نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج – نقاط ثابت علامت گذاری دفینه

مکان ها و محل های مخفی کردن گنج و دفینه به همراه علامت و نشانه در دعا سایت

نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج - نقاط ثابت علامت گذاری دفینه

نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج – نقاط ثابت علامت گذاری دفینه

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج – نقاط ثابت علامت گذاری دفینه را برای شما عزیزان قرار دادیم . درگذشته افراد برای مخفی کردن اموال و ثروت خود از اراضی و جنگل ها و کلیساها استفاده می کردند . پس از پنهان کردن گنجینه و دفینه در مکانی خاص برای آن علامت و نشانه ای قرار می دادند تا جای آن را گم نکنند . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با نقاط و مکان ها و محل های علامت گذاری گنج و دفینه …

نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج - نقاط ثابت علامت گذاری دفینه نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج - نقاط ثابت علامت گذاری دفینه مکان های مخفی کردن دفینه در گذشته مخفی کردن دفینه در جنگل گذاشتن علامت و نشانه برای دفینه کلیسا برای پنهان کردن گنج علامتگذاری محل های دفن دفینه و سکه طلا علامت گذاری گنج و دفینه جستجوگران گنج و دفینه پنهان کردن اموال در گذشته بهترین نقطا برای مخفی کردن گنج امن ترین نقطه مخفی کردن گنجینه اراضی و بادی خانه محل مخفی کردن دفینه
نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج – نقاط ثابت علامت گذاری دفینه

نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج – نقاط ثابت علامت گذاری دفینه,جستجوگران گنج و دفینه,مکان های مخفی کردن دفینه در گذشته,علامت گذاری گنج و دفینه,اراضی و بادی خانه محل مخفی کردن دفینه,کلیسا برای پنهان کردن گنج,بهترین نقطا برای مخفی کردن گنج,امن ترین نقطه مخفی کردن گنجینه,پنهان کردن اموال در گذشته,گذاشتن علامت و نشانه برای دفینه,مخفی کردن دفینه در جنگل,علامتگذاری محل های دفن دفینه و سکه طلا

نکاتی مهم درباره مکان های مخفی کردن گنج – نقاط ثابت علامت گذاری دفینه

در اینجا تلاش خواهیم کرد تا یکی از نقاط مهم برای جستجوگران گنج را به تفصیل شرح دهیم. لکن معلوماتی که در اینجا می آوریم از قطعیت و قانون خاص و ثابتی تبعیت نمی کنند. با این وجود، بعضی از تجربه ها و اطلاعات کم خطا در خصوص نقاط ثابت علامت گذاری را بر خواهیم شمرد.

به نظر و به نظر کسانی که در این حرفه مشغول فعالیت هستند، در زمانهای قدیم که بانکها و سایر سیستم های نگهداری از وجوه و فلزات گران قیمت هنوز وجود نداشت، بهترین راه برای مردم جهت نگهداری آنها در جای امن دفن کردن آنها در جایی مطمئن بود. این نقاط می توانست در نقاط مختلف اراضی و بادی خانه ها، کلیساها و سایر ساختارهای طبیعی موجود در طبیعت باشند. غیر از اینها، هر فرد دفن کننده پول جاهای منحصر به فرد خود را داشت. کاری که ما در اینجا قصد انجامش را داریم، عبارت است از تامل و تفکر در مورد منطقی که بر اساس جای موارد دفن شده قابل بررسی باشد.

ابتدا باید بگوییم که:

۱- فرد دفن کننده، قبل از پنهان کردن امانتی خود به مدت و اندازه کافی تامل و تفکر کرده، بهترین و امن ترین نقطه برای دفن را در نزدیکترین جای ممکن به خود جستجو می کند. لکن معقول بودن این مکان از نظر خود وی مهم می باشد. این مکان ممکن است برای دیگران به آن اندازه معقول و منطقی نباشد. اصولا خلوت و یا پر رفت و آمد بودن این مکان ها در شرایط آن زمان مهم نبوده است. آنچه مهم است جالب توجه بودن آن نقطه می باشد. فرد دفن کننده می توانسته با انتخاب شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین جا برای پنهان کردن اموال خود، از رهگذران نیز بدون آنکه خودشان متوجه شوند، برای حفاظت از امانتی اش استفاده کند.

۲- جایی که فرد برای پنهان کردن امانتی خود در نظر می گیرید بایستی در محلی که وی به طور مرتب جلوی چشم دارد انتخاب شود.(این بند برای دزدها و راهزنان معتبر نیست) خصوصا انسانهایی که امانتی را در خانه و باغچه مخفی می کنند، جایی را انتخاب می کنند که در نشست و برخاست های روزانه جلوی دیدگانش باشد.

۳- فرد یا افرادی که اموال را دفن می کنند، با توجه به اینکه دوباره به آن محل خواهند آمد، در اطراف دفینه جایی ثابت را برای محاسبه علامتگذاری ها برخواهند گزید. این بند برای کسانی که در اراضی و جنگلها اقدام دفن کرده اموال می کنند، بسیار حیاتی است.

۴- بالاخره فرد دفن کننده برای گم نکردن محل و یا بعدها برای نشانی دادن به سایرین، در اطراف دفینه نیز اشاراتی گذاشته و به وسیله آنها محل دقیق را پیدا خواهند کرد. دقیقا این نکته جالب ترین قسمت ماجراست لکن با این وجود این قسمت سخت ترین قسمت کار نیز محسوب می شود.زیرا برای کشف رمزهای فرد دفن کننده، ابتدا باید مقررات و قانون این کار را بیاموزد. در اینجا منطق ها با مشکل مواجه می شوند با کمک گیری از تجربه های به دست آمده، سعی خواهیم کرد به یک نتیجه مطلوب برسیم. همچنین، بافت اجتماعی، سویه تحصیلات، دوره ای که در آن زندگی می کرد و زاویه دید فرد دفن کننده به امور دینی باید کشف شوند.

۵- تنها موارد فوق کفایت نکرده، فرد گنج یاب بایستی از الفبای یونانی، رومی، میخی ، فریگ، بیزانس و … نیز سررشته داشته باشد. در نهایت شاید داشتن اطلاعات اندکی در خصوص تاریخ کمک زیادی به فرد بکند. زیرا با وجود اینکه چند سالی از دو هزارمین سالگرد تولد حضرت عیسی نگذشته، کارشناسان تاریخ زیادی را دیده ایم که از وجود انجیل ۳۰۰۰ ساله خبر داده اند. از همین روست که به اهمیت واقعی این مطلب پی می بریم.

پس از آنکه اطلاعاتی را در خصوص انتخاب محل دفن گنج از طرف فرد یا افراد دادیم، بر روی مکان های دفن نیز اندکی تامل می کنیم: محل هایی که اشارات و علایم قرار می گیرند حداقل به اندازه خود آن علایم مهم هستند. بعضا هم دفینه هایی را می بینیم که در تصدیق اعتقادات قدیمی، بدون گذاشتن اشاره و علامت دفن شده اند.

از اینرو، نقاطی که بیشتر دفینه ها را به خود جذب کرده و نیز نقاط ثابتی را که به عنوان مشخصه دفینه ها انتخاب می شدند را بررسی می کنیم. هرگز نباید فراموش کنیم که فرد دفن کننده گنج در زمان علامتگذاری محل های دفن برای خود، مکان و محل هایی را ترجیح می دادند که به هیچ وجه تغییر نیافته، جا به جا نشده و یا مکانی در نزدیکی محل دفن باشند.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.