ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی

ذکرهای مخصوص شیخ بهایی برای حاجت گرفتن - دعاهای شیخ بهایی برای شفای بیماری در دعا سایت

ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی

ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی را برای شما عزیزان قرار دادیم . شیخ بهایی یکی از علما و عارفان و اساتید بزرگ علوم غریبه بود . از شیخ بهایی ذکر و دعاهای زیادی نقل شده است . بیشتر اذکار و ادعیه شیخ بهایی دارای تاثیر شگفت انگیزی می باشد . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با ذکر مخصوص شیخ بهایی برای برآورده شدن حاجت و شفای بیماران و …

ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی ذکرهای سریع الاجابه شیخ بهایی ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی ذکر مجرب شیخ بهایی ذکر مجرب درمان نازایی شیخ بهایی ذکر قوی شیخ بهایی ذکر شیخ بهایی برای برنده شدن در قرعه کشی ذکر شفای بیماری شیخ بهایی ذکر رفع غم و اندوه شیخ بهایی ذکر حاجت روایی شیخ بهایی بهترین ذکرهای شیخ بهایی اذکار عجیب شیخ بهایی
ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی

ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی,ذکر مجرب شیخ بهایی,ذکر قوی شیخ بهایی,ذکر حاجت روایی شیخ بهایی,ذکر مجرب درمان نازایی شیخ بهایی,ذکر شفای بیماری شیخ بهایی,ذکر رفع غم و اندوه شیخ بهایی,بهترین ذکرهای شیخ بهایی,ذکرهای سریع الاجابه شیخ بهایی,اذکار عجیب شیخ بهایی,ذکر شیخ بهایی برای برنده شدن در قرعه کشی

ذکر مخصوص شیخ بهایی برای حاجت و شفای بیماری و درمان نازایی

از شیخ بهاء الدین منقول است:

هر کس در روز چهارشنبه شروع کند تا ده روز که آخر آن جمعه باشد و هر روز صد بار با حضور قلب و طهارت بدن این دعا را بخواند، اگر حاجت او برآورده نشود بر من لعنت کند:

( بسم الله الرحمن الرحیم ، یا مُفَتِّحَ الاَبواب و یا مُقَلِّبً القُلوبِ و الاَبصارِ و یا دلیلَ المُتَحَیِّرینَ و یا غیاثَ المُستَغیثین ، تَوَکَّلتُ عَلَیکَ یا رَبِّ وَاقضِ حاجَتی و اکفِ مُهِمّی ، و لا حولَ و لا قُوَّهَ اِلّا بِاللهِ العَلیِ العَظیم ، و صلی الله علی محمد و آل محمد و آلِهِ اَجمَعین )

***********************

از شیخ بهاء الدین ( شیخ بهایی ) نقل است هر کس این دعا را بخواند در حالی که دلش صاف باشد و اعتفاداتش نیز صحیح باشد چنانچه به هدف شرعی خویش نرسید در روز قیامت بر علیه من شکایت کند !!!!
این دعا برای شفای بیماران نیز تجوید می شود و چنانچه بیمار خوب نشد حتما اجلش رسیده است و کاری نمی توان کردخواندن این دعا در مسجد بهتر است و آن این دعا این است

هفتاد مرتبه بگوید :

لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ بِعِزَّتِکَ‏ وَ قُدْرَتُکَ‏ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ بِحَقِ‏ حَقِّکَ‏ وَ حُرْمَتِکَ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّهُ‏ فَرِّج بِرَحْمَتِکَ‏

منبع : ختوم و اذکار ص ۱۰۹ و ۱۱۰

***********************

از شیخ بهاء الدین ( شیخ بهایی ) این استخاره نقل شده و به دفعات متعدد امتحان و تجربه شده و صحیح استاین استخاره برای ماندن در شهری و اقامت در آن است بر اینکه آیا عاقبت ماندن در آن جا موجب سعادت است یا موجب نکبت و سختی خواهد بود .

ابتدا نام خود و نام موجب آن شهر را به حساب جمل درآورده ( به حساب ابجد کبیر ) و سپس تقسیم بر چهار کندچنانچه یکی بماند در آن مکان سختی و مشفت خواهد کشید و به هر طوری که شده باید از آن شهر خارج شود .چنانچه دو باقی بماند حال او در آن مکان متوسط خواهد بودچنانچه سه بماند رزق او در آن مکان زیاد باشد و روزگارش خوش و همراه با عزت و نعمت خواهد بود چنانچه چهار بماند ( و چیزی در مخرج کسر باقی نباشد ) سعادت او در آن جاست و عمر را با دولت و توفیق به سر خواهد برد.

