نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان

چگونگی درخواست یاری و کمک از فرشتگان نگهبان در دعا سایت

نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان - ارتباط با فرشتگان نگهبان

نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان را برای شما عزیزان قرار دادیم . آموزش چگونگی درخواست کمک و یاری از فرشتگان نگهبان در تمام امورات زندگی . فرشته های نگهبان در امورات مختلفی به انسان کمک می کنند از جمله برای هدایت و راهنمایی و حمایت و پشتیبانی و مراقبت و رفع مشکلات و گرفتاری ها و سایر امورات . برای جذب فرشته های نگهبان و برقراری ارتباط با فرشتگان نگهبان باید به انها ابراز عشق و محبت کرد . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با روش بسیار مجرب کمک خواستن از فرشته های نگهبان …

نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان - ارتباط با فرشتگان نگهبان یاری گرفتن از فرشته های نگهبان نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان - ارتباط با فرشتگان نگهبان نحوه برقراری ارتباط با فرشتگان نگهبان کمک خواستن از فرشته های نگهبان کمک خواستن از فرشتگان نگهبان فرشته نگهبان درخواست هدایت و راهنمایی از فرشته نگهبان درخواست مراقبت و محافظ از فرشته نگهبان درخواست پول از فرشته نگهبان چگونه با فرشتگان ارتباط برقرار کنیم ؟ چگونگی کمک خواستن از فرشته های نگهبان
نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان

نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان,کمک خواستن از فرشته های نگهبان,کمک خواستن از فرشتگان نگهبان,یاری گرفتن از فرشته های نگهبان,نحوه برقراری ارتباط با فرشتگان نگهبان,چگونگی کمک خواستن از فرشته های نگهبان,چگونه با فرشتگان ارتباط برقرار کنیم ؟,فرشته نگهبان,درخواست هدایت و راهنمایی از فرشته نگهبان,درخواست مراقبت و محافظ از فرشته نگهبان,درخواست پول از فرشته نگهبان

نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان

زمان انجام این تکنیک سحر بعد یا قبل از طلوع آفتاب ،نباید همزمان با طلوع آفتاب باشد و همینطور شب قبل از خواب.

مدت زمان انجام آن ۳۰ دقیقه است

مکان:یک جای خلوت و ساکت و آرام با دما و نور معمولی بهتر است تلفن را از پریز کشیده و یک موسیقی ملایم بدون کلام هم خوب است.

میتوانید دراز بکشید یا نشسته این تمرین را انجام دهید. میتوانید روی یک مبل بنشینید کف پاها روی زمین قرار بگیرد .دستها روی پاها کف دستها رو به بالا باشد.

با ذکرهای مذهبی مثل صلوات و تمرکز روی تنفس(دم و بازدم) آرامش بگیرید.

آرام در دل بگویید خدایا سلام و سپاس،فرشتگان الهی سلام و سپاس،فرشتگان نگهبان سلام و سپاس،فرشتگان نگهبان من سلام و سپاس،جهان هستی سلام و سپاس

با استفاده از نیروی ذهن یک فضای بزرگ نورانی(نور سفید فرشتگان نگهبان) در دل آسمان مجسم کنید.خود را در مرکز این فضا در حالت مراقبه نشسته ببینید (چهارزانو و دستها روی پاها کف دستها رو به بالا) اطراف را پر از ستاره های طلایی ببینید و در مرکز هر ستاره یک عدد ۴ طلایی تجسم کنید.ببینید که هر ستاره و عدد ۴ آن میدرخشد و به دور خود می چرخند.مجسم کنید تمام ستارگان به دور شما نیز می چرخند.جهت گردش آنها در جهت عقربه های ساعت است.برای مدت ۵ دقیقه بر این تصاویر تمرکز داشته باشید.

نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان

ابراز عشق و محبت و قدردانی نسبت به فرشتگان باعث جذب آنها می شود.تمام توجه خود را متوجه فرشتگان نگهبان خود کنید و آنها را اینگونه صدا کنید :فرشتگان نگهبان مهربان من،فرشتگان نگهبان عزیز من،….سلام و درود بی کران برشما که عاشقانه دوستتان دارم و برایم عزیز هستیدو همواره از کمکهای شما سپاسگزارم و…. به مدت سه دقیقه در این گفتگو باشید.حال خود را رها کنید و به هیچ کار فیزیکی یا ذهنی نپردازیدو ۳ دقیقه در همین حال باقی بمانید.سپس هر جمله ای را که در بندهای زیر میبینید ۴ مرتبه بخوانید.

نحوه درخواست کمک از فرشته های نگهبان – ارتباط با فرشتگان نگهبان

فرشتگان نگهبان من، فرشتگان مهربان و  عزیز من،فرشتگان آسمانی و عزیز من.

از شما درخواست می کنم همه وقت و همه جا با من باشید و از من مراقبت کنید.

از شما درخواست می کنم همه وقت و همه جا با من باشید و از من حمایت و پشتیبانی کنید.

از شما درخواست می کنم همه وقت و همه جا با من باشید و مرا راهنمایی و هدایت کنید.

از شما درخواست می کنم همه وقت و همه جا با من باشید و من را یاری و راهنمایی کنید.

آرام و با توجه کامل در دل بگویید:خدایا متشکرم،فرشتگان الهی متشکرم، فرشتگان نگهبان متشکرم، فرشتگان نگهبان خودم متشکرم،جهان هستی متشکرم،اساتید و معملین عزیز متشکرم.

آرام ذهن خود را خالی کنید و کم کم متوجه جسم فیزیکی خود شوید و با چند نفس عمیق از تمرین خارج شوید. بعد از تمرین یکباره از جا بلند نشوید و ناگهانی حرکت نکنید.اجازه دهید جسم شما کاملا هوشیاری خود را به دست بیاورد.حتی میتوانید بعد از تمرین چرتی بزنید و اگر آخر شب این تمرین را انجام میدهید بعد از آن بخوابید.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.