ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات - ذکر اهنوس

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات - ذکر اهنوس لوح نقره اهنوس برای گشایش کار لوح کارگشایی و رزق و باطل السحر اهنوس لوح کارگشایی و باطل سحر اهنوس لوح اهنوس کارگشا و باطل السحر کانال دعانویسی ملکوتیها در تلگرام کانال تلگرام طالع بینی و دعانویس کارگشایی و رزق و روزی مجرب شماره تلفن دکتراحمدرضابابایی 09028201829 ذکر و دعای کارگشایی اهنوس ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات - ذکر اهنوس ذکر گشایش کار فوری ذکر کارگشایی مجرب دعای گشایش کار و رزق مجرب اهنوس ذکری برای گشایش کار اهنوس دفع چشم زخم و کارگشایی
ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس

برای گشایش کارها و امورات روزمره ذکرهای زیادی وجود دارد. دستورالعمل و ذکر ذیل برای گشایش کارها مجرب و موثر است.

در ابتدا نیت کرده و اسم شریف {اهنوس} را همراه با خلوص و توجه و اعتقاد و ایمان قلبی به تعداد عشر (مضربی از عدد ۱۰ مثل چهل یا هفتاد یا صد ) بخواند.
همچنین لوح نقره اهنوس برای کارگشایی و باطل السحر و افزایش رزق و روزی و در واقع برای جمیع حاجات کاربرد دارد.

لوح اهنوس برای کارگشایی و باطل السحر و افزایش رزق و روزی و در واقع برای رسیدن به هر حاجتی مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا بر روی فلز نقره یا هفت جوش انجام میشود.

 

ختمی مجرب برای گشایش کارها و امورات روزمره :

برای کارگشایی از حضرت امام صادق (ع) منقول است که اگر شخصی سوره مبارکه حدید را خلوص و توجه قلبی به تعداد هفتاد مرتبه بخواند ، امورات و کارهایش گشایش می یابد. مجرب است.

*****

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس , ذکر کارگشایی مجرب , ذکر گشایش کار فوری , اهنوس ذکری برای گشایش کار , لوح نقره اهنوس برای گشایش کار , لوح کارگشایی و باطل سحر اهنوس , لوح کارگشایی و رزق و باطل السحر اهنوس , ذکر و دعای کارگشایی اهنوس , دعای گشایش کار و رزق مجرب , کانال دعانویسی ملکوتیها در تلگرام , کانال تلگرام طالع بینی و دعانویس , لوح اهنوس کارگشا و باطل السحر , شماره تلفن دکتراحمدرضابابایی ۰۹۰۲۸۲۰۱۸۲۹ , کارگشایی و رزق و روزی مجرب , اهنوس دفع چشم زخم و کارگشایی

5 نظرات
 1. تورج می گوید

  با سلام استاد من خیلی خیلی اعتقاد به دعا دارم ….

  1. محمد رضا می گوید

   سلام علیکم من خیلی خیلی ضعیفم ایا دعایی در این مورد وجود دارد؟

 2. جهان می گوید

  سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای من
  مشکل داشت.ممنون

 3. نرگس می گوید

  تلفظ کلمه ی اهنوس چجوریه

  1. سید می گوید

   سلام
   اهنوس
   ohnoos

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.