وظایف و کارهای جن و موکل ها – جن ها و موکل های کافر و خداپرست

وظایف و کارهای جن و موکل ها - جن ها و موکل های کافر و خداپرست

وظایف و کارهای جن و موکل ها – جن ها و موکل های کافر و خداپرست

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com وظایف و کارهای جن و موکل ها – جن ها و موکل های کافر و خداپرست را برای شما عزیزان قرار دادیم . جنها و موکل ها از عهده چه کارهایی می توانند بربیایند ؟ موکل ها چه کارهایی می توانند انجام دهند ؟ قیافه و ظاهر جن ها و موکل ها چگونه است ؟

وظایف و کارهای جن و موکل ها - جن ها و موکل های کافر و خداپرست
وظایف و کارهای جن و موکل ها – جن ها و موکل های کافر و خداپرست

وظایف و کارهای جن و موکل ها – جن ها و موکل های کافر و خداپرست

وظایف و کارهای جن و موکل ها – جن ها و موکل های کافر و خداپرست

کارها و مدت زمان همراهی موکل بستگی به وظیفه ای که بهش داده شده داره.

گاهی ممکنه جنی مامور باشه فقط ۲۴ ساعت مراقب جان یک نفر باشه یا اینکه مامور باشه نگذاره کسی براش سحر و اینجور چیزا بگیره و ممکنه ماموریت خاصی نباشه و موکل فقط همراه و مراقب سلامتی کلی باشه.

در هر کاری می شه از جن همراه کمک گرفت لازم نیست شما اونو ببینید کافیه ازش چیزی بخواید و بین ۱ تا ۳ ساعت بعد معمولا انجام می ده.

گاهی فقط دیدن ناراحتی شما کافیه که کاری براتون انجام بده و لازم نیست حتی بهش بگید.

موکل اگر محدود نشده باشه ( توسط کسی که اسیر و قسم خورده ش کرده ) در زندگی انسان دخالت می کنه و اونو به سمتی که خودش مایل باشه می کشه.

موکل می تونه برای رسیدن به هدفهاتون کمکتون کنه و شرایط رو به نفع شما تغییر بده.

خلاصه موجودی که می تونه نامرئی باشه، مسافتهای طولانی رو در کسری از ثانیه بره و برگرده، از تمام علمهای دنیا آگاهی داره و روی ذهن و رفتار شما و دیگران تاثیر و تسلط داره، رو تصور کنید و ببینید چه کارهایی می تونه انجام بده.

جن ها مثل انسانها، از نژادهای مختلف هستند.

قیافه ها ، طرز حرکت و حتی آفرینش اندامهاشون با هم فرق داره.

بعضی نژادها سه یا دو انگشت دست دارند،بعضی پرموترند، بعضی نژادها قدبلند با پاهای بزرگند و روی زمین می دوند و نژادهایی از جن هستند که فقط نیم تنه شبیه انسان دارند و قسمت پایینی بدنشون توده سفید ابری شکلی است و روی هوا می لغزند.

حتی نژادی از جنها، هم نر و هم ماده اند. یعنی هم خصوصیات اخلاقی نرها رو دارند و هم ماده ها رو و بســـیار پرقدرت و کاملند.

تعداد نژادهای جن خیــلی زیاده ممکنه شما یا دیگران انواع دیگری از اونها رو دیده باشید.

من فقط از تجربیات خودم می نویسم امروز کلیاتی از خصوصیات رایج بین جن های خداپرست ( مسلمان، مسیحی و …) می نویسم.

جن های خداپرست زیباتر و دلنشین تر از جنهای کافرند، هرچند نژادهایی دارند که چندان زیبا نیستند یا ترسناک بنظر می رسند اما حداقل از نظر رفتار دلنشین ترند و کمتر پیش میاد خودشونو به عمد ترسناک جلوه بدن. بیشتر اهل گذشت و آرامش و سکوت هستند.

جنها هر چی آرامتر و مهربانتر باشند از نژاد اصیل تری هستند و جن هایی که شیطنت و شرارت بیشتر دوست دارند از نژادهای اصطلاحا پست تری هستند.

این مسئله هم در جن های کافر و هم خداپرست صدق می کنه

اکثر جن های خداپرستی که من باهاشون روبرو شدم، اگر ماده بودند موهای بلند به رنگهای نقره ای و طلایی روشن داشتند، دهان کوچک و چشمهای مورب خوشرنگ با نگاه نافذ و نرها معمولا موهای تیره تر و کوتاه داشتند.

موهای تمام جن ها کمی مات تر از موی انسان هست جن های خداپرست به فکر صدمه زدن به انسان نیستند و حتی اگر از انسان صدمه ببینند بسیار پیش میاد که گذشت کنند.

بعضی جن های خداپرست بســـیار مهربان و بزرگوار و دانا هستند و حضور و کمکشون به انسان خیلی با ارزش و البته نادره.جنهای خداپرست کمتر به طرف انسان میان چون تمایلی به ایجاد ترس و مشکل برای انسانها ندارند.

انسانها حتی اگر جن ها رو نبینند، موقع حضورشون دچار درد و اصطلاحا سنگینی میشن.

بخاطر سطح انرژی های مختلف جن های خداپرست به شدت از انجام کارهای ناشایست دوری می کنند.

بخصوص از برداشتن وسایل و متعلقات انسانها. اگر برای انجام کار ناشایستی اجیر بشن، با اکراه انجام میدن و کلا در هر شرایطی جنهای خداپرست با ملاحظه تر از جن های کافرند.

جن های خداپرست معمولا غذای پخته می خورند. از گوشت یا خون انسان به هیچ وجه تغذیه نمی کنند. معمولا مودبانه و آروم غذا می خورند – البته طرز غذا خوردن به سطح تربیت نژادی شون هم بستگی داره! – و به پاکی غذا اهمیت می دهند

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.