علائم و نشانه گنج در اراضی و صخره زارها – علامت دفینه بر روی صخره های سنگی

آثار و علائم و نشانه های گنج و دفینه در اراضی و زمین های کشاورزی و صخره زارها در دعا سایت

- علامت دفینه بر روی صخره های سنگی

علائم و نشانه گنج در اراضی و صخره زارها – علامت دفینه بر روی صخره های سنگی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com علائم و نشانه گنج در اراضی و صخره زارها – علامت دفینه بر روی صخره های سنگی را برای شما عزیزان قرار دادیم . کارشناسی و تفسیر و رمزگشایی آثار و علائم و نشانه های گنج و دفینه در مزارع و اراضی کشاورزی و صخره زارها . در گذشته پس از مخفی کردن گنج و دفینه و اموال گرانبها در صخره زارها بر روی سنگ های بزرگ و کوچک علائم و نشانه هایی را حکاکی می کردند . در برخی از زمین های کشاورزی و اراضی مسطح و بزرگ نیز گنج و دفینه های دفن شده است …

علائم و نشانه گنج در اراضی و صخره زارها - علامت دفینه بر روی صخره های سنگی نماد و نشانه گنج در مزارع و اراضی نشانه های گنج در صخره زارها گنج یابی در اراضی صاف و مسطح کارشناسی نشانه گنج در صخره ها علائم و نشانه گنج در اراضی و صخره زارها - علامت دفینه بر روی صخره های سنگی علائم گنج در اراضی و زمین ها دفینه یابی در مزارع و اراضی کشاورزی آثار و علائم گنج و دفینه در صخره زارها
– علامت دفینه بر روی صخره های سنگی

علائم و نشانه گنج در اراضی و صخره زارها – علامت دفینه بر روی صخره های سنگی,نشانه های گنج در صخره زارها,علائم گنج در اراضی و زمین ها,نماد و نشانه گنج در مزارع و اراضی,کارشناسی نشانه گنج در صخره ها,آثار و علائم گنج و دفینه در صخره زارها,گنج یابی در اراضی صاف و مسطح,دفینه یابی در مزارع و اراضی کشاورزی

علائم و نشانه گنج در اراضی و صخره زارها – علامت دفینه بر روی صخره های سنگی

انسانها اراضی را با توجه به شرایط آنها بررسی می کردند ، تراکم جمعیت و میزان عبور و مرور از مسیرهای مختلف را مورد بررسی قرار داده و گذرگاه هایی با کمترین حالت شک برانگیزی و جلب توجه را انتخاب می کردند. در بسیاری از دفینه های اراضی، پیدا کردن علایم مربوط به آن بر روی تکه صخره های ثابت روی زمین امکان پذیر است.

اینها قطعه صخره های سنگی هستند که بر رویشان اسکنه کاری شده، تصاویری از فلش قمه، نعل، شکاف، سنگ سفره، زنجیر، تصاویر دست و پا و برخی حیوانات را می توان مشاهده کرد. علایمی که در بالا بر شمردیم و سایر علایم شبیه آنها معمولا نه بر روی صخره زارها، بلکه بر روی سنگها و صخره های کوچک و ثابت روی زمین ترسیم می شوند.

موردی که در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد، آن است که اشارات و علایم موجود در اراضی به طور یقین بیشتر از یک مورد خواهند بود. حتی تا آنجا که همه می دانند در تصدیق تفکرات داخلی منسوبین جامعه ارامنه، بدون گذاردن چندین علامت در اطراف، هیچ گنجینه ای در زمین دفن نمی شده است.

یکی از این علامت ها جهت و دیگری فاصله را نشان می دهد. بعضی وقت می توان نشانه هایی را پیدا کرد که هم جهت و هم فاصله را به تنهایی نشان می دهند، نشانه هایی همچون فلش، کمان، تک پا و … از این قبیل هستند. صخره های اسکنه خورده نیز از علایمی به شمار می روند که جهت و فاصله مورد نظر آنها با شمارش محاسبه می گردد.

بعضی از این نشانه ها به منظور فریب دادن، جهات مخالف را نشان می دهند. بعضی از انواع علایمی همچون فلش (تیر) یکی از این موارد است. برخی دیگر از علایم نیز به مفهوم کندن سنگی که بر روی آن حک شده اند، می باشند؛ قهوه جوش، سنگ آسیاب، سنگ مصلی، سنگ سفره و گل برگ دار از این نوع هستند. چیزی که در پیشروی در جهت نشانه ها ترسیم شده با احتساب هنر با فوم مطرح می شود، دانستن واحد اندازه گیری که فرد دفن کننده در آن زمان با توجه به منطق خود به کار برده است.

چندین مورد از این نشانه ها عبارتند از:

برخی از انواع فلش، زنجیرهای ته حلقه ای، تک پا، تک دست، تپانچه یا تفنگ و امثال آن هستند. داشتن برخی معلومات همچون واحد طولی استفاده شده توسط اقلیت ها در اینجا از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین اگر در مورد نشانه هایی که از دوره روم و … بر جای مانده اطلاعاتی در دست نداشته باشید، پیدا کردن امانت های مربوط به آن دوره غیرممکن خواهد بود. برخی از نشانه های ترسیم شده در اراضی و صخره زارها تنها به منظور مژده دادن ترسیم شده اند. پیدا کردن امانت اصلی نیز مستلزم یافتن نشانه های دوم و سوم می باشند.

یکی از مهمترین علامت هایی که بر روی سنگ های روی زمین ترسیم شده، اشکال قطعه قطعه شده می باشد. اینها خرس لنگ، یک چشم، گل بی برگ، کشیش لنگ و امثال آنها هستند. کشف اعضا و تکه های ناقص این اشکال لازم و ضروری است. امانت در زیر قطعه ناقص نیست. باید در نزدیکی آن جستجو شود.

اطلاعات آن در قسمت مربوطه آمده است. صلیب هایی که به نشانه سوگند بر روی سنگ روی زمین حک شده اند نیز بعضا به نشانه قبر، گاهی سروهای دو شاخه، درخت های عرعر کهنسال و گروه بلو طها محل فریب نیستند. درختهای تنهای موجود در اراضی و یا گروههای دوتایی و سه تایی و درختهای چند تایی دارای چیدمان هندسی از اهمیت برخوردارند.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.