علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی

معنی و مفهوم و کارشناسی علامت و نماد لوله سفالی در گنج و دفینه در دعا سایت

علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی

علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی

در این پست از سایت باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تفسیر و کارشناسی علامت و نماد و نشانه های لوله های سفالی باستانی در زیر خاک در گنج یابی و دفینه یابی . آیا لوله های باستانی نشانه وجود گنج و دفینه هستند یا فقط برای آبرسانی و لوله کشی آب در دوران باستان ساخته شده است ؟

علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی لولههای سفالی در زیر خاک لوله های سفالی باستانی برای آبرسانی لوله های سفالی باستانی کارشناسی لوله های سفالی در گنج یابی علامت و نشانه لوله های سفالی در دفینه یابی علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی آیا لوله های سفالی نشانه گنج و دفینه هستند
علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی

علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی,لوله های سفالی باستانی,لولههای سفالی در زیر خاک,کارشناسی لوله های سفالی در گنج یابی,علامت و نشانه لوله های سفالی در دفینه یابی,لوله های سفالی باستانی برای آبرسانی,آیا لوله های سفالی نشانه گنج و دفینه هستند

علائم و نشانه های لوله های سفالی باستانی در گنج و دفینه یابی

در بسیاری از حفاریها لوله های سفالی زیادی در زمین پیدا می شود که به یک سمتی امتداد دارند و بسیاری از حفاران بدلیل عدم آگاهی از این قضیه مسیر لوله های سفالی را به نیت رسیدن به دفینه شروع به حفاری می کنند که در پایان جز خستگی ،هزینه و وقت تلف کردن چیزی نصیبشان نمی شود.آیا واقعا نشانه دفینه نیست ؟

زندگی های دوره باستان، مثل ما بودند، مثل ما می خوردند می نوشیدند، و برای برطرف کردن نیازهایشان کار می کردند، خانه داشتند، به آب نیاز داشتند، پاکیزگی داشتند … دقیقا مثل ما…

در دوران باستان برای حمل آب به نقطه ای دیگر از خاکی که به آن خاک رس گفته می شد، لوله های حلقوی شکل که تو خالی بودند پخته و استفاده می کردند. امروزه به جای این از لوله های بتنی، آهنی و پلاستیکی استفاده می شود. همانطور که می بینید، نیازهایمان یکی می باشد، منطق حمل آب یکی بوده، فقط اسباب مورد استفاده تغییر کرده است.

انسانها برای برطرف کردن نیازهایشان از کیلومترها دورتر، از لوله های آب استفاده کرده اند. به مناطق مسکونی آورده و آن را پخش کرده اند، همانطور که در عکس بالا می بینیم.

به همین شکل، کانال هایی برای تخلیه آب های کثیف تعبیه شده است. حتی سیستم گرمایشی را برای بار اول، رومیان استفاده کرده اند، انسان از حرکت کردن آب بهره برده است.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.