دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی)

ذکر و دعای سریع الاجابه و تضمینی برای از بین رفتن مشکلات و گشایش در کارها در دعا سایت

دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی)

دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی)

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی) را برای شما عزیزان قرار دادیم . ذکر و دعای بسیار قوی و تضمینی و مجرب برای گشایش در کارهای سخت و دشوار و رفع سریع مشکلات و گرفتاری ها . این دعا بسیار معتبر و تضمینی می باشد و تاثیر فراوانی در گشایش کارها دارد …

دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی) دعای مجرب رفع مشکلات دعای گشایش کارها دعای قوی و معتبر رفع مشکلات دعای قوی قرآنی رفع مشکلات دعای سریع الاجابه گشایش کارها دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی) دعای تضمینی رفع مشکلات
دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی)

دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی),دعای مجرب رفع مشکلات,دعای تضمینی رفع مشکلات,دعای قوی و معتبر رفع مشکلات,دعای گشایش کارها,دعای سریع الاجابه گشایش کارها,دعای قوی قرآنی رفع مشکلات

دعای رفع مشکلات و گشایش کارها (مجرب و تضمینی)

بعد از نماز صبح ۲۵ سوره نصر را بخواند مشکلات برطرف خواهد شد مجرب است انشاء الله تعالی

منبع : کشکول سیاح ج ۲ ص ۴۳۱

۷۴ مرتبه گفتن یا دَلیلَ المُتَحیَّرینَ  جهت راه یافتن و گشادگی امور بسیار موثر است

منبع : ختوم و اذکار ص ۱۰۵

********************************

در کتاب «الکلم الطیّب» آورده است که :

دستخطّى از یکى از دوستان بزرگوار و صالح و مورد اعتماد و ثابت قدم خود – که جزو سادات نیز هست – مشاهده کردم که چنین نوشته بود :

در ماه رجب سال یکهزار و نود و سه ، برادر دینى و دوست بسیار دوست داشتنى، دانشمند اهل عمل، داراى مراحل کمال انسانى، و صفات الهى، امیر اسماعیل بن حسین بیک بن على بن سلیمان جابرى انصارى برایم گفت: از شیخ نیکوکار و پرهیزگار و اهل احتیاط در رفتار، جناب حاج شیخ على مکّى شنیدم که فرمود:

من به شدّت دچار گرفتارى و مشکلات شدم و دشمنانم نیز پیوسته حقوق مرا پایمال مى‏ کردند، تا جایى که ترسیدم جانم را نیز از کف بدهم و کشته شوم. در همین اوضاع دعایى را دیدم که داخل جیبم بود – در حالى که کسى آن را به من نداده بود – .

از این جریان در شگفت شدم و پیوسته حیران بودم تا آن که در عالم خواب شخصى را در قیافه صالحان و زاهدان دیدم که به من گفت: آن دعا را، ما به تو دادیم؛ آن را بخوان که از گرفتارى و مشکلات رهایى یابى . و برایم روشن نشد که گوینده آن کیست؟ و این جریان بر شگفتى و حیرتم افزود؛ تا آن که امام عصر ارواحنا فداه را در خواب دیدم که به من فرمود :

 دعایى را که به تو عطا کردم بخوان ، و به هر کسى که مى‏ خواهى بیاموز .

من بارها آن دعا را تجربه کردم و هر بار گشایشى سریع در کارم مشاهده کردم تا آن که آن را براى مدّتى گم کردم و پیوسته تأسّف مى‏ خوردم و از رفتار بد خویش استغفار مى‏ کردم ؛ تا این که شخصى نزد من آمد و گفت : این دعا در فلان جا از تو افتاده است .

البتّه من به خاطر نداشتم که آنجا رفته باشم ، ولى به هر حال آن را پیدا کردم و برداشتم و سجده شکر الهى به جاى آوردم . و دعا این است :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

رَبِ اَسئَلُکَ مَدَداً روحانیّاً تَقوی بِهِ قوایَ الکُلِیه و الجُزئیه ، حَتی اَقهَرَ بِمَبادی نَفسی کُلُ نَفسٍ قاهِرَهٍ فَتَنقَبِضَ لی اِشارَهُ َقائِقِها، اِنقباضاً تَسقُط بِه قُواها ، حَتی لا بَیقی فِی الکَونِ ذُو رُوحٍ اِلّا وَ نارُ قَهری قَد اَحرَقَت ظُهُورَه.یا شَدیدُ یا شَدیدُ یا ذَالبَطشِ الشَدید یا قاهِرُ یا قَهّار، اَسئَلُکَ بِما اَودَعتَهُ عِزرائیلَ مِن اَسمائِک اَلقَهریه ، فَانفَعَلَت لَه  النُفُوس بِالقَهرِ اَن تودِعَنی هذا السِّرِّ فی هذهِ السّاعّهِ حَتی اُلَیِن بِه کِلَّ صَعبٍ وَ اُذَلِّل بِه کُلَّ مَنیع ،بِقُوَتِکَ یا ذَا القُوَهِ المَتین.

این دعا هنگام سحر – در صورت امکان – سه مرتبه و هنگام صبح سه مرتبه و در شب نیز سه مرتبه خوانده شود . البتّه اگر مشکلات خواننده این دعا بسیار سخت و غیر قابل تحمّل است پس از قرائت دعا سى مرتبه این دعا را نیز بخواند :

 یا رَحْمانُ یا رَحیمُ ، یا أَرْحَمَ الرَّاحِمینَ ، أَسْئَلُکَ اللُّطْفَ بِما جَرَتْ بِهِ الْمَقادیرُ .

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.