دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو هست . با استفاده از دعا و آیاتی که در این مطلب برای شما عزیزان قرار دادیم به راحتی و کاملا تضمینی می توانید زبان دشمنان و بدگویان و ظالمان و انسان نادان را ببندید . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو مجرب ترین دعای بستن زبان دشمنان و ظالمان دعای زبان بند قوی و فوری دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو بهترین دعا و آیات قرآنی برای بستن زبان دشمنان بستن زبان شخص نادان با دعا و آیه های قرآنی آیات قرآنی و دعای قوی برای زبان بندی دشمن

دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو,دعای زبان بند قوی و فوری,بهترین دعا و آیات قرآنی برای بستن زبان دشمنان,آیات قرآنی و دعای قوی برای زبان بندی دشمن,بستن زبان شخص نادان با دعا و آیه های قرآنی,مجرب ترین دعای بستن زبان دشمنان و ظالمان

دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو

دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو مجرب ترین دعای بستن زبان دشمنان و ظالمان دعای زبان بند قوی و فوری دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو بهترین دعا و آیات قرآنی برای بستن زبان دشمنان بستن زبان شخص نادان با دعا و آیه های قرآنی آیات قرآنی و دعای قوی برای زبان بندی دشمن
دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و زورگو

مجموعه ای از قویترین و مجرب ترین دعاها و آیات قرآنی بسیار قوی و تضمینی و سریع الاجابه برای بستن زبان دشمنان و بدگویان – زبان بند شخص نادان و مغرور – زبان بندی موثر برای زبان بدگو و… براتون آماده کردیم امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعا و آیاتی بسیار تضمینی و قوی و موثر به جهت بستن سریع و فوری زبان دشمنان و بدگویان

دعای شریفه ذیل برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و متخاصم و شخص نادان و زورگو میباشد و برخی از کتب ادعیه معتبره هم به آن اشاراتی رفته است.

 دستورالعمل این دعای زبانبندی بدین شرح است که در ابتدا باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو آنرا بنویسد و دفن کند در زمینی هموار و سنگی بزرگ بر روی آن گذاشته شود :

بسم الله الرحمن الرحیم
بسم الله وحده و بالله استعین علیک و استغیث علیک من فلان بن فلان [نام دشمن و پدرش را بنویسد]خیرک بی عینیک و شرک بین قدمیک عقدت لسانک یا فلان بن فلان [نام دشمن و پدرش را بنویسد] و عقدت قلبک علی محبه بخاتم سلیمان بن داود و عصا مسی علیهما السلام و بلا حول و لا قوهالا بالله العظیم حسبی الله و کفی سمع الله لمن دعا لیس وراء الله منتهی و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد فوقاهم الله سیئات ما مکروا و حاق بآل فرعون سوء العذاب لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین .

*************************************************************

دعای زبان بند به منظور جلوگیری از غیبت و افترا به کار می رود. دعای زبان بند را برای حفاظت از دشمن نیز به کار می برند. استفاده از آیات و دعاهای زیر می تواند به عنوان دعای زبان بند به کار رود.

دعای زبان بند در آیات و روایات

  • آیه زیر از سوره یس را در مورد لزوم برای بستن زبان دشمن بخوانید:

«اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بِما کانوا یَکسِبون»

  • آیه کریمه زیر را ۱۰۰۰ با وضو مرتبه بخوانید:

«الله لطیف بعباده یرزق من یشاء و هو القوی العزیز»

  • امام صادق(ع) فرمودند: به نیت دفع شر سخن چینان و غمازان سوره جمعه را هشت بار بخواند.
  • امام صادق (ع) فرمودند: به هر کسی تهمت زده شد اگر سوره نور را هفت بار بخواند از آن تهمت رهایی پیدا می کند.
  • برای دور کردن شخص سوره کافرون را به نیت آن شخص ۱۶۱ بار بخوان تاثیر آن را ببینید
  • اگر کسی با ایمان و نیت خالص و توجه به خدا و دقت در معنی آیه زیر را بخواند در پیش کسی که پرگو باشد و معجب به سخن خود خاموش گردد و سخن کمتر کند:

«لا یُحِبُّ اللَّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلاَّ مَنْ ظُلِمَ وَ کانَ اللَّهُ سَمیعاً عَلیماً

دعای زبان بند در جوشن کبیر

بند۱۰) اگر خواستید زبان دشمن، زبان زن و یا شوهر بددهن و یا زبان فردی بدگو، فحاش وبی‌ادب برویتان بسته بماند، این بند را همیشه ذکر خودتان بکنید.

یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا خَالِقَ کُلِّ مَخْلُوقٍ یَا رَازِقَ کُلِّ مَرْزُوقٍ یَا مَالِکَ کُلِّ مَمْلُوکٍ یَا کَاشِفَ کُلِّ مَکْرُوبٍ یَا فَارِجَ کُلِّ مَهْمُومٍ یَا رَاحِمَ کُلِّ مَرْحُومٍ یَا نَاصِرَ کُلِّ مَخْذُولٍ یَا سَاتِرَ کُلِّ مَعْیُوبٍ یَا مَلْجَأَ کُلِّ مَطْرُودٍ

بند۲۹) این بند برای بستن زبان دشمن است و برای هنگامی که می خواهید امر صلاح دینی انجام دهید، این بند زبان مخالفان و بی‌دینان را می‌بندد.

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ یَا عَاصِمُ یَا قَائِمُ یَا دَائِمُ یَا رَاحِمُ یَا سَالِمُ یَا حَاکِمُ یَا عَالِمُ یَا قَاسِمُ یَا قَابِضُ یَا بَاسِطُ

بند۳۳) زبان بند بسیار مهم و خوبی است که در این دعا هست. اگر خواستید زبان کسی را ببندید که به شما چیزی نگوید، این بند را بخوانید.

یَا أَعْظَمَ مِنْ کُلِّ عَظِیمٍ یَا أَکْرَمَ مِنْ کُلِّ کَرِیمٍ یَا أَرْحَمَ مِنْ کُلِّ رَحِیمٍ یَا أَعْلَمَ مِنْ کُلِّ عَلِیمٍ یَا أَحْکَمَ مِنْ کُلِّ حَکِیمٍ یَا أَقْدَمَ مِنْ کُلِّ قَدِیمٍ یَا أَکْبَرَ مِنْ کُلِّ کَبِیرٍ یَا أَلْطَفَ مِنْ کُلِّ لَطِیفٍ یَا أَجَلَّ مِنْ کُلِّ جَلِیلٍ یَا أَعَزَّ مِنْ کُلِّ عَزِیزٍ

بند۴۷) اگر دوست دارید زبان کسی را ببندید که دیگر به شما فحاشی نکند، پشت سر شما غیبت نکند، این بند را به نیتش (به نام خودش و مادرش) بخوانید و همراهتان نگه دارید.

یَا نُورَ النُّورِ یَا مُنَوِّرَ النُّورِ یَا خَالِقَ النُّورِ یَا مُدَبِّرَ النُّورِ یَا مُقَدِّرَ النُّورِ یَا نُورَ کُلِّ نُورٍ یَا نُورا قَبْلَ کُلِّ نُورٍ یَا نُورا بَعْدَ کُلِّ نُورٍ یَا نُورا فَوْقَ کُلِّ نُورٍ یَا نُورا لَیْسَ کَمِثْلِهِ نُورٌ

بند۷۸) این بند هم زبان بند عجیبی است برای بستن زبان بدگویان عالی است.

یَا ذَا الْعَرْشِ الْمَجِیدِ یَا ذَا الْقَوْلِ السَّدِیدِ یَا ذَا الْفِعْلِ الرَّشِیدِ یَا ذَا الْبَطْشِ الشَّدِیدِ یَا ذَا الْوَعْدِ وَ الْوَعِیدِ یَا مَنْ هُوَ الْوَلِیُّ الْحَمِیدُ یَا مَنْ هُوَ فَعَّالٌ لِمَا یُرِیدُ یَا مَنْ هُوَ قَرِیبٌ غَیْرُ بَعِیدٍ یَا مَنْ هُوَ عَلَی کُلِّ شَیْ‏ءٍ شَهِیدٌ یَا مَنْ هُوَ لَیْسَ بِظَلامٍ لِلْعَبِیدِ

آیا دعای زبان بند موثر است؟

مراد از دعای زبان بند دعایی است که دیگران را از اینکه در مورد شما صحبت کنند ناتوان کند. هر چند دعا کردن در این مورد خوب است، اما فراموش نکنید:

دعا به تنهایی کافی نیست. زیرا خداوند حکیم نظام هستی را بر پایه اسباب و مسببات قرار داده است. یعنی برای پیدایش هر پدیده ای علتی خاص و برای حل هر مشکلی راهکارهای ویژه ای تعیین نموده است.

حضرت حق از یک سو به انسان «عقل و اندیشه» عنایت کرد تا با کمک آن و مشورت با دیگران راه حل مشکلات را بیابد و افق آینده زندگی خویش را ببیند و بر آن اساس تدبیر و برنامه ریزی کند تا به هدف برسد؛ از سویی دیگر دو گونه اسباب و علل مقرر داشته است: مادی و معنوی.

انسان باید به کمک عقل و فکر خدادادی خود و مشورت با افراد آگاه و متخصص در هر کاری اقدام نماید، هم زمان از آغاز هر کار تا پایان آن با دعا و توسل به لطف و عنایت های خداوند امیدوار باشد. از او بخواهد اقداماتش را به هدف و نتیجه مطلوب برساند.

گاهی سخن گفتن دیگران در مورد ما، ناشی از اعمال خود ماست. انسان باید از انجام کارهایی که موجب می شود سایرین در موردش سخن بگویند بپرهیزد. امیر المومنین (ع) فرمود: «اگر کسی وارد به مکانی شد و موجب شد دیگران به او کردار ناروایی را نسبت دهند جز خود را ملامت نکند».

بنابراین جلوگیری از این که دیگران در مورد ما سخن بگویند متوقف بر اموری است و نیاز به مقدماتی دارد و بدون فراهم کردن این مقدمات، حتی دعا کردن نیز فایده ای ندارد.

از این هم که بگذریم این جمله بین مردم معروف است که در دروازه را می شود بست اما در دهان مردم را نه!

بر فرض این که انسان از هر گونه عملی که موجبات مورد اتهام قرار گرفتن خود را به وجود آورد خود داری کند. اما نباید فراموش کنیم که متاسفانه در جامعه ما هستند افرادی که نمی توانند زبان خود را کنترل و مدیریت کنند و از نسبت های ناروا دادن به دیگران و غیبت و تهمت و…، نیز ابایی ندارند. حال سوال این است در مقابل این افراد چه واکنشی باید داشته باشیم

از متون دینی و سیره بزرگان استفاده می شود که: بهترین واکنش در مقابل این گونه از افراد صبر و استقامت و سعه صدر است.

صبر و استقامت عصاره همه فضیلت ها و خمیرمایه همه سعادت ها و ابزار وصول به هر گونه خوشبختى است. انسان بدون صبر هم در جهات مثبت به جایى نمى رسد و هم در برابر عوامل منفى شکست مى خورد، چرا که صابر نبودن مساوى با شکست است. به همین دلیل کلید اصلى پیروزى ها، صبر است. امام علی (ع) مى فرماید: «صبر مساوى با پیروزى است».

بنا بر این به نظر می رسد بهترین دعا برای مقابل با این شیاطین انسی که زبان به غیبت و تهمت و… می گشایند در خواست صبر و استقامت از خداوند متعال است. در پایان به دو آیه از در قرآن کریم به عنوان دعا برای افزایش صبر اشاره می کنیم:

«رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِرینَ»؛ «پروردگارا! بر ما صبر و شکیبایى فرو ریز و گام‏هایمان را استوار ساز، و ما را بر گروه کافران پیروز گردان!».

«رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ تَوَفَّنا مُسْلِمینَ»؛ «پروردگارا! صبر و شکیبایى بر ما فرو ریز و ما را در حالى که تسلیم [فرمان‏ها و احکامت‏] باشیم، بمیران‏».

نکته پایانی درباره دعای زبان بند

می توانید برای در امان ماندن از شر مردم، معوذتین (سوره های فلق و ناس) و آیه الکرسی را تلاوت کنید یا با خود داشته باشید که اثرات بسیار قوی دارد.

التماس دعا

منبع : سایت ملکوت ۷۸۶

1 نظر
  1. سعیده می گوید

    حقیقت داره؟ برای زبان بند دشمن سوال دارم….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.