علائم و نشانه های بسته بودن بخت – با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟

آثار و علائم و نشانه های بخت بسته شده دختران و پسران را برای شما عزیزان قرار دادیم در دعا سایت

علائم و نشانه های بسته بودن بخت - با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟

علائم و نشانه های بسته بودن بخت – با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟

در این بخش از سایت مذهبی دعا سایت علائم و نشانه های بسته بودن بخت دختران و پسران و انجام نشدن ازدواج و نیامدن خواستگار و همچنین روشهایی که به وسیله آنها بخت شخص مورد نظر بسته می شود را برای شما عزیزان قرار دادیم . زمانی که بخت شخصی بسته می شود اگر دختر باشد هیچ خواستگاری نخواهد امد و یا اینکه اگر خواستگار داشته باشد وصلت و ازدواج صورت نخواهد گرفت و در پسران اینکه هیچ علاقه ای به ازدواج نخواهند داشت . در ادامه از دعا سایت با علائم و نشانه های بسته بودن بخت همراه ما باشید …

علائم و نشانه های بسته بودن بخت - با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟ نشانه های بسته شدن بخت دختر و پسر نشانه های بسته بودن بخت قفل بودن بخت چه علائمی دارد ؟ علائم و نشانه های بسته بودن بخت - با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟ علائم بسته بودن بخت دختران علائم بسته بودن بخت پسران علائم بسته بودن بخت روشهای بستن بخت دختران و پسران بخت بسته شده چه نشانه ای دارد ؟
علائم و نشانه های بسته بودن بخت – با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟

علائم و نشانه های بسته بودن بخت – با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟,علائم بسته بودن بخت,نشانه های بسته بودن بخت,روشهای بستن بخت دختران و پسران,بخت بسته شده چه نشانه ای دارد ؟,قفل بودن بخت چه علائمی دارد ؟,علائم بسته بودن بخت پسران,علائم بسته بودن بخت دختران,نشانه های بسته شدن بخت دختر و پسر

علائم و نشانه های بسته بودن بخت – با چه روشهایی بخت شخص بسته می شود ؟

بخت کسی بسته است یعنی چه

عزیزان بسته بودن بخت به سه طریق حادث میشود

۱- توسط شخص دیگری از روی دشمنی با نوشتن دعا و یا طلسم انجام پذیرد , که کار بسیار بد و از گناهان نا بخشودنی و کبیره است و عواقب وخیم هم برای نویسنده و هم برای کننده این عمل وجو د دارد. و تا زمانیکه باطل نگردیده , شخص نمی تواند ازدواج بکند.

۲ – توسط اجنه ی کافر بخت کسی بسته گردد,که این مورد اتفاقی پیش میاید.

۳ – توسط همزاد جنی ,که این مورد در برجهای آتشی بسیار شایع میباشد

از کجا به بسته بودن بخت پی ببریم:

۱- اگر خواستگار ندارید.
۲- اگر خواستگار زیاد دارید ولی بنا به دلایل نامعلوم به خواستگاری رسمی نمی آیند و یا به خواستگاری می آیند و ولی سر یه مسئله ی جزئی به هم می خورد .(این دو مورد برای خانم هاست)

در آقایان

۱- شخص خود اصلا رغبتی به ازدواج ندارد.
۲- به چند جا برای خواستگاری رفته اید, ولی جواب نه و رد داده اند.
و هر مشکلاتی دیگر

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.