طلسم چیست و تفاوت دعا و طلسم – طلسمات معروف ایرانی

آشنایی با انواع طلسم و سحر و قویترین طلسمات ایرانی و روش باطل کردن طلسم در دعا سایت

طلسم چیست و تفاوت دعا و طلسم – طلسمات معروف ایرانی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com طلسم چیست و تفاوت دعا و طلسم – طلسمات معروف ایرانی را برای شما عزیزان قرار دادیم . طلسم به کلمات و اشکال عجیب و غریب گفته می شود که دعانویسان آن را بر روی کاغذ می نویسند و برای امورات مختلف از آن استفاده می کنند . طلسم را هم می توان برای کارهای شر نوشت و هم برای کارهای خیر . از طلسمات مشهور ایرانی می توان به طلسم سم آهو و ناخن گرگ و هفت مهره و زبان مهره و دعای ام الصبیان اشاره کرد …

طلسم چیست و تفاوت دعا و طلسم - طلسمات معروف ایرانی نوشتن طلسم بر روی فلز و پوست حیوانات طلسمات قوی و تضمینی طلسم چیست و تفاوت دعا و طلسم - طلسمات معروف ایرانی طلسم چگونه نوشته می شود طلسم برای مهر و محبت طلسم برای رزق و روزی طلسم برای تسخیر قلوب دیگران طلسم برای بستن زبان دعا و طلسم چه تفاوتی دارند بهترین طلسمات ایران انواع طلسم آشنایی با انواع طلسم

طلسم چیست و تفاوت دعا و طلسم – طلسمات معروف ایرانی,انواع طلسم,طلسم چگونه نوشته می شود,آشنایی با انواع طلسم,دعا و طلسم چه تفاوتی دارند,بهترین طلسمات ایران,طلسمات قوی و تضمینی,طلسم برای رزق و روزی,طلسم برای مهر و محبت,طلسم برای تسخیر قلوب دیگران,طلسم برای بستن زبان,نوشتن طلسم بر روی فلز و پوست حیوانات

طلسم چیست و تفاوت دعا و طلسم – طلسمات معروف ایرانی

طِلِسم نوشته‌ای از کلمات و اشکال و ارقام و جداول است که دعانویسان و جادوگران و فال‌بینان، بسته به میزان ماندگاری مورد نظرشان، روی کاغذ و تکه فلز و پوست و حیوانات نقش می‌کنند.

**

معمولاً طلسم را بسته به عنصر وجودی شخصی که طلسم برای او نوشته می‌شود می‌نویسند. طبق تعاریف استادان علوم غریبه عنصر وجودی هر انسان می‌تواند آب، خاک، باد یا آتش باشد و طلسم شخصی را که مثلاً عنصرش آب است در رودخانه، دریا یا چاه می‌اندازند. معمولاً در نوشتن طلسم از جدول اعداد ابجد کبیر و صغیر استفاده می‌کنند.

**

تفاوت دعا و طلسم :

تفاوت مهم میان دعا و طلسم این است که دعا را به زبان مرسوم و کامل می‌نویسند، ولی در طلسم کلماتی از دعا را با حروف ناخوانا، خط و نقطه و حروف شکلی می‌نویسند و به همین دلیل فهم نوشته‌های روی آن برای همه ممکن نیست.

**

ام واژه طلسم از یونانی (τέλεσμα) به عربی (طِلَسم و جمعش طلاسم) و فارسی وسپس به زبان‌های اروپایی مانند انگلیسی (talisman) راه یافته‌است.

تاثیر به اعتقاد افراد خرافی طلسم بجز نوشته، می‌تواند بر اشیاء خاصی نیز خوانده شود.

پاره‌ای بر این باورند که این طلسم بر پایه دعایی که هنگام ساخت آن خوانده شده یا روی آن نوشته شده باشد دارای اثر و توانایی خواهد بود.

انواع مشهورترین طلسمات ایرانی عبارتند از:

نظرقربانی ، ببین و بترک، زبان ماهی ، مازو، طلسم وان یکاد ، هفت مهره، دندان ببر، تربت‌دان ، سم آهو، ناخن گرگ، گوز غلاغ، قاپ گرگ و دعای ام الصبیان

***

معمولاً طلسم را بر ابزاری که هماهنگی و همخوانی با موضوع دارند، ایجاد می‌کنند. در طلسم سیاه که برای از بین بردن شخص از آن استفاده می‌کنند، معمولاً مجسمه مومی شخص مورد نظر را درست کرده و بعد از آماده کردن فضای مناسب این عمل، سوزاندن بخورات، و خواندن ذکرهای مناسبه که روح عامل را در تجمیع انرژی‌ها و هیجانات لازمه یاری نماید، عامل با شمشیری که مخصوص این کار تهیه کرده سر مجسمه مومی را در لحظه قطعی از بدن جدا می‌نماید. ملاحظه می‌شود که در قتل عادی و مادّی هم از شمشیر و بریدن سر استفاده می‌شود.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.