چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه – از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟

علائم و نشانه های سحر و جادو چشم زخم و طلسم در دعا سایت

چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه - از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟

چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه – از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه – از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟ را برای شما عزیزان قرار داده ایم . آیا سحر و جادو و طلسم دارای علامت و نشانه ای خاص است یا بدون نشانه و علائم می باشد ؟ سحر و جادو و طلسم به دو دسته فردی و غیر فردی تقسیم می شوند . علائم فردی سحر و طلسم از قبیل بی حوصلگی از دست رفت قدرت تصمیم گیری و نداشتن اراده و گیج بودن . برای باطل کردن سحر و طلسم و جادو نیز روشهای مختلفی وجود دارد …

چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه - از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟ نماد و نشانه طلسم و جادو نشانه های طلسم و سحر در فرد نشانه های چشم زخم و سحر و جادو علائم فردی و غیر فردی سحر و جادو علائم سحر و جادو چیست سحر و جادو برای ازدواج دفع سحر و طلسم و جادو چگونه می توان فهمید طلسم شده ایم یا نه چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه - از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟ ابطال سحر و جادو آیا سحر و جادو علایم دارد یا بی علامت است؟ آموزش سحر و جادو
چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه – از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟

چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه – از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟,آیا سحر و جادو علایم دارد یا بی علامت است؟,علائم فردی و غیر فردی سحر و جادو,نماد و نشانه طلسم و جادو,نشانه های چشم زخم و سحر و جادو,چگونه می توان فهمید طلسم شده ایم یا نه,نشانه های طلسم و سحر در فرد,علائم سحر و جادو چیست,آموزش سحر و جادو,دفع سحر و طلسم و جادو,ابطال سحر و جادو,سحر و جادو برای ازدواج

چگونه بفهمیم که طلسم شدیم یا نه – از کجا بدانیم سحر و جادو شده ایم ؟

آیا سحر و جادو علایم دارد یا بی علامت است؟

این سوالی است که مرتب می پرسند. همیشه سوال می کنند که علائم سحر چیست؟ علائم جادو چیست؟

در پاسخ باید بگویم که: بله. سحر و جادو حتما علایم دارد و هیچ وقت بدون علامت نیست.

چگونه می توانیم  سحر را از روی علایمش بشناسیم و تشخیص دهیم؟ به طور کلی، بسته به نوع سحر می توان علایم آن را شناسایی کرد.

علایم سحر دو دسته اند:

فردی و غیر فردی.

علایم فردی سحر و جادو عبارتند از: 

تشویش ذهن، سردرگمی، بی ارادگی، احساس گیجی، از دست دادن قدرت تصمیم و مهمتر از همه: اختلال در روح و ذهن.

کسی که سحر شده باشد، اصولا نمی تواند درست عمل کند و تصمیم هایش هیچ وقت دست خودش نیست. یعنی به طور ناخواسته دچار تناقض می شود و متناقض عمل می کند. چنین فردی مثلا در شرایط یکسان، دو گانه عمل می کند و علتش را خودش هم نمی داند.

اعمال و رفتار کسی که جادو شده باشد، مطلقا دست خودش نیست. چنین انسانی به ندرت شاد می شود و ناراحتی هایش هم دلیل مشخص ندارد.

اما سحر غیر فردی یعنی خانوادگی و  اجتماعی هم دارد که عباتند از: 

– دچار اختلاف شدن پی در پی با اعضای خانواده، با نزدیکان، با پدر و مادر، با شوهر، با همسر و خواهر و برادر و …

– دچار اختلاف شدن با دوستان، بخصوص کسانی که با آنها نزدیک بوده اید و بیشترین صمیمت را دشته اید. توجه داشته باشید که در این موارد چیزی جز سحر قوی نمی تواند روابط شما را با کسانی که به نوعی تکیه گاه شما هستند مختل کند.

– ایجاد شدن اختلال در روند کارها، اعم از کارهای تحصیلی و شغلی و هر چیزی که روابط اجتماعی شما را شکل می دهد

– دچار گره شدن کارها و مسائل

– به هم ریختن مسائل

– دچار بحران شدن شرایط خانوادگی و شغلی و مالی و به هم ریختن قواعد ذهن.

سحر از نقطه شروع تا پایانش، همه وجود انسان را درگیر می کند و بسته به قوت و ضعف سحر، آرام آرام بنیاد های زندگی شخص را دچار فروپاشی می کند. بدین ترتیب کسی که سحر شده باشد، آرام آرام آرامش و تعادل را از دست می دهد و به فردی ضعیف، بیمار، خسته، ناتوان و کاملا بی حوصله تبدیل می شود. 

چنین شخصی به صورت مرتب احساس ناراحتی و ضعف جسمی و دردهای گوناگون در مفاصل و استخوانهایش می کند و حتی ممکن است به عناوین مختلف به پزشک هم مراجعه کند، اما هیچ پزشکی و هیچ آزمایشی و هیچ بررسی نمی توان سحر را نشان دهد و علایمش را برطرف کند.

داروی سحر، قرص و شربت و پماد و آزمایش خون و سونوگرافی و فیزیوتراپی نیست. داروی سحر، کشف آن، شناسایی نوع آن و سپس ابطال آن است که به دست فردی که دارای علم آن باشد، انجام می شود.

و الا جادو، تا زمانی که باطل نشده است شما را دچار اختلال های متعدد خواهد کرد چه بپذیرید و چه نپذیرید.

