دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار

ذکر و دعای مجرب و قوی ابطال سحر جادو و طلسم در خانه و مغازه در دعا سایت

دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار

دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار

دعایی بسیار مجرب و قوی و سریع الاجابه برای باطل کردن هرگونه سحر جادو و طلسم در محل مغازه و کسب و کار و همچنین در خانه و منزل . این دعا از قویترین و مجرب ترین دعاها در خصوص ابطال سحر و جادو می باشد که دارای تاثیر بسیار زیادی می باشد . در ادامه از دعا سایت با دعای ابطال سحر و جادو همراه ما باشید .

دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار قویترین دعا مخصوص ابطال سحر و جادو دعای موثر ابطال سحر در محل کسب و کار دعای معتبر و قوی ابطال سحر و جادو دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار دعای سریع الاجابه ابطال سحر و جادو دعای بسیار مجرب ابطال طلسم و سحر دعای باطل کردن طلسم در مغازه دعای ابطال سحر و جادو دعای ابطال سحر در خانه و منزل
دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار

دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار,دعای ابطال سحر و جادو,دعای سریع الاجابه ابطال سحر و جادو,دعای معتبر و قوی ابطال سحر و جادو,قویترین دعا مخصوص ابطال سحر و جادو,دعای بسیار مجرب ابطال طلسم و سحر,دعای موثر ابطال سحر در محل کسب و کار,دعای ابطال سحر در خانه و منزل,دعای باطل کردن طلسم در مغازه

دعای مجرب ابطال سحر و جادو در خانه و محل کسب و کار

برای ابطال سحر ۷۰ مرتبه این آیه شریفه را بر کاسه ای که آب پاک دارد بخوانند و به گوشه های محل کسب و جلوی منزل مسکونی بپاشند.

یا معشرالجن والانس اِن استطعتم اَن تنفذوا من اقطارالسموات والارض فانفذوا لا تنفذون الا بسلطان ( الرحمن/آیه۳۳) این عمل برای دفع سحر مجرّب است.

سرالمستتر/۴۴

****************************************

 دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه  دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس در آب حل کرده و بیاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَهٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَهِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَهٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.