هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات

خواص و فضیلت و پاداش خواندن سوره یس و طریقه ختم سوره یاسین در دعا سایت

هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات

هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات را برای شما عزیزان قرار دادیم . خواندن سوره مبارکه یاسین ثواب و پاداش زیادی دارد . برای حاجات و امورات مختلف ختم سوره مبارکه یاسین بسیار موثر است . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با طریقه ختم سوره بمارکه یاسین برای عافیت از بلا و طول عمر و غلبه بر دشمن و شفای بیماری ها و مستجاب شدن دعا …

هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات طریقه ختم مجرب سوره یاسین روشهای ختم سوره یاسین ختومات سوره یاسین ختم یاسین برای مستجاب شدن دعا ختم یاسین برای غلبه بر دشمن ختم یاسین برای عافیت از بلا و سلامتی ختم یاسین برای شفای بیماری ختم یاسین برای حاجات ختم های سریع الاجابه سوره یاسین ختم سوره یاسین بهترین و مجرب ترین ختم سوره یاسین انواع ختم های سوره یاسین
هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات

هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات,ختم سوره یاسین,روشهای ختم سوره یاسین,طریقه ختم مجرب سوره یاسین,ختومات سوره یاسین,انواع ختم های سوره یاسین,بهترین و مجرب ترین ختم سوره یاسین,ختم های سریع الاجابه سوره یاسین,ختم یاسین برای مستجاب شدن دعا,ختم یاسین برای حاجات,ختم یاسین برای غلبه بر دشمن,ختم یاسین برای شفای بیماری,ختم یاسین برای عافیت از بلا و سلامتی

هفت روش ختم سوره یاسین برای حاجات

هر کس برای رضای خدا آن را بخواند گناهانش آمرزیده شود، و دوازده برابر قرآن ثواب به او داده شود؛ و هر بیماری که نزد او این سوره را بخوانند، به هر حرفی از این سوره ده ملک نازل شود نزد آن بیمار، صف زده می ایستند و برای او استغفار می کنند، و اگر اجل او رسیده باشد، وقت قبض روحش حاضر شوند و او را در تشییع جنازه کنند، بر او نماز بخوانند، و او را دفن کنند. هر که وقت احتضار بخواند، یا دیگری نزد او بخواند، رضوان بهشت نزد او آید و شربتی از شراب به او دهد و او را سیراب کند؛ وقتی که از قبر بیرون آید، سیراب باشد تا بهشت رود…

و کسی که آن را بخواند گویا به حج رفته و کسی که قرائت آن را بشنود، چنان است که هزار اشرفی در راه خدا تصدیق کرده است. و اگر زنی شیرش کم باشد و بنوشد شیرش زیاد شود، و هر که آن را با خود دارد از چشم بد و از شر جن حفظ شود و خواب های راست و خوب ببیند و یس شش ختم دارد.

ختم سوره یاسین

ختم اول: از روز جمعه شروع کند، روزی سه بار بخواند تا روز پنجشنبه؛ و هر روز بعد از آنها دعای یا من تحل به عقد المکاره را بخواند و به جهت دشمن سه شنبه شروع کند و جهت عزت یکشنبه و جهت معیشت پنجشنبه.

شب نیم شعبان سه بار یس را بخواند، مرتبه اول طول عمر؛ بار دوم عافیت از بلا؛ و بار سوم توفیق انجام وظیفه؛ و در هر بار بعد از آن یا من تحل به عقد المکاره رابخواند.

ختم دوم: در یک مجلس ۲۱ بار آن را بخواند و در خاتمه دعایی که ذکر می شود بخواند.

ختم سوم: با وضو رو به قبله (روز جمعه) صد صلوات فرستد، شروع به تلاوت یس کند، حاجت خود را در سه جا از خدا بخواهد، یکی بعد از امام مبین؛ و بعد از فلک یسبحون؛ و بعد از سلام قولا من رب رحیم ؛ و چون به این آیه رسد ۳۴ بار تکرار کند، و چون از سوره فارغ شود گوید:

سبحان المفرج عن کل محزون سبحان المخلص عن کل مسبحون سبحان المنفس عن کل مدیون سبحان العالم عن کل مکنون سبحان من جعل حزائنه بین الکاف و النون سبحان من اذا اراد شیئاً یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شی ء و الیه ترجعون .

سپس بگوید:

اللهم افتح لی ابواب رحمتک و ابواب خزائنک بحق سوره یس و تفضلک و کرمک یا ارحم الراحمین 

پس صد و یک بار بگوید یا مفرج الهم فرج و قدرت خدا را بنگرد.

ختم چهارم: جهت مطالب مشروعه روز نخست برای پیغمبر خاتم (صلی الله علیه و آله و سلم) هدیه کند، روز دوم به علی مرتضی (علیه السلام)، سوم فاطمه ی زهرا (ع) و چهارم به امام حسن (علیه السلام)، پنجم به سیدالشهداء (علیه السلام) بعد بگوید: الهی این پنج بزرگوار را شفیع آوردم تا حاجتم را بر آوری. ان شاء الله دعا مستجاب شود.

ختم پنجم: آن را بخواند، آیه ی (سلام قولا) را ۷۰ بار تکرار کند و مطلب را از خدا بخواهد.

ختم ششم: در هنگام درماندگی با توجه یس را بخواند، به هر مبین که رسد حاجت خود را از خداوند بخواهد؛ مداومت کند تا مراد رسد ان شاء الله.

ختم هفتم: در اثر آمده هر کس سوره ی یس را بنویسد و بشوید با عسل بخورد از بلیات و دردها شفا یابد.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.