سفارش حکاکی لوح عین علی – آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی

حکاکی و نوشتن لوح و طلسم عین علی در دعا سایت

سفارش حکاکی لوح عین علی - آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی

سفارش حکاکی لوح عین علی – آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com سفارش حکاکی لوح عین علی – آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی را برای شما عزیزان قرار دادیم . طلسم و لوح عین علی دارای خواص و فوائد فراوانی می باشد . از جمله خواص لوح عین علی افزایش رزق و روزی و گشایش در کارها و امورات زندگی و باطل شدن سحر و جادو و طلسم و گشایش بخت دختران می باشد . برای سفارش حکاکی و نوشتن لوح عین علی به ادامه مطلب مراجعه کنید …

سفارش حکاکی لوح عین علی - آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی نوشتن طلسم عین علی نحوه سفارش لوح عین علی قیمت و هزینه لوح عین علی سفارش حکاکی لوح عین علی - آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی خواص و فوائد لوح عین علی حکاکی لوح عین علی آداب و شرایط نگهداری لوح عین علی
سفارش حکاکی لوح عین علی – آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی

سفارش حکاکی لوح عین علی – آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی,حکاکی لوح عین علی,نوشتن طلسم عین علی,نحوه سفارش لوح عین علی,خواص و فوائد لوح عین علی,آداب و شرایط نگهداری لوح عین علی,قیمت و هزینه لوح عین علی

سفارش حکاکی لوح عین علی – آداب نگهداری و استفاده از طلسم عین علی

خیلی از دوستان سراغ طلسم عین علی (ع) رو میگیرن و ما مدتهاست که نتونستیم سفارش این طلسم بسیار شریف گرانقدر رو بگیریم .

این طلسم حقیقتا خواص بسیار زیادی داره ولی چون حکاکی این طلسم قواعد و آداب ویژه ای داره و نیز خیلی وقت گیر هست

طلسم عین علی علیه السلام توسط استاد بزرگوار طبق آداب و شرایط کامل و بنام شخص سفارش دهنده روی لوح سه‌جوش و با دست حکاکی خواهد شد .

✴️ لوح شریف عین علی (ع)

کتب مختلف در تاثیرات و فواید لوح عین حضرت علی (ع) سخن گفته اند.در کتاب جامع الفوائد فی اسرار المقاصد مرحوم حبیب بن موسی‌الرضا افشاری در زمینه این لوح خواص فراوانی ذکر گردیده و این لوح را بسیار مجرب دانسته است.

این طلسم بازوبند حضرت علی علیه السلام است و دارای ۴۰۰۰۰ خاصیت می باشد. نقل است که بزرگترین و قوی ترین لوح در علوم غریبه لوح عین علی علیه السلام است.

انجام این طلسم دارای قواعد و آداب خاص و ویژه ای هست که فقط اساتید علوم غریبه قادر به حکاکی آن هستند تا آثار مرتبط بر آن ظاهر گردد .

⁉️چطور باید از این لوح استفاده کرد ؟

در منابع مختلف طریقه های گوناگونی برای استفاده از این لوح ذکر شده .ولی عمومی ترین روش استفاده از آن اینه که لوح رو هر روز چند دقیقه بردارید(در حالی که پاک هستید و بهتره وضو هم داشته باشید )و بهش نظر کنید و صلوات بفرستید .باید برای حل مشکلتون و یا اگه حاجتی دارید به این لوح شریف متوسل بشین .یادتون نره اثر هر چیزی از جانب خداوند هست و صرفا نباید قدرت رو از جانب خوده لوح و انگشتر و سنگ و غیره … بدونیم.

ما به مقدسات متوسل میشیم برای نزدیکی و قرب الهی تا خداوند به حرمت اون مارو مورد توجه و الطاف خودش قرار بده.

در مورد انگشتر حضرت سلیمان ع امام صادق(ع) فرمود:«خداوند پادشاهی سلیمان را در انگشترش قرار داده بود. پس هرگاه آن انگشتر را در دست می‌کرد، جن و انس و شیاطین و همه پرندگان و وحشیان نزد او حاضر می‌شدند، و از او اطاعت می‌کردند.»

