ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما

طلسم و دعای سریع الاجابه مخصوص ایجاد آشتی و صلح در میان دو نفر در دعاسایت

ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما

دعایی که اکنون در سایت ذکر و دعا و ختم های مجرب و قرآنی دعاسایت doasite.com برای شما عزیزان قرار دادیم ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما می باشد . در ادامه مطلب همراه باشید . با آرزوی قبولی طاعات و عبادات امیدواریم این دعا کارگشای مشکلات شما عزیزان باشد .

ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما قویترین دعای آشتی ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما دعای مجرب جهت عذرخواهی شخصی که با شما دعوا کرده دعای قوی مخصوص عذرخواهی دعای قوی مخصوص صلح و آشتی میان دو نفر دعای آشتی دادن دو نفر دعا جهت طلب عذرخواهی
ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما

ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما,دعای قوی مخصوص صلح و آشتی میان دو نفر,دعای آشتی دادن دو نفر,دعای مجرب جهت عذرخواهی شخصی که با شما دعوا کرده,دعا جهت طلب عذرخواهی,دعای قوی مخصوص عذرخواهی,قویترین دعای آشتی

ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما

برای اینکه شخص مطلوب با شما اشتی نماید و یا عذرخواهی کند، این آیه را سه مر تبه بخواند و بر روی کسی که قهر کرده بدمد البته آشتی خواهد کرد و عذر خواهد طلبید . و این از مجربات است

آیه ۱۱۵ سوره انعام

وَتَمَّتْ کَلِمَتُ رَبِّکَ صِدْقًا وَعَدْلًا لاَّ مُبَدِّلِ لِکَلِمَاتِهِ وَهُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ

مخازن ج ۱

**************************************************

برای آشتی و رفع کدورت میان دو نفر آیه شریفه ذیل را سه مرتبه قرائت کند و به سمت فردی که مد نظر است بدمد ، حتما میان آنها آشتی برقرار خواهد گردید و حتی فرد مقابل از او عذر خواهی خواهد نمود. آیه ذیل را بخواند :

وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ .

دعای آشتی میان زن و شوهر

برای آشتی میان زن و شوهر و رفع کدورت میان آنها ، در ابتدا هفت بار صلوات بفرستد و سپس سوره مبارکه نساء را قرائت کند و در پایان هم هفت بار صلوات بفرستد. میان آنها صلح و آشتی برقرار خواهد شد.

دعای آشتی و محبت زن و شوهر

برای آشتی و محبت میان زن و شوهر دستورالعمل ذیل را انجام دهد و سه روز آنرا تکرار کند. چهارده مرتبه آیات شریفه پنجاه و چهار تا پنجاه و ششم از سوره مبارکه اعراف را با خلوص قلبی بر ظرفی از اب پاک بخواند و سپس قدری از آن آب را بنوشد و بقیه را در چهار گوشه اتاق یا منزل بپاشد. میان آنها محبت بسیار زیاد برقرار خواهد شد. مجرب است.

آیات ذیل از سوره مبارکه اعراف  را بخواند :

إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ (۵۴) ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ (۵۵) وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ (۵۶)

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.