دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر

دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر هست . ذکر و دعا و دستورالعمل بسیار مجرب و قوی برای دفع فوری چشم زخم و چشم نظر و همچنین سوره و دعا و دستورالعمل قرآنی بسیار مجرب برای باطل کردن طلسم جادو و سحر تضمینی . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر دعای مجرب برای ابطال طلسم و جادو دعای سریع الاجابه برای باطل شدن طلسم و جادو دعای چشم نظر و چشم زخم دعای تضمینی قرآنی برای دفع چشم نظر دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر دستورالعمل قرآنی قوی برای دفع چشم زخم
دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر

دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر,دعای مجرب برای ابطال طلسم و جادو,دستورالعمل قرآنی قوی برای دفع چشم زخم,دعای تضمینی قرآنی برای دفع چشم نظر,دعای چشم نظر و چشم زخم,دعای سریع الاجابه برای باطل شدن طلسم و جادو

دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر

دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر دعای مجرب برای ابطال طلسم و جادو دعای سریع الاجابه برای باطل شدن طلسم و جادو دعای چشم نظر و چشم زخم دعای تضمینی قرآنی برای دفع چشم نظر دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر دستورالعمل قرآنی قوی برای دفع چشم زخم
دعا و دستور مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم و دفع چشم زخم و چشم نظر

دعا و دستورالعمل بسیار مجرب و قوی و سریع الاجابه برای باطل کردن سحر جادو و طلسم – دفع فوری چشم نظر – دفع چشم زخم مردم – ابطال سحر و بخت گشایی . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای مجرب و قوی برای دفع چشم نظر و باطل شدن سحر و جادو و طلسم

اگر احساس کردید که مورد سحر قرار گرفته اید دستهایتان را مقابل صورتتان قرار دهید و دعای شریف ذیل را سه مرتبه قرائت کنید و به دستها بدمید و سپس دستها را به صورت بکشید :

( بِسْمِ اللَّهِ الْعَظِیمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظِیمِ رَبِّ الْعَرْشِ‏ الْعَظِیمِ‏ إِلَّا ذَهَبَتْ‏ وَ انْقَرَضَت‏ )

دعایی مجرب برای ابطال و دفع چشم زخم :

برای دفع نمودن چشم زخم ، حمد و سوره و معوذتین را بخواند و بر کف دستهایش بدمد و سپس کف دستهایش را به صورتش بکشد. در ابطال و دفع چشم زخم بسیار موثر و مجرب است.

دستورالعملی مجرب برای باطل کردن سحر و طلسم

برای باطل کردن سحر و طلسم سوره مبارکه ملک را بر ظرفی از مس بنویسد و در آن ظرف مقداری آب پاک بریزد و سپس یک استکان از آن آب بنوشد . با بقیه آب داخل ظرف غسل کند . سحر و طلسم به اذن خداوند متعال باطل میشود.

******************************

زیاده‌گویی ها در مورد دعا برای رفع چشم زخم بسیار است. در بین توده مردم برخی از این مباحث با خرافات عجین شده و باعث انکار اصل چشم زخم از طرف بعضی افراد شده است. قبول تأثیر چشم زخم به طور اجمال به این معنى نیست که به کارهاى خرافى و اعمال عوامانه در اینگونه موارد پناه برده شود؛ که هم بر خلاف دستورات شرع است، و هم سبب شک و تردید افراد ناآگاه در اصل موضوع است، همانگونه که آلوده شدن بسیارى از حقایق با خرافات این تأثیر نامطلوب را در اذهان گذارده است.

دعای رفع چشم زخم به دستور پیامبر (ص)

ساده‌ترین دستور برای رفع چشم زخم خواندن سوره ناس و فلق است. در روایات آمده است که پیغمبر (ص) این سوره‌ها را برای امام حسن و امام حسین به عنوان تعویذ قرائت می‌کرد.

رسول خدا (ص) فرموده اند: هر کس چیز شگفت آوری ببیند و بگوید: «الله الله ما شاء الله لا قوه الا بالله» هیچ آسیبی به آن نخواهد رسید.

