سرخط خبرها
خانه / باطل السحر و چشم زخم / دفع آثار سحر و طلسمات – دعای درمان طلسم

دفع آثار سحر و طلسمات – دعای درمان طلسم

دفع آثار سحر و طلسمات – دعای درمان طلسم

دفع آثار سحر و طلسمات - دعای درمان طلسم
دفع آثار سحر و طلسمات – دعای درمان طلسم

نیت کند و با ایمانی خالصانه به درگاه پروردگار یکتا و رو به سوی قبله در زمان سعد و مکان پاک و با طهارت کامل و با رعایت اداب و شرایط بنویسد حرز شریف ذیل را در کاغذ بدون خط و با خود همراه داشته باشد . نکته مهم دیگر این است که سعی کند بطور روزانه قرائت کند معوذتین (سوره های مبارکه فلق و ناس) را . اگر چنین کند به فضل خدا آثار سحر طلسمات ازبین خواهد رفت.

دعای ذیل را بنویسد :
نودی باسم یا محمد صلى اللّه علیه و آله و سلم من خاف فی الأرض جانا أو شیطانا فلیقل حین یدخله الروع یا اللّه الإله الأکبر القاهر، بقدرته جمیع عباده و المطاع لعظمته عند کل خلیقته و الممضی مشیئته لسابق قدره أنت تکلأ ما خلقت باللیل و النهار و لا یمنع من أردت به سؤلی بشیء دونک من ذلک السوء و لا یحول أحد دونک بین أحد و ما ترید به من الخیر کل ما یرى و ما لا یرى فی قبضتک و جعلت قبائل الجن و الشیاطین یرونا و لا نراهم و إنا لکیدهم خائف فأمنی من شرهم و باسهم بحق سلطانک العزیز یا عزیز.

*****

دفع آثار سحر و طلسمات – دعای درمان طلسم , دعای ابطال طلسم و سحر اسان , دعای اسان درمان سحر و طلسم , دعای اسان و فوری دفع طلسمات و سحر , دعا برای باز شدن و ابطال سحر و طلسم , دعای مجرب باطل سحر و طلسمات

درباره ی سید ستوده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *