دعای مجرب جهت ثروتمند شدن – دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه

ذکر و دعای مجرب و قوی و تضمینی برای پولدار شدن و ثروتمند شدن در دعا سایت

دعای مجرب جهت ثروتمند شدن - دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه

دعای مجرب جهت ثروتمند شدن – دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی و انگشتر دعا سایت doasite.com دعای مجرب جهت ثروتمند شدن – دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه را برای شما عزیزان قرار دادیم . از دعاهای قوی و تضمینی و مجرب برای پولدار شدن و ثروتمند شدن و به دست آوردن مال و ثروت فراوان . این دعا از قوی ترین و مجرب ترین دعاهای قرآنی مخصوص کسب پول و ثروت زیاد می باشد …

دعای مجرب جهت ثروتمند شدن - دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه طلسم ثروتمند شدن دعای مجرب جهت ثروتمند شدن - دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه دعای قوی برای ثروتمند شدن دعای ثروتمند شدن دعای تضمینی پول و ثروت فراوان دعای به دست آوردن پول و ثروت فراوان
دعای مجرب جهت ثروتمند شدن – دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه

دعای مجرب جهت ثروتمند شدن – دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه,دعای ثروتمند شدن,دعای قوی برای ثروتمند شدن,دعای تضمینی پول و ثروت فراوان,طلسم ثروتمند شدن,دعای به دست آوردن پول و ثروت فراوان

دعای مجرب جهت ثروتمند شدن – دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه

مرحوم سقازاده واعظ در کتاب گلهای ارغوان ختمی بسیار مجرب را برای ثروتمند شدن نوشته اند که آن ختم به ترتیب زیر است:هر روز جمعه ۲۰ مرتبه و یا ۴۰ مرتبه(چهل مرتبه برتر است)به نیت ثروتمند شدن،آیه شریف۶۴ سوره حج را بخوانید.اثرش تا جمعه هفته بعد دیده خواهد شد.

لهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ الْغَنِیُّ الْحَمِیدُ

آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است از آن اوست و در حقیقت این خداست که خود بی نیاز ستوده[صفات] است (۶۴)دقت فرمایید که همراه با نیت خالصانه باشد

**********************************

از امام سجاد نقل شده است

که اگر اول ماه قمری روز ۲شنبه باشد، تا دو هفته بعد، سوره‌ی واقعه خوانده شود.

آن هم به این صورت: در روز اول، یک بار، در روز دوم، دوبار و … در روز چهاردم نیز چهارده بار. سپس بعد از خواندن در سوره ی واقعه در هر روز دعای زیر را بخواند:

«اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.»

آیت الله سید صادق روحانی نیز می فرمایند

در هر ۵شنبه ای که در این ۱۴ روز قرار داد از دعای زیر هم بهره ببرد:

«یا ماجِدُ، یا واحِدُ، یا جَوادُ، یا حلیمُ، یا حَنّانُ، یا مَنّانُ، یا کَریمُ اَسْألُک تُحْفَهً مِنْ تحَفِکَ تَلُمُّ بها شَعْثی وَ تَقْضی بها دَیْنی وَ تُصْلِحُ بها شَأنی برَحْمْتِکَ یا سَیِّدی»

در یکی از کتاب های آیت الله بهجت آمده است که اگر کسی می خواهد رزقش زیاد شود، ذکر زیر را بسیار بگوید و در پایانش صلوات بفرستد.

“أَغنِنی بِحَلالِِکَ عَنِ حَرامِکَ، وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواک”

ختم معتبر دیگر به این شکل است: آیه ی ۲ الی ۳ سوره اطلاق را بخوانید. آن هم به این صورت: شروع ختم، دوشنبه، ۵شنبه و یا جمعه باشد.

( بهتر است جمعه باشد ) این ختم تا ۴۰ روز ادامه داشته باشد و در هر روز ۱۵۹ بار خوانده شود. بعد از نماز صبح بهترین وقت است. در روز آخر، ۱۷۹ بار خوانده شود.

در اول ختم روز اول غسل کرده، دو رکعت برای طلب خواسته ی خود نماز بخواند و صد تا صلوات بفرستد. روز آخر نیز بعد از اتمام ختم، صد صلوات بفرستد.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.