روش حفاری قبر در گنج یابی – توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی

آشنایی با روش و چگونگی حفاری قبر در گنج و دفینه یابی در دعا سایت

روش حفاری قبر در گنج یابی - توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی

روش حفاری قبر در گنج یابی – توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی

در این پست از دعا سایت روش حفاری و کندن قبر و گورستان های دسته جمعی را برای شما عزیزان قرار دادیم . برای حفاری قبرها و گورستان های باستانی باید مواظب بعضی از خطرات بود . عمق برخی از قبرها زیاد و عمق برخی نیز کم . در برخی از قبرها گنج و دفینه و هدایایی وجود دارد و برخی از قبرها نیز خالی از دفینه و طلا هستند . در ادامه از دعا سایت درخدمت شما هستیم با روش حفاری قبر در گنج و دفینه یابی …

روش حفاری قبر در گنج یابی - توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی نکات مهم در حفاری قبر و گورستان باستانی قبرهای دفینه دار قبرهای خالی از گنج و دفینه روش حفاری قبر در گنج یابی - توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی در کدام قبرهای گنج و دفینه وجود دارد ؟ خطرات حفاری قبر حفاری گورستان دسته جمعی چگونگی حفاری قبر در گنج یابی بهترین روش حفاری قبر
روش حفاری قبر در گنج یابی – توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی

روش حفاری قبر در گنج یابی – توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی,چگونگی حفاری قبر در گنج یابی,بهترین روش حفاری قبر,حفاری گورستان دسته جمعی,خطرات حفاری قبر,در کدام قبرهای گنج و دفینه وجود دارد ؟,قبرهای دفینه دار,قبرهای خالی از گنج و دفینه,نکات مهم در حفاری قبر و گورستان باستانی

روش حفاری قبر در گنج یابی – توضیحاتی پیرامون گورستان دسته جمعی

در گذشته ما گورستانهای دسته جمعی نیز داریم که متعلق به افراد مریض است. در جاهائی که وبا یا طاعون میآمده جنازه افراد را به صورت دسته جمعی دفن میکردند. در همینجا یک مطلب بسیار مهم را برایتان بگویم و آن اینکه کسانی که قبری را میشکافند خیلی باید مواظب باشند و بفهمنه که جنازه مریض هست یا نیست و حتماٌ باید استخوان شناس باشند و یا بتوانند استخوان اشخاص مریض را از استخوان افراد سالم تشخیص دهند تا با مشکلی مواجه نشوند.

همیشه وقتی میخواهید قبری را باز کنید حتماٌ از دستکش و ماسک حسابی استفاده کنید.

جنازه هایی که در غارها و ذاغه ها میباشد و جنازه هایی که در صحرا میباشد و جنازه هایی که در کوهستانها میباشد از نظر ماهیت کاملاٌ با هم متفاوت است.

هر قبرستان و هر کوری دارای اموال نمیباشد. چون بسیاری از مردم فقیر بوده اند و بدون اموال دفن میشدند.

در هر قبرستان تعدادی قبر سلطانی وجود دارد که دارای اموال میباشند که باید نتوانید آنها را تشخیص دهید و از روی بعضی شواهد تشخیص آنها امکان پذیر است.

اکثر گورستانها در سینه کشی ها و کنار رودخانه ها میباشد. در بسیاری از قبرستانها یک چهارطاقی نیز میباشد که نشان میدهد در میان آن چهار طاقی شخص مهمی فوت کرده است و اکثرا دارای اموال میباشند.

در ایران قبرهای یهودی نیز بسیار است که نوع قرار کرفتن سنگ آنها متفاوت است و میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است.(سنگ قبر یهودیان دارای فلش است).

و مطلب آخر در مورد کسانی که به حفاری میروند و میگویند در سه متری یا چهار متری یک طابوت طلا یا یک جنازه مومیایی پیدا کرده ایم. اینها همه دروغ است. شخصیتهایی را که در طابوت طلا یا نقره یا سنگ یشم میگذاشتند همیشه در عمق بالای بیست متر دفن میکردند. و در عمق کم اینکار انجام نمیشد. برای این جنازه ها حتماٌ اطاقی از ساروج درست میکردند و آن را آنقدر پایین میبردند که از گزند جانوران خاک به دور باشد و همچنین دزدان نتوانند گزندی به جنازه و اموال آن بزنند. در کنار این جنازه ها حتماٌ اموال فراوان وجود دارد و کنیزان و نوکران آنها را نیز با جنازه اربابشان زنده به گور میکردند. پس اگر کسی گفت جنازه ای در آورده بدون اموال بدانید که احتمال دروغ گفتن آن زیاد است.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.