منبع : مخازن ج ۱ص ۱۸۷و ۱۸۸

***********************

حضرت استاد عارف بزرگ شیخ بهائی تو کتاب نقش سلیمانی صفحه ۲۱ باب پنجم در بیان عملیات تعویذات فصل اول فرمودن که هر وقت حاجتی داشتی وقت نماز عشا ۷۰ بار این آیه رو بخونی و بعد از هر ظالمین که توی آیه اومده حاجت خودت رو بخواه.

یا حی و یا قیوم بحق لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

***********************

مرحوم شیخ بهایی در کتاب «چهل حدیث» خود، چهل حدیث را آورده و شرح کرده است و تنها یک حدیث را شرح نکرده و آن همین دعای سی‌ام صحیفه سجادیه است!

شیخ می‌گوید: من این دعا را برای هر حاجتی که داشتم، خواندم و پاسخ گرفتم و برای اینکه دینم ادا شد و این دعا برایم مجرب بود، آن را می‌آوردم.

در این دعا می‌خوانیم:

«وَ هَبْ لِیَ الْعَافِیَهَ مِنْ دَیْنٍ تُخْلِقُ بِهِ وَجْهِی، وَ یَحَارُ فِیهِ ذِهْنِی، وَ یَتَشَعَّبُ لَهُ فِکْرِی، وَ یَطُولُ بِمُمَارَسَتِهِ شُغْلِی وَ أَعُوذُ بِکَ…»

خدایا! مرا رهایی بخش از وامی که چهره‌ام را افسرده و غمگین سازد، و اندیشه‌ام را بیاشوبد، و فکرم را پریشان گرداند، و روزگاری دراز مرا به کوشش وا دارد….

***********************

شیخ بهایى مى فرماید:

هر که را مهمى پیش آید در بیابان خلوت چهار خط بکشد و یک خط در میان آنها ترسیم کند و او را قبر پیامبر – (صلى الله علیه و آله و سلم ) – فرض کند و نظر به خط مفروض نموده با اشاره به آن دوازده هزار بار بگوید: ((صلى الله علیک یا رسول الله )) حاجتش ‍ روا شود.

***********************

جهت درمان نازایی

وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُیِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الأَرْضُ أَوْ کُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَى بَل لِّلّهِ الأَمْرُ جَمِیعًا أَفَلَمْ یَیْأَسِ الَّذِینَ آمَنُواْ أَن لَّوْ یَشَاءُ اللّهُ لَهَدَى النَّاسَ جَمِیعًا وَلاَ یَزَالُ الَّذِینَ کَفَرُواْ تُصِیبُهُم بِمَا صَنَعُواْ قَارِعَهٌ أَوْ تَحُلُّ قَرِیبًا مِّن دَارِهِمْ حَتَّى یَأْتِیَ وَعْدُ اللّهِ إِنَّ اللّهَ لاَ یُخْلِفُ الْمِیعَادَ ﴿۳۱﴾

از شیخ بهایی منقول است که به جهت حمل زنان این آیه را به حروف مقطعه (ول وأ ن ق ر…) بنویسد و بر پهلوی زن بندد زن حامله شود.

درمان با قران، محمدرضا کریمی، ص۴۸

***********************

دعای بسیار مجرب از شیخ بهایی برای حاجات

از شیخ بهایی نقل است که هر کس این دعا را بخواند در حالیکه دلش صاف باشد واعتقاداتش نیز صحیح باشد چانچه به هدف شرعی خویش نرسد در روز قیامت بر علیه من شکایت کند . این دعا علاوه بر اوردن حاجات برای شفای بیماران نیز تجویز می شود و چنانچه بیمار خوب نشد حتما اجلش رسیده است و کاری نمی توان کرد .

خواندن دعای بسیار مجرب از شیخ بهایی در مسجد

خواندن این دعا در مسجد بهتر است . وان دعا این است:هفتاد مرتبه بگوید:

لااِلهَ اِلَّا اللهُ بِعِزَّتِکَ وَقُدرَتِک. لااِلهَ اِلَّا اللهُ بِحَقِّ حَقِّکَ وَحُرمَتِکَ. لااِلهَ اِلَّا اللهُ فَرِّج بِرَحمَتِک.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.