مطلبی که اکنون در سایت ذکر و دعا و ختم های مجرب و قرآنی دعاسایت doasite.com برای شما عزیزان قرار دادیم کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی – علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی می باشد . در ادامه مطلب همراه باشید .

کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی - علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی نماد و نشانه سنگ چین در گنج یابی نشانه سنگ چین در گنج یابی نماد چیست ؟ گنجینه و دفینه علامت سنگ چین در کجا پنهان شده است ؟ کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی - علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی علامت سنگ چین در دفینه یابی تفسیر و رمزگشایی علائم و نشانه سنگ چین در گنج و دفینه آثار و علائم و نشانه های سنگ چین در باستان شناسی
کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی – علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی

کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی – علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی,علامت سنگ چین در دفینه یابی,نماد و نشانه سنگ چین در گنج یابی,تفسیر و رمزگشایی علائم و نشانه سنگ چین در گنج و دفینه,آثار و علائم و نشانه های سنگ چین در باستان شناسی,نشانه سنگ چین در گنج یابی نماد چیست ؟,گنجینه و دفینه علامت سنگ چین در کجا پنهان شده است ؟

کارشناسی علامت سنگ چین در گنج یابی – علائم و نشانه سنگ چین در باستان شناسی

در حین حفاری امکان داره که با علائم و آثار زیادی مواجه بشوید که در اکثر مکان ها مشترک است و امکان داره با آثار و علائم و نشانه‌های گنج هم مواجه بشوید که تا حالا نمونه اش را از نزدیک مشاهده نکرده باشید و یا نشنیده باشید . معمولا این آثار برای مکانها و یا هدف های کوچک و متوسط صدق می کند .

اول اینکه در سطح زمین باید نشانه هایی وجود داشته باشد. مثلا تخته سنگی که بتواند نظرها را به خود جلب نماید، باید با بقیه سنگهای اطراف فرق داشته باشد و به راحتی نتوان آن را جابجا نمود و یا اینکه نوشته و نشانه هایی بر روی سنگ وجود داشته باشد و یا …

توجه داشته باشید وجود تخته سنگ، درخت کهنسال، چشمه آب، تپه و تل خاکی، دلیل وجود حتمی و صددرصدی نشانه‌های گنج و دفینه نیست!

نشانه‌های گنج بزرگ

بعضی از افراد فکر می کنند که هر تپه‌ای از نشانه‌های گنج است، در صورتی که از نشانه های وجود گنج در یک تپه این است که اولا خاک آن دستی بوده و نباید بکر یا طبیعی و دارای رگه های سنگی باشد. ثانیا تپه در محلی قرار گرفته باشه که در اون منطقه مشابه اون تپه کم باشد و در نزدیکی اون تپه آثاری همچون درخت کهنسال و چشمه آب و … وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که با دیدن درست آثار و علائم موجود و گمانه زنی درست و اصولی، می تواند شما را از حفاریهای بیهوده و مایوس کننده، تا حدود زیادی نجات دهد!

پس از شروع حفاری نیز توجه داشته باشید که ابتدا باید از خاک سطح عبور کنید و بسته به منطقه مورد نظر (کوهستانی، جنگلی، کشاورزی و …) حداکثر تا عمق ۷۰ سانتیمتر، آثاری همچون ذغال، خشت یا تکه آجر، سنگ رودخانه ای و … تا این عمق، دلیلی محسوب نمیشوند و حدودا از عمق یک متری به بعد است که باید آثار را کم کم مشاهده نمایید، مثل سنگ چین، خاک قبر یا جسد انسان، کوزه سفالی، ذغال چوب یکدست (حداقل ۷ سانتیمتر) و یا گلهای صابونی(روغنی) که در گذشته جهت عایق و جلوگیری از عبور آب و رطوبت و محافظت از اموال مورد استفاده قرار می گرفته و …

اما وجود ذغال چوب یا سنگ هم از دلایل وجود صددرصد گنج و دفینه نیست، چرا که در گذشته امکان داشته چوپانی و یا فردی در آن مکان آتشی روشن کرده باشد و یا سقف چوبی و دیوار سنگی ساختمان و عمارتی بر اثر جنگ یا آتش سوزی فرو ریخته باشد. آن مکان وقتی تائید میشود که نشانه های دیگر هم وجود داشته باشند و به هیچ عنوان خاک بهم خورده و دارای لکه های مختلف نباشد.

از دیگر نشانه‌های گنج ، سنگ چین با ملات یا وجود تخته سنگ یا سنگ های تراش خورده بزرگ در عمق حدودی یک و نیم متر به بعد است.

آجر و خشت های خام که بصورت مربع بوده و پلکانی یا منظم و بی دلیل چیده شده باشند بطوریکه مسکونی بودن مکان را تائید نکند، نیز می تواند از نشانه ها باشد و …

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.