طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت

چگونگی و طریقه توسل به ائمه معصومین (ع) برای طلب هر حاجت و خواسته در دعا سایت

طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت

طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت

در این بخش از سایت دعا و مذهبی دعا سایت طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت را برای شما عزیزان قرار دادیم . بهترین روش برای توسل به ائمه اطهار (ع) جهت حاجت خواستن و همچنین آداب و شرایط توسل به امامان معصوم (ع) برای طلب حاجت و ساعت و زمان مخصوص توسل به ائمه معصومین (ع) برای طلب هر حاجت و خواسته ای . برای طلب رحمت و مغفرت و رفع ظلم و ستم و توفیق کسب علم و معرفت و سایت حاجت ها به ائمه معصومین (ع) توسل کنید …

طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت کسب علم و معرف با توسل به ائمه اطهار طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت ساعت و زمان مخصوص توسل به ائمه اطهار (ع) رحمت و مغفرت الهی با توسل به ائمه معصومین چگونگی توسل به ائمه اطهار (ع) جهت حاجت توسل به ائمه معصومین برای حاجت خواستن برآورده شدن حاجت با توسل به ائمه معصومین (ع)
طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت

طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت,توسل به ائمه معصومین برای حاجت خواستن,چگونگی توسل به ائمه اطهار (ع) جهت حاجت,ساعت و زمان مخصوص توسل به ائمه اطهار (ع),برآورده شدن حاجت با توسل به ائمه معصومین (ع),کسب علم و معرف با توسل به ائمه اطهار,رحمت و مغفرت الهی با توسل به ائمه معصومین

طریقه و آداب توسل به ائمه معصومین (ع) و ساعت مخصوص جهت طلب حاجت


۱- ساعات آخر شب ، یک ساعت قبل از طلوع فجر توسّل به حضرت زهرا (علیه السلام ) : به جهت رحمت و مغفرت .

۲- از طلوع فجر تا طلوع آفتاب ، ساعت توسّل به جناب امیرالمؤمنین علی ( علیه السلام ) : برای رفع ظلم ، انتقام و دفع مکر .

۳- از طلوع آفتاب ساعت توسّل به امام حسن ( علیه السلام ) : برای رفع ظلم ، انتقام و دفع مکر .

۴- از ساعت سوّم ، از تابش شعاع خورشید تا بلند شدن روز ، مختص به امام حسین ( علیه السلام ) : به جهت رحمت و مغفرت الهی .

۵- ساعت بعدی ، از بلند شدن روز است تا زوال آفتاب ، توسّل به امام سجّاد (علیه السلام ) : ایمنی یافتن از شرّ سلطان جائر و شیطان و معزز بودن در نظر سلطان .

۶- از اوّل زوال تا هشت رکعت نماز نافله ظهر ، توسّل به امام باقر ( علیه السلام ) : به جهت توفیق کسب علم و معرفت

۷- از چهار رکعت مانده به نماز ظهر تا وقت نماز ظهر ، زمان توسّل به امام صادق ( علیه السلام ) : به جهت توفیق یافتن بر وظایف و عبادات و اداء سُنن و ترک محرّمات .

۸- از ساعت هفتم و بعد از فارغ شدن از نماز ظهر تاچهار رکعت از نافله عصر ، زمان توسّل به امام موسی بن جعفر ( علیه السلام ) : برای شفای امراض وبیماری و دفع امراض باطنی و ظاهری .

۹- ساعت هشتم از چهار رکعت نافله عصر است تا فراغ از نافله عصر ، توسّل به امام رضا ( علیه السلام ) : برای سلامتی در سفر – چه دریا و چه خشکی – و رسیدن به وطن و خلاصی از غم و اندوه و غربت.

از ساعت نهم بعد از فراغ از نماز عصر تا انقضای سه ربع ، زمان توسّل به امام جواد ( علیه السلام ) : برای یافتن گنج ، قناعت و رسیدن به نعمت های پی در پی و توانگری و بخشش .

۱۱-ساعت دهم ، از ابتدای ربع آخر روز است تا یک ساعت به زردی آفتاب که زمان توسّل به امام علی النقی ( علیه السلام ) است : از برای استعانت بر اداء حقوق اخوات از مؤمنین و مؤمنات و رد مظالم .

۱۲- قبل از زردی آفتاب زمان توسّل به امام حسن عسگری ( علیه السلام ) : از برای درست شدن کارهای دینی و دنیوی و غلط نشدن آن و مسرور بودن در همه اوقات.

۱۳- از زردی آفتاب تا غروب زمان توسّل به امام عصر ( عجل الله تعالی فرجه شریف ) : به جهت پیروزی یافتن و ظفر بر اعداء در جنگ و … و اداء قرض و روی نمودن فتوحات .

(منابع:منتهی الآمال-جلاء العیون-جنات الخلود)

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.