طلسم و جادو کار ساده ای نیست و از عهده هر کسی برنمی آید و انگیزه های قوی و دشمنی های جدی باید باشد تا کسی اقدام به این کار بکند ساحران سحر و جادو رابرای جلوگیری از اهداف انبیاء بکار میگرفتند.

با این حال اگر کسی مبتلا شده باشد روش باطل کردن آن طبق روایت بسیار ساده است

خواندن سوره فلق و آیه الکرسی مناسب است همچنین آیات زیر نوشته شود و بر گردن کسی که جادو شده آویخته شود

قالَ مُوسى‏ ما جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ وَ یُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِماتِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُونَ‏ وَ أَوْحَیْنا إِلى‏ مُوسى‏ أَنْ أَلْقِ عَصاکَ فَإِذا هِیَ تَلْقَفُ ما یَأْفِکُونَ فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ فَغُلِبُوا هُنالِکَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرِین

کسی که تصور میکند طلسم شده است این دستورات را انجام دهد اگر در امور زندگی و مشکلش تغییری حاصل نشد بداند که مشکلاتش ارتباطی به جادو ندارد(البته اگر مشکل برطرف شود هم نمیتوان با قاطعیت گفت مربوط به جادو بوده است شاید علل دیگری داشته که رفع شده است )

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

15 نظرات
 1. Arezoo می گوید

  سلام من واسه اولین باره تو اینترنت ایمیل میدم. من تازه ۳۰ سالم شده،با اینکه تیپ پ ظاهر عالی دارم بشدت ایمان بخدا قویه، و با حیوانات و مردم خیلی مهربونم، خیلی تو زندگی سختی کشیدم، …… ممنون

  1. تینا می گوید

   سلام خسته نباشید
   من مادر یک فرزندم خیلی سختی کشیدم تا تنها فرزندم به جایگاه عالی برسه ولی همیشه براش مشکل پیش میاد یک مدتد۵ سال حتا مشکلات همسرم واقعا خیلی مالی بد بود خلاصه اوصاع زندگیمون یکم درست شده…..

  2. مس می گوید

   ۵۰ سال پیش نظر داده؟؟

  3. milad می گوید

   سلام

 2. امیرحسین می گوید

  آیا این عمل میکند؟؟؟

 3. شیرمحمدی می گوید

  سلام من با اینک ظاهری زیبا فربینده دارم هرکسی میاد تو زندیگم بعد مدت کوتاهی میزاره میره ….زندگیم نابود شده

 4. agh می گوید

  بشیر جان

 5. پژمان می گوید

  سلام من در جریانی با شخصی شیطان پرست به مشکل برخوردم.و دعوامون شد
  چه باید کرد با این موجود …..

 6. Bzd می گوید

  سلام من بیشتر این الاعم رو دارم نظرتون چیه؟؟….

 7. Sanaz می گوید

  همه چی ب خوشگلی نیس اخلاق خیلی مهمه

 8. افسانه می گوید

  من طلسم پیداکردم اززیرررخت که توش نوشته بودبخت رومادام ابعمربستم.استرس وهیجان شدیدبگیرد.ازخوردوخوراک بیفتد.۱۷ساله درگیرم.
  ….

 9. هادی می گوید

  سلام با تشکر از این سایت کاملا درسته تنها راه نجات از شیاطین جنی و انسی ترک گناهان است اگر همه عالم و آدم برای ما طلسم بگیرند اگر از گناه پاک باشیم هیچ سحر و جادویی در ما اثر نخواهد این گناهان است که مارا گرفتار میکند

  برای رهایی از گناهان فقط توسل به اهل بیت بخصوص حضرت علی ع موثر هست چون خیلی از گناهان هست که ما عاشق آنها شده ایم و ترک کردنشان برایمان سخته و تنها راه ترک کردنش توسل به اهل بیت به خصوص حضرت علی ع که باعث میشه شوق گناه کم و از گناه پشیمان بعد از گناه بیزار و بعد توبه و بعد رهایی و بعد همه سحر و طلسم ها باطل میشود ان شاء الله

 10. مسعودی می گوید

  به نام خدا
  سلام عرض میکنم خدمت دوستان . یک نکته رو باید اشاره کنم اینست که برای باطل کردن سحر جادو نیاز به یه زمان و مکان خاصی دارد اینکه فرمایش کردن بعضی دوستان بابت قرائت سوره هاس قل و آیت الکرسی منوط بر اینس که این اقدام و قرائت برای پیشگیری مناسب هست همانند یه واکسن. شما یک بیمار رو در نظیر بگیرید که آیا دکتر برای بیمار واکسن تجویز میکند یه دارو ؟خب مسلما دارو . این قضیه هم همینس که باید دارو مصرف شود یعنی باید دعای مخصوص باطل کردن سحر و جادو بگیرد. من دعا نویس نیستم اما میتونم طبق تجربه خودم بگم که بهترین استاد در این زمینه استاد دکتر بابایی هست.

  خداوند عزیز ما را از شر حسد حفظ کند ان شالله

  1. نسا می گوید

   ادرس یاشماره ای ازدکتربابایی دارین ک دراختیارماقراربدید

 11. سایت ساز می گوید

  سلام برای رفع مشکلات تاریخ کامنت ها و مشکلات ظاهری سایت در خدمت هستم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.