⁉️طلسم عین علی بصورت حکاکی لیزری و آماده و چاپی بصورت گردنبند و نگین انگشتر و .. داخل بازار زیاده .آیا اونا هم اثرات لازم رو داره؟

حکاکی این لوح قاعده و آدابی داره و باید به نام شخص دارنده حکاکی و فعال بشه .پس از اینکه این لوح طبق ادابش حکاکی شد تا سه روز پیاپی هر روز یکسری اعمال و دعای خاص و بخورات بر روی لوح انجام می‌دیم و بنام شخص سفارش دهنده فعالش میکنیم.

⁉️این لوح آیا مدت زمان خاصی فعاله یا دائمیه؟

این لوح تا زمانیکه خراب نشه و گم نشه و کلا در حالت معمول نزد شخص دارنده باشه فعاله و شخص می‌تونه ازش استفاده کنه.

⁉️از این لوح فقط برای یک مشکل یا یک حاجت میشه استفاده کرد ؟

خیر .خواص لوح عین علی علیه السلام نامحدوده و شخص می‌تونه همیشه و برای هر مشکل و حاجتی ازش استفاده کنه و بهش متوسل بشه . مثل امامان معصوم علیهم السلام که همیشه و برای هر حاجتی میتونید ازشون کمک بخواین و بهشون متوسل بشین .

⁉️آیا میشه این طلسم رو داخل منزل بصورت تابلو به دیوار زد و همه اعضای خانواده از آثارش بهره مند بشن ؟

بله .در این صورت به نیت اهل خانه حکاکی و اعمالش انجام میشه و برای اهل خانواده دارای آثار خواهد بود مخصوصا حفظ و حفاظت خانواده از خطرات و گزندها .

⁉️روش نگهداری این لوح به چه صورت هست ؟

اولا همیشه باید حرمتش حفظ بشه.اجباری نیست که همیشه همراهت حمل کنی .ولی اگه امکانش براتون بود مثلا داخل کیف دستی میتونید بذارید و همیشه همراهتان باشه .بهتره داخل پارچه سبز خوشبو بذارید و در منزل بهترین جا لای قرآن هست که نگهداری کنید .جایی که میذارید حتما باید پاک باشه چون آیه قرآن و اسماء متبرکه داره که بی احترامی نباید بهش بشه .

⁉️آیا دست بی وضو میشه روی نوشته ها و اشکالش گذاشت ؟

چون ایه قرآن داره نباید دست بی وضو روی نوشته های اون گذاشت .بهتره هر موقع خواستین در دست بگیرید وضو داشته باشید و اگه وضو نداشتین حداقل دست روی نوشته ها نذارید و اطراف لوح رو طوری بگیرید که دستتون روی آیات و کلمات نخوره .

⁉️آیا میتونیم داخل جانماز بذاریم و بعد از نمازها که وضو هم داریم در دست بگیریم و نگاهش کنیم ؟

بله اینکار خیلی عالیه

⁉️آیا بردن این لوح داخل دستشویی اشکال داره؟

اگه امکانش بود که حتما داخل دستشویی نبرید .مگه اینکه در مسافرت یا بیرون منزل باشید و هنگام دستشویی نتونید بیرون بذارید و یا احتمال سرقت و گم شدنش باشه و یا کسی نباشه که بهش بسپارید .در غیر اینصورت سعی کنید داخل دستشویی نبرید چون احتمال نجس شدن و بی حرمتی بهش هست.
و اگه به هر دلیلی داخل دستشویی بردین مراقب باشید که خدایی نکرده نیوفته و نجس نشه .
اگه حواستون نبود و یا به هر دلیلی داخل دستشویی بردین اشکالی نداره و خراب و غیر فعال نمیشه .

⁉️چه زمان هایی نمیتونیم لوح رو همراه کنیم ؟

خانم ها در ناپاکی و عذر شرعی و یا آقایون در جنابت . مستی. در هنگام رابطه زناشویی .هنگامی که برای انجام کار حرام میخواین جایی برید .کلا در ناپاکی و هنگامی که خدایی نکرده میخواین کار حرام انجام بدین .

⁉️میتونم این لوح رو به نیت رزق و روزی داخل مغازه بذارم ؟

بله خیلی ام خوبه ولی بهتره جلو چشم دیگران نذارید.یه جایی بزن که جلو چشم خودت باشه.البته اصلا لازم نیست که به دیوار یا جای دیگه نصب کنی .کافیه داخل مغازه باشه فقط

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.