خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب
دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب

بسبار مجرب است جهت ابطال چشم زخم قوی الأثر نیت کرده و با ایمان خالصانه و رو به سوی قبله و با رعایت کامل طهارت و در زمان سعد و مکان پاک دورکعت نماز به جای آورد و سوره مبارک و شریف کافرون و نصر و توحید را قرائت نماید. همچنین برای جلوگیری از چشم زخم اگر به هنگام خروج از منزل خویش بخواند معوذتین را هیچ گاه در معرض چشم دیگران قرار نخواهد گرفت و در امان خواهد بود.
و دیگر اینکه تعویذی که در مفاتيح الجنان، حاج شيخ عباس قمی (ره) آمده و منقول است از امام علی (ع) را قرائت نماید بسیار نافع و مجرب خواهد بود در دفع چشم زخم و جمیع عوارض و آثار آن .
و آن تعویذ به شرح ذیل است:

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظيمِ عَبَسَ عابِسٍ وَ شَهابَ قابسٍ حَجَرَ يابِسٍ رَدَدْتُ عَيْنَالعايِنِ عَلَيْهِ مِنْ رَاءْسِهِ اِلى قَدَمَيْهِ اَخَذَ عَيْناهُ قابِضٌ بِكِلاهُ وَ عَلى جارِهِ وَاَقارِبِهِ جِلْدُهُ دَقيقٌ وَ دَمُهُ رَقيقٌ وَ بابُ الْمَكْرُوهِ تَليقُ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرى مِنْ فُطُورٍ ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ اِلَيْكَ الْبَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسيرٌ.

 

*****

دعای مصونیت از چشم زخم قوی الأثر بسیار مجرب , دعای دفع چشم زخم , مصونیت از چشم زخم , باطل شدن چشم و نظر , دفع نظر بد از انسان , رفع و دور شدن چشم زخم , دفع و ابطال چشم زخم , دفع و دور شدن نظر بد , ابطال چشم و نظر و زخم چشم , دعای ایمنی از چشم زخم , ایمن شدن از نظر بد و چشم زخم ,

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *