ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات - ذکر اهنوس

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات - ذکر اهنوس لوح نقره اهنوس برای گشایش کار لوح کارگشایی و رزق و باطل السحر اهنوس لوح کارگشایی و باطل سحر اهنوس لوح اهنوس کارگشا و باطل السحر کانال دعانویسی ملکوتیها در تلگرام کانال تلگرام طالع بینی و دعانویس کارگشایی و رزق و روزی مجرب شماره تلفن دکتراحمدرضابابایی 09028201829 ذکر و دعای کارگشایی اهنوس ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات - ذکر اهنوس ذکر گشایش کار فوری ذکر کارگشایی مجرب دعای گشایش کار و رزق مجرب اهنوس ذکری برای گشایش کار اهنوس دفع چشم زخم و کارگشایی
ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس

برای گشایش کارها و امورات روزمره ذکرهای زیادی وجود دارد. دستورالعمل و ذکر ذیل برای گشایش کارها مجرب و موثر است.

در ابتدا نیت کرده و اسم شریف {اهنوس} را همراه با خلوص و توجه و اعتقاد و ایمان قلبی به تعداد عشر (مضربی از عدد ۱۰ مثل چهل یا هفتاد یا صد ) بخواند.
همچنین لوح نقره اهنوس برای کارگشایی و باطل السحر و افزایش رزق و روزی و در واقع برای جمیع حاجات کاربرد دارد.

لوح اهنوس برای کارگشایی و باطل السحر و افزایش رزق و روزی و در واقع برای رسیدن به هر حاجتی مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا بر روی فلز نقره یا هفت جوش انجام میشود.

 

ختمی مجرب برای گشایش کارها و امورات روزمره :

برای کارگشایی از حضرت امام صادق (ع) منقول است که اگر شخصی سوره مبارکه حدید را خلوص و توجه قلبی به تعداد هفتاد مرتبه بخواند ، امورات و کارهایش گشایش می یابد. مجرب است.

*****

ذکر مجرب کارگشایی امورات و مهمات – ذکر اهنوس , ذکر کارگشایی مجرب , ذکر گشایش کار فوری , اهنوس ذکری برای گشایش کار , لوح نقره اهنوس برای گشایش کار , لوح کارگشایی و باطل سحر اهنوس , لوح کارگشایی و رزق و باطل السحر اهنوس , ذکر و دعای کارگشایی اهنوس , دعای گشایش کار و رزق مجرب , کانال دعانویسی ملکوتیها در تلگرام , کانال تلگرام طالع بینی و دعانویس , لوح اهنوس کارگشا و باطل السحر , شماره تلفن دکتراحمدرضابابایی ۰۹۰۲۸۲۰۱۸۲۹ , کارگشایی و رزق و روزی مجرب , اهنوس دفع چشم زخم و کارگشایی

1 نظر
  1. تورج می گوید

    با سلام استاد من خیلی خیلی اعتقاد به دعا دارم ….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.