پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه – روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی

کوزه و خمره های پر از پودر طلا در گنج و دفینه یابی در دعا سایت

پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه - روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی

پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه – روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه – روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی را برای شما عزیزان قرار دادیم . در حین حفاری ممکن است با خمره ها و کوزه های گلی برخورد کنید که درونشان پر از خاکستر است و این خاکستر را دور بریزید ولی در حالی که درون برخی از این خمره ها و کوزه ها پودر طلا وجود دارد و برای رد گم کنی آن را با خاکستر مخلوط می کنند تا کسی متوجه نشود . در ادامه از دعا سایت با نحوه تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی درخدمت شما هستیم …

پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه - روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی کشف پودر طلا درون کوزه های گلی روش تشخیص پودر طلا از خاکستر درون کوزه خمره و کوزه پر از پودر طلا پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه - روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی پیدا کردن پودر طلا در خمره های زیر خاک پودر طلا را چگونه تشخیص دهیم پودر طلا درون خمره های دفینه پودر طلا در داخل خمره و کوزه گلی در گنج یابی پودر طلا
پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه – روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی

پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه – روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی,پودر طلا درون خمره های دفینه,کشف پودر طلا درون کوزه های گلی,پیدا کردن پودر طلا در خمره های زیر خاک,روش تشخیص پودر طلا از خاکستر درون کوزه,پودر طلا در داخل خمره و کوزه گلی در گنج یابی,پودر طلا,پودر طلا را چگونه تشخیص دهیم,خمره و کوزه پر از پودر طلا

پیدا کردن پودر طلا در کوزه های دفینه – روش تشخیص پودر طلا درون خمره های گلی

ماهانه بسیاری از حفاران دفینه با بنده تماس دارند و اینگونه مطرح می کنند که یک کوزه پیدا کردیم، داخلش خاکستر وجود داشت آن را ریختیم، بعد از اینکه که تحقیق کردیم فهمیدیم که پودر طلا بوده. ببینید، پودر طلا از داخل خمره بیرون می آید و فهمیدن اینکه طلا هست یا نه خیلی ساده می باشد، دلیلش این است که طلا خیلی سنگین می باشد اگر در دستتان بگیرید، سنگینی و دانه های طلا را حس خواهید کرد.

اگر برای رد گم کردن با خاکستر یا خاک ذغال مخلوط شده باشد، دوباره از سنگینی اش متوجه می شوید. اگر در آب بریزید سریعا خواهد درخشید و به ته آب خواهد رفت. بر اساس تعریف کسی که برای برداشتن خاک حفاری می کرده، هنگامی که بیل را زده یک انفجار صورت می گیرد، و یک روشنایی درخشان ایجاد می شود، سریعا به کنار منبع آبی که در نزدیکی بوده رفته و صورتش را با آب می شوید. می بیند که یک کوزه وجود دارد که حدود ۲۰ کیلوگرم پودر زرد رنگ درخشان دارد، میبرد برای تحلیل طلای ۲۱٫۸ عیار بوده.

حالا به این موضوع پودر برسیم… کاری که باید انجام شود در اصل خیلی ساده می باشد، این پودر هر چه باشد میتوان درون یک ظرف کوچک مخصوص ذوب فلز گذاشته و آن را ذوب کرد، اگر در یک معدن باشد آب شده و به صورت ذره ذره و آرام آرام در ظرف جمع خواهد شد. بعد از آن، قبل از اینکه سرد شود با یک تکه فلز به آرامی فشار داده و کمی پهن و نازک کنید و سپس با کمک یک انبر از ظرف بردارید.

اگر درون سولفوریک اسید رقیق،(آب + سولفوریک اسید) رها کنید، در صورتی که طلا و یا نقره باشد، رنگش را به دست خواهد آورد، ولی کمی مات خواهد شد. حتی اگر چشمتان عادت داشته باشد، می توانید ۳ تا کمتر و یا ۵ تا بیشتر، عیارش را نیز تخمین بزنید.(منظور طلا می باشد) دقت کنید که در موضوع پودر طلا کلاهبرداری های زیادی انجام می شود. انسانهایی وجود دارند که خود را ساده نشان داده و می گویند که می خواهند پودر طلایی را که پیدا کرده اند بفروشند.

وقتی شما به آنجا رفتید، کمی از نمونه واقعی به شما خواهند داد، حتی ممکن است به شما از درون نایلون داده و شما نیز تجزیه و تحلیل کرده و درست در بیاید. اینجاست که کلاهبرداری شروع می شود. با شما برای فروش پودر و تبدیل آن به پول نمی آیند.

شما هم بدون اینکه پودر را ببرید کاری نمی توانید انجام دهید، چون خریدار باید آن را آب کند و کنترل انجام دهد. صاحب پودر به شما خواهد گفت که ۱۰ الی ۲۰ میلیون تومان پیدا کنید و بیایید تا ۱ الی ۱٫۵ کیلو به شما بدهم. شما هم به دنبال پول می افتید، و یا اگر داشته باشید، می دهید. و به شما پودر را می دهند. پودری کهبه شما داده شده پودر برنج به دست آمده در آسیاب می باشد، اینجاست که متوجه می شوید کلاهبرداری صورت گرفته است. به همین دلیل از این کارها انجام ندهید.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.