دفینه سنگ صندلی بدون دسته – نشانه صندلی در گنج و دفینه

معنی و مفهوم و رمزگشایی علامت و نشانه سنگ صندلی در گنج و دفینه در دعا سایت

دفینه سنگ صندلی بدون دسته - نشانه صندلی در گنج و دفینه

دفینه سنگ صندلی بدون دسته – نشانه صندلی در گنج و دفینه

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com دفینه سنگ صندلی بدون دسته – نشانه صندلی در گنج و دفینه را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تفسیر و کارشناسی آثار و علائم و نشانه های سنگ صندلی و سنگ نشیمنگاه در گنج یابی و دفینه یابی و باستان شناسی . انواع سنگ صندلی و سایت آموزش سنگ صندلی در گنج و سنگ صندلی با جوغن و عمق بار سنگ صندلی …

دفینه سنگ صندلی بدون دسته - نشانه صندلی در گنج و دفینه نماد و نشانه سنگ صندلی کارشناسی علامت سنگ صندلی در گنج یابی عمق بار و دفینه نشانه سنگ صندلی سنگ صندلی و نشیمنگاه روی تخته سنگ سنگ صندلی دو نفره سنگ صندلی با جوغن سایت آموزش سنگ صندلی در گنج رمزگشایی نشانه سنگ صندلی در دفینه دفینه سنگ صندلی بدون دسته - نشانه صندلی در گنج و دفینه
دفینه سنگ صندلی بدون دسته – نشانه صندلی در گنج و دفینه

دفینه سنگ صندلی بدون دسته – نشانه صندلی در گنج و دفینه,رمزگشایی نشانه سنگ صندلی در دفینه,کارشناسی علامت سنگ صندلی در گنج یابی,نماد و نشانه سنگ صندلی,سنگ صندلی و نشیمنگاه روی تخته سنگ,عمق بار و دفینه نشانه سنگ صندلی,سنگ صندلی با جوغن,سنگ صندلی دو نفره,سایت آموزش سنگ صندلی در گنج

دفینه سنگ صندلی بدون دسته – نشانه صندلی در گنج و دفینه

نظریه اول :

بنا به این نظر، سنگ صندلی به چهار نوع ممکن است پیدا شود. هر چهار نوعش نشان قطعی دفینه می باشد.

۱- اگر صندلی به شکلی باشد که تکیه گاه طرف چپ و راست را داشته باشد : وقتی روی صندلی نشستیم و به طرف مقابل نگاه کردیم، باید یک تپه کوچک مشاهده کنیم. دفینه در داخل تپه و در داخل سنگ ثابت می باشد.

۲- اگر صندلی فقط تکیه گاه سمت چپ را داشته باشد، در این صورت باید روی صندلی نشسته، دست چپ روی تکیه گاه گذاشته شود، و به طرف راست نگاه می شود، بایدسنگ های روی هم خوابیده وجود داشته باشد. زیر این سنگ ها یک ورودی وجود دارد.

۳- اگر فقط تکیه گاه راست را داشته باشد، روی صندلی می نشینیم، دست راست را روی تکیه گاه راست گذاشته و به طرف چپ نگاه می کنیم، ، باید سنگ های روی هم گذاشته شده وجود داشته باشد. زیر این سنگ ها یک ورودی وجود دارد.

۴- اگر تکیه گاه نداشته باشد، در تپه پشت صندلی باید به دنبال خاکریزی بود، دفینه داخل این خاکریز می باشد.

نظریه دوم :

در گذشته ها، بنا به اعتقاداتی که باور داشتند خدای آنها در سنگلاخ ها و کوه ها قدم می زند، این صندلی ها را برای نشستن آن ساخته اند. ولی این صندلی از طرف مخفی کنندگان دفینه نیز استفاده شده است.

به همین دلیل :

۱- قبل از هر چیزی، قسمت جلوی آن باید به منطقه ای دره مانند و آبادی نگاه کند.

۲- چنانچه پس از نشستن بر روی سنگ صندلی پاهایتان به زمین برسد، و در آنجا سازه ایی باشد گنج را باید در سازه زیر پاهایتان جستجو کنید.

۳- اگر تکیه گاه در هر دو طرف صندلی وجود داشته باشد، پول در طرف مقابل بوده و در یک چاه می باشد.

۴- اگر در یک طرف تکیه گاه باشد، باید در جهت بدون جای دسته دنبال دفینه بود.

۵- اگر صندلی به اندازه نشستن دو نفر جا داشته باشد، مکانی که جای نشستن است با ساروج پوشیده شده می باشد.

۶- در قسمت پایین تکیه گاه باید از تخته سنگ به پایین نگاه کنیم، اگر منطقه ای وجود داشته باشد که با ساروج پوشیده شده است، این درب غار می باشد. در آن ممکن است مجسمه های کوچک یافت شود.

نظریه سوم :

اگر روی آن صلیب و یا ضربدر وجود داشته باشد، باید زیر سنگ صندلی کاوش شود، اگر درونش مژده ایی نباشد، در نزدیکی آن تومولوس و یا گوردخمه فرمانروایی وجود خواهد داشت. وقتی روی آن نشستیم، در جهتی که نگاه می کنیم، باید مسافت ۷۰ متری را بررسی کنیم.

نظریه چهارم :

سنگ صندلی باید کاملا واضح باشد. اگر تمیز کار شده باشد، ارزش نشستن روی آن و فکر کردن و انجام جستجو را دارد.

اگر سنگ به منظور مکان تماشا ساخته شده باشد، علامت نشان دهنده نیز، موجود خواهد بود.اگر در اطراف صندلی بتوانید مزاری پیدا کنید، احتملا مال دوران روم است

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.