روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه

آموزش نحوه تطبیق نقشه و نسخه گنج و دفینه با منطقه مورد کاوش در دعا سایت

روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه

روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه

در این پست از سایت دعا سایت آموزش روش تطبیق نقشه و نسخه گنج و دفینه با مکان و منطقه مورد کاوش و جستجوی علائم و نشانه ها و نمادها را برای شما عزیزان قرار دادیم . همراه ما باشید با روش تطبیق و منطبق کردن نقشه و نسخه گنج و دفینه با منطقه کاوش در سایت دعا سایت …

روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه نحوه تطبیق نقشه گنج با محل دفینه روش مطابقت دادن نقشه و نسخه گنج با محل مورد کاوش روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه چگونگی منطبق کردن کردن نقشه گنج با منطقه مورد کاوش دفینه تطبیق نسخه گنح با محل کاوش گنج
روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه

روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه,نحوه تطبیق نقشه گنج با محل دفینه,روش مطابقت دادن نقشه و نسخه گنج با محل مورد کاوش,چگونگی منطبق کردن کردن نقشه گنج با منطقه مورد کاوش دفینه,تطبیق نسخه گنح با محل کاوش گنج

روش تطبیق کردن منطقه مورد جستجوی علائم با نسخه گنج و دفینه

کسانی که با نسخه به دنبال گنج رفته اند می دانند در کار با نسخه ها مهمترین کار انطباق نسخه با منطقه مورد کاوش است.

منطقه مورد کاوش در گنجیابی

نشانه های اصلی موجود در نسخه ها(کوه,تپه,رودخانه,صخره,غارو…) در انطباق نسخه با منطقه مورد کاوش  به شما کمک بزرگی می کنند.اگر نسخه را با منطقه مورد کاوش درست انطباق نکنید هدفتان جایی اشتباه خواهد بود.یکی دیگر از نکات مهم در نسخه گنج جهت های طلوع و غروب خورشید است.این موضوع معمولا در بیشتر نسخه ها دیده می شود.یادتان باشد نباید فقط با توجه نمودن به یک یا چند رد و نشانه زود تصمیم گرفت باید به علایم مانند نگاه کردن به یک عکس سه بعدی نگریست.
در نسخه ها خورشید ,باد و جهت جریان آب بسیار مهم است اگر نسخه با این زوایا منطبق نشود تمام تلاش های شما به هدر خواهد رفت.بعد از این که نسخه با مکانتان منطبق شد باید به سراغ جزییات نشانه وعلایم رفت و توجه کرد که آیا کاملا در جای خود یر به یر می شود یا خیراگر نتوانستید نسخه را با مکانتان منطبق کنیدبیخودی تلاش نکنید به طور قطع جای اشتباهی را حفاری خواهید کرد.

 

در نسخه ها رودخانه ها ,در منطبق نمودن عنصر بسیار مهمی هستند و باید بسیار خوب ارزیابی شوند,همچنین نشانه کوهی که در نسخه معلوم شده و سمت غرب و شرق علایم باید ارزیابی شود ودر آخر با ادقام این ارزیابی ها نتیجه گیری حاصل شود.

در مناطقی که تپه ها و رودخانه وجود دارند روی مناطق تنگ و باریک شده حساسیت بیشتری داشته باشید.باید به مناطقه ای که باریک و تنگ است و این باریکی در جهت جریان رودخانه است حساسیت خاص تری داشت.

در نسخه ها, رودخانه ها و چشمه های موجودکه به عنوان نشانه بکار می روند نقش حیاتی دارند, مسئه دیگر نقطه روبروی جایی که چشمه ها و یا رودخانه ها شیب دارند و  آب به پایین سرازیر می شود و محل اتصال دو رود به هم  است.

در دوران باستان منابع آبی از جمله نهرها و… بسیار مد نظر بوده پس درجایی که می خواهید حفاری کنید به این گونه مناطق توجه ویژه ای کنید.

نهرها ,منابع آبی, چشمه ها و… ممکن است طی سالیان دراز خشکیده باشند ویا مکانشان عوض شده باشد باید به این نکته توجه ویژه ای نمود.

رودخانه هایی که در نسخه به آنها اشاره شده معمولا از کوه به پایین و یا از جای مرتفع به پایین سرازیر می شوند.معمولا رودخانه شما را به منطقه ای که نشان بعدی هست خواهد رساند.این نکته در نسخه ها و در منطبق نمودن آنها به شما سرنخ های مهمی می دهد.

فراموش نکنید کسی که مال خودش را دفن می کرد به آب احتیاج داشته است حتما باید در منطقه ای نزدیک یک منبع آبی (چشمه ,رودخانه و…)وجود داشته باشد.

مواردی شاخصی همچون غار ,سنگ  خاص و …در منطبق کردن و تست نمودن جا بسیار مهم است.

اگر مورد شما قبور و قبرستان ها باشد باید یاد بگیرید به جهت قبرها توجه کنید و بفهمید آنها چه دینی داشته اند سپس به نسخه نگاه کرده ببینید آیا با آن منطبق می شود یا خیر

آبشارها, نهرها ,رودخانه ها ,غارها و قبر که در نسخه آمده می تواند به معنای واقعی خود قرار داده نشده باشند این موضوع را به طور جامعی ارزیابی کرد.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.