نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص

روش خاص و متفاوت تنجیم و رحانی کردن سنگ و افزایش قدرت الکترومغناطیسی سنگ در دعا سایت

نحوه تقويت و روحانی کردن سنگ يا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص

نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص را برای شما عزیزان قرار دادیم . برای تنجیم و تقویت انگشتر و سنگ روش خاص و متفاوتی را آموزش خواهیم داد . با این روش سنگ و انگشتری که همراه دارید خیلی قوی و دارای انرژی الکترومغناطیسی خواهد شد . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با بهترین و ساده ترین روش برای تنجیم و تقویت و روحانی کردن سنگ و انگشتر …

نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص نحوه قوی کردن سنگ نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص روش روحانی کردن سنگ روش تقویت سنگ روش بالا بردن انرژی سنگ روحانی کردن انگشترهای اصل دستور مخصوص تقویت و تنجیم سنگ چگونه سنگ را قوی کنیم انرژی مغناطیسی و درمانی سنگ افزایش قدرت الکترومغناطیسی سنگ افزایش انرژی و قدرت انگشتر اصل
نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص

نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص,روش تقویت سنگ,افزایش قدرت الکترومغناطیسی سنگ,روش روحانی کردن سنگ,روحانی کردن انگشترهای اصل,دستور مخصوص تقویت و تنجیم سنگ,نحوه قوی کردن سنگ,چگونه سنگ را قوی کنیم,انرژی مغناطیسی و درمانی سنگ,روش بالا بردن انرژی سنگ,افزایش انرژی و قدرت انگشتر اصل

نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص

دوستان توجه کنید سنگ یه سری دستورهایی داره که باید رعایت بشه، نمیشه یه سنگ بگیری همرات بذاری و بهت کار بده، سنگ باید تقویت و تنجیم بشه که جواب بده.

توضیحات :

وسایل لازم ( ظرف مسی که بسته بشه – آبگلاب -قطعه سرب- عنبر – فلفل سیاه- کندر- سنگ اصلی)

زمان انجام فقط در روزهای یکشنبه دوشنبه پنجشنبه جمعه بعد از نماز صبح فقط. روی برگه سفید این طلسم قرمز رنگ رو با قلم زعفران مینویسد، و بعد از نوشتن سنگ رو داخل طلسم میذارید و تا میکنید و در ظرف مسی میذارید و به آن یک لیوان آبگلاب اضافه میکنید و بعد قطعه سرب و عنبر و فلفل سیاه و کندر.و بعد از گذاشتن همه وسایل ، انگشتتون رو داخل آب میذارید و این اسم ها رو با دقت میخونید.

برشان … ۱۳ بار
تتلیه …. ۱۷ بار
شمخاهر ….۱۳ بار
کریر …. ۷ بار
برهیولا …. ۱۱ بار
بزجل …. ۶ بار

بعد از اینکه اسماها خونده شد توکیل رو میخونید:

(توکلوا یا خدام هذه الاسماء و اشحنو و قوو و روحنو و انزلوا خدام من الارواح الطیبه، لیسکن فی حجر فلان بن فلان بحق ماقسمت و ما عزمت علیکم بارک الله فیکم و علیکم)

بعد ظرف رو میبندین و باید تنجیم بشه ، یعنی تا غروب صبر میکنید و بعد از نماز مغرب ظرف بسته شده رو در سطح باز مثلا پشت بام یا حیاط خانه زیر نور ستاره میزارید و قبل از طلوع افتاب باید سنگ رو دربیارد یعنی نباید افتاب رو ببینه اگه نور افتاب رو دید باطل میشه.

و بعد سنگ رو با عنبر معطر میکنید و همراه خودتون میزارید.

اگه طبق توضیحاتی که دادم انجام دادین به اسم الله قسم سنگ همراتون خیلی قوی و دارای انرژی الکترومغناطیسی میشه

برای دیدن ویدیو آموزش کلیک کنید :

نحوه تقویت و روحانی کردن سنگ یا انگشترهای اصل با دستورالعمل خاص

تذکر:

ظرف باید مسی باشه و بسته بشه بدیل نداره ، عنبر و فلفل و کندر هر عطاری برین بهتون میده،سنگ باید اصلی باشه، فلان بن فلان یعنی اسم و اسم مادر .این شروط کار هست .

حالا مثلا کسی سوال کنه ربط سرب یا ظرف مسی یا فلفل و عنبر و کندر به تقویت سنگ چیه ؟ عزیزم همه ی اعمال روحانی به ستاره ها بستگی داره یعنی ظرف مسی از معدن ستاره زهوره – قطعه سرب از معدن ستاره عطارد-عنبر از بخور ستاره مشتری-کندر از بخور ستاره شمش – فلفل از بخور ستاره مریخ هستن ، این همه رو با هم منسجم کردیم که سنگ روحانی و تقویت بشه ، دوستان توجه کنید کسی بهتون گفت سنگ موکل دار یا باید بنام بشه و یا… باور نکنید این نحوه صحیح ترین نحوه  تنجیم و تقویت سنگ هست و انشالله تجربه میکنید و براتون ثابت میشه .

منبع : کانال سنگ و طلسم

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

3 نظرات
 1. محمد می گوید

  سلام برادر استاد عزیز بزرگوار ی انگشتر یمنی دارم میخوام تقویتش کنم باید چ ذکری بخش بخونم سوره یس خوبه

 2. محمد می گوید

  سلام برادر استاد عزیز بزرگوار ی انگشتر یمنی دارم میخوام تقویتش کنم باید چ ذکری بهشبخونم سوره یس خوبه

 3. علی می گوید

  سلام استاد عزیز خوبید انشاالله.
  این طلسم قرمز رنگ که بالا نوشته اید رو نتوستم پیدا کنم .میشه خواهش کنم برام بگید.باتشکر از جناب دکتر بابایی گرامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.