ده قانون اصلی کائنات چیست – آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی

قانون اصلی کائنات و دنیا در دعا سایت

ده قانون اصلی کائنات چیست - آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی

ده قانون اصلی کائنات چیست – آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com ده قانون اصلی کائنات چیست – آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی را برای شما عزیزان قرار دادیم . کائنات و جهان هستی دارای قوانین دقیق و حساب شده ای هستند . بر اساس قانون کائنات هر شخص هر کاری را در دنیا انجام دهد چه خوب و چه بد اثراتش را به همان صورت خواهد دید .

ده قانون اصلی کائنات چیست - آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی قوانین کائنات قوانین جهان هستی قوانین اصلی کائنات قانون کائنات ده قانون کائنات ده قانون اصلی کائنات چیست - آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی 10 قانون کائنات
ده قانون اصلی کائنات چیست – آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی

ده قانون اصلی کائنات چیست – آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی,قانون کائنات,ده قانون کائنات,قوانین کائنات,قوانین اصلی کائنات,قوانین جهان هستی,۱۰ قانون کائنات

ده قانون اصلی کائنات چیست – آشنایی با قوانین کائنات و جهان هستی

قانون یکم:

به شما جسمی داده می‌شود. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید، باید بدانید که در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست.

قانون دوم:

با دوستان مواجه می‌شوید، در مدرسه‌ای غیر رسمی و تمام وقت نام‌نویسی کرده‌اید که “زندگی” نام دارد. در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید. چه این درس‌ها را دوست داشته باشید چه از آن بدتان بیاید، باید به عنوان بخشی از برنامه آموزشی برایشان طرح‌ریزی کنید.

قانون سوم:

اشتباه وجود ندارد، تنها درس است. رشد فرآیند آزمایش است، یک سلسله دادرسی، خطا و پیروزی‌های گهگاهی، آزمایش‌های ناکام نیز به همان اندازه آزمایش‌های موفق بخشی از فرآیند رشد هستند.

قانون چهارم:

درس آنقدر تکرار می‌شود تا آموخته شود. درس‌ها در اشکال مختلف آنقدر تکرار می‌شوند، تا آنها را بیاموزید. وقتی آموختید می‌توانید درس بعدی را شروع کنید.

قانون پنجم:

آموختن پایان ندارد. هیچ بخشی از زندگی نیست که درسی نباشد. اگر زنده هستید درس‌هایتان را نیز باید بیاموزید.

قانون ششم:

جایی بهتر از اینجا و اکنون نیست. وقتی “آنجای” شما یک “اینجا” می‌شود به “آنجایی” می‌رسید که به نظر از “اینجای” فعلی‌تان بهتر است.

قانون هفتم:

دیگران فقط آینه شما هستند. نمی‌توانید از چیزی در دیگران خوشتان بیاید یا بدتان بیاید، مگر آنکه منعکس کننده چیزی باشد که درباره خودتان می‌پسندید یا از آن بدتان می‌آید.

قانون هشتم:

انتخاب چگونه زندگی کردن با شماست. همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید، این که با آنها چه می‌کنید، بستگی به خودتان دارد.

قانون نهم:

جواب‌هایتان در وجود خودتان است. تنها کاری که باید بکنید این است که نگاه کنید، گوش بدهید و اعتماد کنید.

قانون دهم:

تمام این‌ها را در بدو تولد فراموش می‌کنید. اگر مشکلات دانستنی‌های درون را از میان بردارید، همه این‌ها را به خاطر خواهید آورد.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.