دعای رفع چشم زخم به دستور امام صادق (ع)

از امام صادق (ع) روایت شده که فرمود است: اگر کسی از شما چیزی از برادرش او را متعجب ساخت سه بار بگویید:

«ماشاء‌الله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم»

دعای رفع چشم زخم در دستور امام رضا (ع)

محمد بن عیسی گوید: مردی درباره چشم زخم از حضرت امام رضا (ع) پرسش کرد. حضرت فرمودند: چشم زخم واقعیت دارد و اگر گرفتار آن شدی دست را تا محاذی صورت بالا ببر و بخوان: حمد و توحید و معوذتین و دست ها را بر پیشانی بمال که به اذن خدا مفید خواهد بود.

دعای رفع چشم زخم به صورت عملی

از دیگر روش‌هایی که قرآن در همین آیه بدان اشاره می‌کند پرهیز از کسانی است که دارای این قدرت هستند و نیز استفاده از شیوه‌هایی است که زمینه‌های چشم زخم را فراهم نمی‌آورد. ظاهر نشدن در برابر شور چشمان یکی از این راه‌هاست.خواندن سوره معوذتین به ویژه سوره فلق یکی دیگر از شیوه‌های پیشگیری و درمان است.

اولین راه مقابله را اسلام پیشگیری معرفی می کند به همین جهت به ما فرموده اند امکانات خود را خیلی به نمایش نگذارید.

ارتباط دعای رفع چشم زخم با اسفند

اسفند دود کردن و استفاده از مهره‌های آبی برای دور کردن چشم زخم مبنای روایی ندارد، موضوعاتی است که توسط مردم به بحث اضافه شده است. همان‌طور که در احادیث و روایات آمده اصل تأثیر دعا برای دفع چشم زخم قابل انکار نیست، اما باز کردن دکانی برای نوشتن دعا و ادعای دعانویسی به هیچ وجه قابل قبول نیست، میدان دادن به این افراد نیز گناه محسوب می‌شود.

دعای رفع چشم زخم در سوره ناس

برخی گفته‌اند که آیه «من شر حاسد اذا حسد»، شامل عائن یعنی کسی که با چشم آسیب می‌رساند نیز می‌شود؛ زیرا چشم زخم گاه از حسادت نفسانی برمی خیزد. به این معنا که شخص هرگاه در دیگری نعمتی یافت و یا فراوانی نعمتی را مشاهده کرد از روی حسادت می‌کوشد تا آن نعمت از او سلب شود و با شور چشمی می‌کوشد تا آن را از میان بردارد.

دعای رفع چشم زخم در مفاتیح الجنان

حاج شیخ عباس قمی در مفاتیح ذکر کرده که برای در امان ماندن از چشم زخم این دعا خوانده شود:


«اَللّهُمَّ رَبَّ مَطَرٍ حابِسٍ وَ حَجَرٍ یابِسٍ وَ لَیْلٍ دامِسٍ وَ رَطْبٍ وَ یابِسٍ رُدَّ عَیْنَ الْعایِنِ عَلَیْهِ فی کَبِدِهِ وَ نَحْرِهِ وَ مالِهِ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَری مِنْ فُطُورٍ ثُمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ کَرَّتَیْنِ یَنْقَلِبْ اِلَیْکَ الْبَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسیرٌ.»

دعای رفع چشم زخم در دستور آیت الله بهجت

 • هنگام اذان در جایی که زندگی می کند، با صوت جهر و آشکار {صدای بلند مثل نماز صبح}، اذان بگوید.
 • پس از نماز صبح ۵۰ آیه از قرآن را با صوت جهر و آشکار تلاوت نماید.
 • دو سوره ی معوّذتین (فلق و ناس) را زیاد بخواند.
 • پیش از خواب ۴ قل (یعنی سوره های کافرون، توحید، ناس و فلق) را بخواند.
 • همراه خود قرآن داشته باشد.
 • آیه الکرسی را فراوان بخواند و آن را نوشته و در خانه نصب کند.
 • صدقه دادن و تکرار معوذتین و تکرار لاحول و لا قوۀ الا بالله
 • حرز امام جواد (ع) را همراه داشته باشد مثلاً در انگشتری.

