طلسم عشق قوی – قویترین و مجرب ترین طلسم عشق

طلسم بسیار مجرب و سریع الاجابه برای عشق قوی و آتشین در دعا سایت

طلسم عشق قوی - قویترین و مجرب ترین طلسم عشق

یکی از قویترین و مجرب ترین طلسم های معتبر و قدیمی برای ایجاد عشق شدید بین دو نفر  . این طلسم از بهترین طلسم های قوی و مجرب برای ایجاد محبت و دوستی و عشق شدید و فراوان میان دو نفر می باشد که در دعا سایت برای شما عزیزان قرار دادیم .

طلسم عشق قوی - قویترین و مجرب ترین طلسم عشق قویترین طلسم محبت دنیا طلسم محبت یهودی طلسم محبت شدید سوزاندنی طلسم عشق قوی - قویترین و مجرب ترین طلسم عشق طلسم عشق شدید طلسم عشق از راه دور طلسم بسیار معتبر مخصوص عشق و محبت فوری بهترین طلسم برای عشق فوری
طلسم عشق قوی – قویترین و مجرب ترین طلسم عشق

طلسم عشق قوی – قویترین و مجرب ترین طلسم عشق,طلسم عشق شدید,طلسم محبت شدید سوزاندنی,قویترین طلسم محبت دنیا,طلسم محبت یهودی,طلسم عشق از راه دور,بهترین طلسم برای عشق فوری,طلسم بسیار معتبر مخصوص عشق و محبت فوری

طلسم عشق قوی – قویترین و مجرب ترین طلسم عشق

اگر خواهی که کسی از محبت و دوستی از تو جدایی نکند، در روز یکشنبه ناخن های دست و پای خود را بگیرد و بسوزاند و خاکستر آن را در آب یا شربت ریخته و بگوید : “تسخیر کردم دل و جان و عشق فلان زاده فلان را” . بعد به هر که داده بخورد که از عشق دیوانه شود و جدا نشود تا آخر عمر.

طلسم عشق از راه دور

اگر میخواهی کسی را از عشق خود بیقرار گردانی.

ناخنهای خود را بگیر و یک بار سوره یس مغربی را به ناخن هایت بخوان و بعد ناخن ها را در جعبه کوچکی مانند قوطی کبریت بریز و هر وقت ان طرف رو دیدی جعبه را تکان بده و به جعبه فوت کن و بعد به ان شخص فوت کن.تا مثل کنه بهت بچسبه .

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.