دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب مصونیت از چشم زخم رفع و دور شدن چشم زخم دفع و دور شدن نظر بد دفع و ابطال چشم زخم دفع نظر بد از انسان دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب دعای دفع چشم زخم دعای ایمنی از چشم زخم بهترین سایت دعا اولین سایت دعا دعاسایت باطل شدن چشم و نظر ایمن شدن از نظر بد و چشم زخم ابطال چشم و نظر و زخم چشم
دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

بسبار مجرب است جهت ابطال چشم زخم قوی الأثر نیت کرده و با ایمان خالصانه و رو به سوی قبله و با رعایت کامل طهارت و در زمان سعد و مکان پاک دورکعت نماز به جای آورد و سوره مبارک و شریف کافرون و نصر و توحید را قرائت نماید. همچنین برای جلوگیری از چشم زخم اگر به هنگام خروج از منزل خویش بخواند معوذتین را هیچ گاه در معرض چشم دیگران قرار نخواهد گرفت و در امان خواهد بود.
و دیگر اینکه تعویذی که در مفاتیح الجنان، حاج شیخ عباس قمی (ره) آمده و منقول است از امام علی (ع) را قرائت نماید بسیار نافع و مجرب خواهد بود در دفع چشم زخم و جمیع عوارض و آثار آن .
و آن تعویذ به شرح ذیل است:

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظیمِ عَبَسَ عابِسٍ وَ شَهابَ قابسٍ حَجَرَ یابِسٍ رَدَدْتُ عَیْنَالعایِنِ عَلَیْهِ مِنْ رَاءْسِهِ اِلى قَدَمَیْهِ اَخَذَ عَیْناهُ قابِضٌ بِکِلاهُ وَ عَلى جارِهِ وَاَقارِبِهِ جِلْدُهُ دَقیقٌ وَ دَمُهُ رَقیقٌ وَ بابُ الْمَکْرُوهِ تَلیقُ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرى مِنْ فُطُورٍ ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ کَرَّتَیْنِ یَنْقَلِبْ اِلَیْکَ الْبَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسیرٌ.

 

*****

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب , دعای دفع چشم زخم , مصونیت از چشم زخم , باطل شدن چشم و نظر , دفع نظر بد از انسان , رفع و دور شدن چشم زخم , دفع و ابطال چشم زخم , دفع و دور شدن نظر بد , ابطال چشم و نظر و زخم چشم , دعای ایمنی از چشم زخم , ایمن شدن از نظر بد و چشم زخم ,

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.