مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی

آشنایی با انواع تله ها و علائم و نشانه های خطر در گنج یابی و دفینه یابی در دعا سایت

مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی

مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی

در این پست از سایت ذکر و دعا و باستان شناسی دعا سایت مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی را برای شما عزیزان قرار دادیم . در قدیم برای حفظ گنج و دفینه و طلاها از دزدیده شدن توسط دزدان بر روی آنها انواع تله قرار می دادند . انواع تله های مرگبار که کسی جرات نزدیک شدن به گنج و دفینه را نداشته باشد . آشنایی با انواع نشانه ها و سمبل های خطر در گنج یابی . چنانچه بر روی دیواره غارها و تونل ها علائم خطر را حکاکی می کردند و شخص را از وجود تله و خطر اگاه می کردند .

مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی نشانه های خطر در ورودی تونل ها و غارها نشانه های خطر نشانه های تله نشانه قلب و دل در ورودی تونل در گنج یابی مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی سمبل های خطر روی دیواره غار و تونل تله و نشانه خطر در دفینه یابی تله های زمینی در گنج یابی تله شن و ماسه تله در دفینه یابی انواع تله در گنج یابی آشنایی با تله ها در گنج یابی
مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی

مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی,انواع تله در گنج یابی,تله در دفینه یابی,آشنایی با تله ها در گنج یابی,تله و نشانه خطر در دفینه یابی,سمبل های خطر روی دیواره غار و تونل,نشانه های خطر در ورودی تونل ها و غارها,تله شن و ماسه,تله های زمینی در گنج یابی,نشانه قلب و دل در ورودی تونل در گنج یابی,نشانه های خطر,نشانه های تله

مطالب و اطلاعاتی درباره انواع تله ها و نشانه های خطر در گنج و دفینه یابی

با توجه به اینکه بسیاری از دوستان کار جستجو و تجسس را در دل صخره ها وبیابان ها انجام می دهند بر خود لازم دیدیم برای حفظ جان و سلامتی دوستان و یا افرادی که در این مناطق زندگی می کنند در اینجا این مبحث را بیان کنم از آنجا که به احتمال زیاد خیلی از این تله به مرور زمان از کار افتاده باشد ولی خیلی از آن ها به قوت خود پایدار است و هر سال در گوشه و کنار جهان خبر کسانی که در این تله ها گرفتار می شوند به گوش می رسد .

چیزی که در اینجا باید به آن تاکید کنم این است که این تله ها مختص کشور ما نیست و نمونه های آن در کشور ها ی مختلف دیده شده

در ابتدا یکی از سمبل های خطر که از گذشتگان به ما ارث مانده و در آن پدران ما خطر ها را به ما گوش زد کرده اند در اینجا می آورم

قلب یا دل

سمبل دل در بعضی ار تعابیر به معنای طلا آمده قلب به صورت کامل و یا به صورت مختلف شکسته آمده است که در زیرانواع شکل و تعابیر آن آمده است .

۱-دلی که کوشه ای از آن ترک برداشته می تواند برای ما پیغام های مختلفی داشته باشد یکی از آن ها به معنی مرگ آمده که اگر به آن توجه نشود می تواند برای ما مخاطره انگیز باشد

۲-قلبی که شکل رعد بر روی آن باشد در سمتی که رعد اشاره می کند برای ما خطر وجود دارد و در هنگام کار در آن نقطه باید مواظب باشیم

۳-قلبی که قسمت پایین آن جدا شده . مفهوم آن این است که سمتی که نوک قلب برای ما نشان می دهد خطری وجود دارد که این خطربرای ما به شکل محسوس و قابل دیدن است.

۴-قلبی که از وسط نصف شده . وجود خطر در فاصله ی نزدیک را برای ما نشان می دهد فقط مسیر آن را مشخص نمی کند .

۵-این سمبل هم وجود خطر در مسیر نامعلوم را برای ما نشان می دهد

در مجموع این خطرات می تواند افتادن از جای بلند – افتادن سنگ و صخره بر روی شما – سمی بودن هوا و آب – مار و عقرب سمی – و پاشیدن زهر بر روی زیر خاکی می تواند باشد.

تصویر اول(درپایین) که در ورودی تونل ها زده می شود ومعمولا در ورودی این مدل تونل ها سمبل های خطر نیز دیده می شود این مدل تله ها به در ورودی بسته شده و در هنگام ورود به آن سنگ هایی که در بالای قرار داردکار کلید را انجام می دهند ازجای خود تکان می خورند وپشت سر آن سنگ بالایی و شنی که در بالای آن قرار دارد بر ورودی تونل می ریزد و راه را سد می کند.

تله ی که با کمک شن و ماسه کار می کند.

این تله با فشرده شدن شن و ماسه در زیر صخره ی استاده ی بلند صورت می گیرد.این مدل تله ها در صورت ظاهر به تله شباهت ندارد و در دید نخست صخره ای ایستاده است که در جلو آن یک در و یا صندقی گذاشته شده است هر موقع دسته ی این صندوق برگردانده شود شن و ماسه ی که در پشت صندوق فشرده شده شروع به ریزش به داخل ویا فضای خالی ایجاد شده در پشت صندوق می کند و زیر صخره بزرگ خالی می شود و می ریزد. حال این سوال پیش می آید اگر شما به این مدل صندوق در موقع جستجو کردن برخورد کردید آن را جستجو می کنید و یا بی خیال می شوید و از کنار ان می گذرید . در اکثر مواقع در اثر هیجان مستقیما به طرف صندوق رفته و شروع به جستجوی آن می کنند . و به تله بودن آن بی تفاوت می شوند .

باید اولین کاری که کنید از خود بپرسید که؟

۱-آیا برای جستجوی داخل صندوق باید در آن را باز کرد ؟

۲-آن کسانی که این دفینه را می خواستند مخفی کنند آیا آن را در زیر این صخره در یک صندوق به راحتی ول می کردند؟

۳- آیا تله ی که پیدا کرده ایم به صورت دست نخورده رها کنیم ؟تا یکی که فرد دیگری که به این تله ها وارد نیست در آن گرفتار شود؟

تله های زمینی :

چگونگی کار کردن این تله بسیار ساده است و با فشار بر یک طرف تله ی زمینی تعادل آن به هم می خورد و می ریزد معمولا این تله با وزن بالای ۴۵ کیلویی به کار می افتد.معمولا سمبل های که دلیل بر وجود این تله است در روی دیوار می توان پیدا کرد و این سمبل ها در نزدیکی تله دیده می شود .تله های زمینی جوری مستور می شوند که قابل دیدن نباشند و شیارهای بینابینی فقط در صورتی آشکار می شود که با دقت به آن نگاه شود.این مدل تله ها در تمام دنیا دیده شده است .

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.