ارتباط دعای رفع چشم زخم و آیه «و ان یکاد»

 • آیه «و ان یکاد…» (آیه ۵۲ سوره قلم) که در روایات اثر دفع چشم زخم را برای آن ذکر کرده اند، خواندنش این اثر را دارد یا تابلو کردن و در خانه زدن و همراه داشتن؟

          دکتر سید محسن میرباقری: قطعاً خواندن این آیه مهم تر است، البته زدن آن در خانه و یا همراه داشتن آن هم بی اثر نیست و اثر دارد، اما تلاوت اثر بالاتری دارد.

دعای رفع چشم زخم و مشروعیت آن در اسلام

آیا دعا نویسی برای رفع چشم زخم و وسوسه از نظر اسلام مشروعیت دارد؟

خواندن و نوشتن دعاهای مأثور (مستند به معصومین و معتبر) برای رفع گرفتاری هایی مانند بیماری، چشم زخم و وسوسه و… از نظر اسلام و فقها و مراجع امری صحیح و پسندیده است. مقام معظم رهبری در پاسخ به سؤالی در زمینه دعا و دعا نویسی و تبرک به دعاها فرموده اند: اگر دعاها از ائمه اطهار (علیهم السلام) نقل و روایت شده باشند و یا مضامین آنها حق باشد، تبرّک جستن به آنها اشکال ندارد. همان گونه که تبرّک جستن به دعاهاى مشکوک به این امید که از معصوم (ع) باشند، اشکال ندارد. ایشان همچنین در باره اجرت دعانویسی فرموده اند: «دریافت یا پرداخت مبلغى به عنوان اجرت نوشتن دعاهاى وارده اشکال ندارد.»

آیت ا.. گلپایگانی در پاسخ به این سؤال که «عدّه‏اى از مردم به منظور برطرف شدن گرفتاریها یا مثلا پیدا شدن گم شده و مانند اینها به دعانویس مراجعه مى‏کنند و از وى تقاضاى دعا یا فال یا سحر مى‏کنند و او هم خبرهائى مى‏دهد که گاهى درست از آب در مى‏آید آیا مشروع است یا خیر؟»، فرموده اند: «نوشتن دعاهاى مأثوره براى برطرف شدن گرفتاریها مانع ندارد ولى توسّل به فال و سحر و خبر دادن از خفایاى امور اشخاص که راضى به افشاى آن نیستند جایز نیست.»

اما در مورد چیزهایی مثل تخم مرغ شکستن و نوشتن حروف و لغات و کلمات و سوزاندن آنها، برای رفع چشم زخم و وسوسه که دلیل معتبری برآن نداریم نمی تواند مورد پذیرش قرار گیرد، بلکه در صورتی که سوزاندن اوراقى که در آن اسم جلاله و آیات قرآنى و اسامی پیامبر(ص) و ائمه (ع)نوشته شده است‏ بى احترامى محسوب شود، جایز نیست‏.

همچنین باید توجه داشت افرادی که امروزه به اسم دعا نویس اقدام به این کار می کنند، غالبا قابل اعتماد نیستند.

**********************************

کلمات کلیدی مرتبط با موضوع مطلب

دعای فوری و قوی باطل السحر – دفع چشم زخم – باطل کردن طلسم ازدواج – رفع طلسم – دعای رفع و دفع طلسم – دعای شکستن طلسم – دعای باز شدن طلسم – دعای باز کردن طلسم – دعای رفع و باز کردن طلسم – دعا برای شکستن طلسم – باطل سحر مجرب – دعای ابطال سحر و طلسم – دعای باطل شدن طلسم و جادو – ابطال سحر و طلسم – باطل کردن طلسم و دعا – ابطال سحر و بخت گشایی – تشخیص طلسم – باطل کردن طلسم آب – دعای از بین بردن طلسم – دعای دفع چشم زخم – دعای ابطال چشم زخم – دعای شکستن چشم زخم – دعای رفع و ابطال چشم زخم – دعای چشم نظر – دعای دفع نظر بد

التماس دعا

منبع : سایت دعا شفا

3 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  “اگر خدای متعال بخواهد……

 2. حمیدرضا می گوید

  سلام سلام. سوالم در مورد دعای باطل السحر هست . لطفا راهنمایی کنید. ممنون میشم با تشکر

  1. سید می گوید

   با سلام.میتوانید تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.