دعای مهر و محبت زن و شوهر – دعای آشتی زن و شوهر تضمینی

ذکر و دعا و آیه قرآنی برای افزایش محبت زن و شوهر در دعا سایت

دعای مهر و محبت زن و شوهر – دعای آشتی زن و شوهر تضمینی

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com دعای مهر و محبت زن و شوهر – دعای آشتی زن و شوهر تضمینی را برای شما عزیزان قرار دادیم . آیه قرآنی و دعای مجرب برای زیاد شدن مهر و محبت بین زن و شوهر و رفع دعوا و درگیری بین آنها و اشتی دادن زن و شوهر بسیار موثر و مفید می باشد .

دعای مهر و محبت زن و شوهر - دعای آشتی زن و شوهر تضمینی دعای مهر و محبت زن و شوهر - دعای آشتی زن و شوهر تضمینی دعای محبت زن و شوهر دعای زیاد شدن محبت میان زن و شوهر دعای رفع کدورت زن و شوهر دعای رفع درگیری و کدورت بین زن و شوهر دعای برای اشتی زن و شوهر دعای اشتی زن و شوهر از دور دعای اشتی دادن زن و شوهر دعای آشتی میان زن و شوهر دعای آشتی فوری زن و شوهر از راه دور دعای آشتی سریع زن و شوهر دعای آشتی زن و شوهر نی نی سایت دعای آشتی زن و شوهر قوی دعای آشتی زن و شوهر از راه دور نی نی سایت دعای آشتی زن و شوهر از راه دور دعای آشتی بین زن و شوهر فوری دعای آشتی بین زن و شوهر از راه دور دعای آشتی بین زن و شوهر دعای آشتی بین زن و شوهر مجرب ایه قرآنی برای محبت

دعای مهر و محبت زن و شوهر – دعای آشتی زن و شوهر تضمینی,دعای محبت زن و شوهر,دعای رفع کدورت زن و شوهر,دعای اشتی دادن زن و شوهر,دعای زیاد شدن محبت میان زن و شوهر,دعای رفع درگیری و کدورت بین زن و شوهر,ایه قرآنی برای محبت

دعای مهر و محبت زن و شوهر – دعای آشتی زن و شوهر تضمینی

برای ایجاد محبت میان زن و شوهر و آشتی فوری میان آنها :

آیه شریفه ذیل را در چهار عدد ورقه بدون خط بنویسد و در چهار طرف خانه مخفی کند ، به اذن خداوند تبارک و تعالی میان آنها آشتی و مهرمحبت شدید برقرار خواهد شد.

آیه شریفه ذیل را بنویسد :

بسم الله الرحمن الرحیم  ولئن سألتهم من خلق السماوات والأرض لیقولن خلقهن العزیز العلیم

*******************

دعای رفع درگیری زن و شوهر و محبت انها :

در حالتی که زن و شوهر با هم دعوا کرده اند و روی دیدن همدیگر را ندارند و هر دو بر موضع خود لج بازی و پافشاری میکنند ودر این مواقع باید شخص سومی واسطه شود این کار را انجام دهید.

الف :۱۰۰۱ مرتبه ذکر یا وَدود را بر دو عدد شیرینی یا قند یا آب نبات یا زولبیا بامیه یا مقداری شربت شیرین بخواند و به انها داده تا از آن بخورند.

ب:بر روی دو شیرینی یا اب نبات یا زولبیا بامیه یک بار سوره واقعه را بخوانید و بلافاصله بعد از آن این را بخوانید و به خوردشان دهید.

تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَهِ الشَّریفَه بِالمَحبَّه الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانه و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَهِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.