دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر

ذکر و دعا و دستورالعمل مجرب برای خوش اخلاق شدن و مطیع شدن همسر در دعا سایت

دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر

دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر را برای شما عزیزان قرار دادیم . ذکر و دعا و دستورالعمل قوی و تضمینی و مجرب برای هدایت کردن همسر به راه راست و درست و همچنین خوش اخلاق شدن همسر و مطیع شدن همسر . این دعا و دستور از دعاهای قرانی در این زمینه می باشد و دارای تاثیر فوق العاده ای می باشد …

دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر دعای مجرب برای هدایت همسر دعای قرآنی مخصوص هدایت شدن همسر دعای سریع الاجابه خوش اخلاق شدن همسر دعای سر به راه شدن همسر دعای حرف شنوی همسر دعای تضمینی مطیع شدن همسر دستورالعمل مجرب برای بهتر شدن اخلاق همسر
دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر

دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر,دعای سر به راه شدن همسر,دعای مجرب برای هدایت همسر,دعای تضمینی مطیع شدن همسر,دعای قرآنی مخصوص هدایت شدن همسر,دعای سریع الاجابه خوش اخلاق شدن همسر,دستورالعمل مجرب برای بهتر شدن اخلاق همسر,دعای حرف شنوی همسر

دعای هدایت همسر ظالم و دستور مجرب مطیع شدن همسر

دعای مطیع شدن همسر

دعا و دستورالعمل سر به راه شدن همسر

به یک کاسه آب ۱مرتبه سوره حمد و ۳۱۳ یا ۷۱ مرتبه اهدنا الصراط المستقیم را بخوانید و بعد بگویید..

اللهم اِهدِء فلان أو فلانه (اسم مرد یا زن مورد نظر را بگوید و مادرش ) إلی صراطِکَ المستقیم + یا هادی ۲۱ بار و این جمله:

یا مَن یَقولُ لِشئٍ کُن فَیَکون و بِألف ألف لاحول ولا قوه إلا بالله العلی العظیم وصلی الله علی سیدنا محمد وعلی آله وصَحبِهِ وسلم..

بعد آب را بخورد و هم به خورد او دهد

***********

۱. دعاها، لازم نیست حتماً به زبان عربى خوانده شوند؛ هر چند به عربی بهتر است، حتى دعا در نماز به زبان فارسى جایز است.

۲. نکته مهم تر این که انسان باید شرایط دیگر تأثیر گذاری دعا را نیز رعایت کند، مانند این که: دعا نباید بر خلاف سنت الاهى باشد، مثلاً اگر منظور شما در این اطاعت و مطیع بودن، محدود به حدود وظایف زن در برابر شوهر باشد، یا بدون اجازه شما از منزل بیرون نرود و … این خواسته معقول است، اما اگر چیزی غیر از اینها باشد طبیعی است که جایی برای دعا نیست.

۳. طبق آموزه های دینی بهترین دعا، دعایی است که انسان از روی خلوص و به زبان خود بخواند:

زُرَارَهَ قَالَ قُلْتُ لِأَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع عَلِّمْنِی دُعَاءً فَقَالَ إِنَّ أَفْضَلَ الدُّعَاءِ مَا جَرَى عَلَى لِسَانِکَ.

زراره می گوید از امام صادق گفتم دعایی به من یاد بده فرمود: بهترین دعا آن دعایی است که بر زبانت جاری شود.

۴. البته در قرآن کریم و کتاب های ادعیه، دعاهایی به صورت کلی بیان شده است که در این جا نمونه هایی را که در این مورد وارد شده است ذکر می کنیم:

“… رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّهَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً”؛

و آنان که مى‏گویند: اى پروردگارما، از همسران و فرزندانمان دل هاى ما را شاد دار، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان‏.

در دعای ابو حمزه ثمالی آمده است:

“یا خیر من سئل و أجود من أعطى أعطنی سؤلی فی نفسی و أهلی [و والدی‏] و ولدی و أهل حزانتی و إخوانی فیک و أرغد عیشی و أظهر مروتی و أصلح جمیع أحوالی‏…”.

ای برترین کسی که از او در خواست شده است، و ای بخشنده ترین بخشایندگان، از تو می خواهم خواسته ام را در مورد خودم و خانواده ام (و پدر و مادرم) و فرزندانم و برادرانم برآورده کنی، و زندگی ام را خوش و مروت و فتوتم را محکم و آشکار گردان، و جمیع احوالم را اصلاح فرما.

“اللهم صل على محمد و آل محمد و اکفنی المهم کله و اقض لی بالحسنى و بارک لی فی جمیع أموری و اقض لی جمیع حوائجی، اللهم یسر لی ما أخاف تعسیره؛ فإن تیسیر ما أخاف تعسیره علیک سهل یسیر و سهل لی ما أخاف حزونته و نفس عنی ما أخاف ضیقه و کف عنی ما أخاف غمه و اصرف عنی ما أخاف بلیته، یا أرحم الراحمین”‏.

خداوندا بر محمد و آل محمد درود فرست و امور مهم من را کفایت فرما و به بهترین وجه جاری کن، و تمام امورم را مبارک گردان و همه خواسته هایم را مهیا کن، خداوندا: آنچه که از سختی اش می ترسم برایم راحت گردان؛ زیرا چنین عملی برای تو آسان است. هر آنچه موجب حزن و اندوهم است، برایم آسان گردان و مرا از سختی آنچه می ترسم رها کن و از غم ها رها گردان و آنچه را از بلیات می ترسم نجات ده!

لازم به ذکر است چنانچه در این دعاها دقت شود، مشاهده می شود که یکی از موارد این دعاها، طلب اصلاح و گره گشایی از گره ها و مشکلات خانوادگی است که از درگاه خداوند استمداد می شود.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.