خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دعا و نسخه قوی مخصوص وسعت رزق و روزی در مغازه

دعا و نسخه قوی مخصوص وسعت رزق و روزی در مغازه

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعا و نسخه قوی مخصوص وسعت رزق و روزی در مغازه هست . ذکر و دعای بسیار قوی و موثر به جهت گشایش رزق و روزی و برکت در کسب و کار . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعا و نسخه قوی مخصوص وسعت رزق و روزی در مغازه

دعا و نسخه قوی مخصوص وسعت رزق و روزی در مغازه,دعای رزق و روزی,دعای افزایش روزی,دعای وسعت روزی در خانه و مغازه,مجرب ترین دعا برای فراخی روزی,دعایی مخصوص گشایش رزق و روزی

دعا و نسخه قوی مخصوص وسعت رزق و روزی در مغازه

دعا و نسخه قوی مخصوص وسعت رزق و روزی در مغازه

دعا و دستورالعمل بسیار قوی و موثر به جهت رونق گرفتن کسب و کار و افزایش رزق و روزی و مشتری در مغازه و وسعت روزی در خانه . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای قوی مخصوص فراخی رزق و روزی

آیة الکرسی را در روز سه شنبه با جوهر روحانی روی کاغذ زرد بنویس . و در انتها امضای تعویذ را هم بنویس(طریقه امضای تعویذ در کانال موجود است )

حال اگر این نوشته را در باغ یا مزرعه دفن کنید از دزد و کم بودن بار محفوظ بوده و در آن برکت زیادی حاصل می شود

و اگر این نوشته را در درگاه مغازه تان پنهان نماید کسب شما رونق می گیرد

و اگر در درگاه منزلتان مخفی نماید از دزد محفوظ می مانید و رزق در خانه تان افزایش میابد

فقط هر وقت وارد مغازه یا دفترتان میشوید باید سه بار ایه الکرسی را بخوانید(هر بار یک نفس باید بخوانید)

“تا قسمت و هوالعلی العظیم” باید خوانده شود.و تا بخش “فِیهَا خَالِدُونَ” باید نوشته شود

ذکات عمل:

110 صلوات بفرستید و هدیه به مولا علی (ع) کنید

مبلغ به اندازه 2 قرص نان بیرون ذکات دهید

*****************************

آیات قرآن برای گشایش کار و کثرت رزق و روزی

آیات شریفه ذیل به عنوان دعای رزق و روزی خوانده می‌شود. این آیات به اذن و اراده باریتعالی، وسعت دهنده رزق و روزی و خنثی كننده و از بین برنده اثر چشم زخم و نظر و هر گونه سحر و طلسمی است كه موجب بسته شدن رزق و روزی است.

این آیات را برای کثرت رزق و روزی و رونق وضعیت اقتصادی و گشایش کار خود بخوانید و یا بنویسید و با خود به همراه داشته باشد:

«وَمَا مِن دَآبّةٍ فِی الأرْضِ إِلاّ عَلَى اللّهِ رِزْقُهَا وَیعْلَمُ مُسْتَقَرّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا كُلّ فِی كِتَابٍ مّبِینٍ» [هود:6]

«إِنّ رَبّكَ یبْسُطُ الرّزْقَ لِمَن یشَآءُ وَیقْدِرُ إِنّهُ كَانَ بِعِبَادِهِ خَبِیراً بَصِیراً» [الإسراء:30]

«وَفِی السّمَآءِ رِزْقُكُمْ وَمَا تُوعَدُونَ*فَوَرَبّ السّمَآءِ وَالأرْضِ إِنّهُ لَحَقّ مّثْلَ مَآ أَنّكُمْ تَنطِقُونَ» [الذاریات:22-23]

«مّا یفْتَحِ اللّهُ لِلنّاسِ مِن رّحْمَةٍ فَلاَ مُمْسِكَ لَهَا وَمَا یمْسِكْ فَلاَ مُرْسِلَ لَهُ مِن بَعْدِهِ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَكِیمُ» [فاطر:2]

«وَالضّحَىَ * وَاللّیلِ إِذَا سَجَىَ * مَا وَدّعَكَ رَبّكَ وَمَا قَلَىَ * وَ لَلآخِرَةُ خَیْرٌ لَّكَ مِنَ الأُولَى‌ * وَلَسَوْفَ یعْطِیكَ رَبّكَ فَتَرْضَىَ * أَلَمْ یجِدْكَ یتِیماً فَآوَىَ * وَوَجَدَكَ ضَآلاّ فَهَدَىَ * وَوَجَدَكَ عَآئِلاً فَأَغْنَىَ * فَأَمّا الْیتِیمَ فَلاَ تَقْهَرْ * وَأَمّا السّآئِلَ فَلاَ تَنْهَرْ * وَأَمّا بِنِعْمَةِ رَبّكَ فَحَدّثْ».

التماس دعا

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *