خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دعای حاجت رواشدن – رفع مشکل – طلب حاجت

دعای حاجت رواشدن – رفع مشکل – طلب حاجت

دعای حاجت رواشدن – رفع مشکل – طلب حاجت

دعای حاجت رواشدن - رفع مشکل - طلب حاجت
دعای حاجت رواشدن – رفع مشکل – طلب حاجت

برای حاجت روایی و برطرف شدن جمیع مشکلات ، در ابتدا نیت کند و وضو گیرد و ابتدا در روز شنبه که در زمان و مکانی سعد باشد سوره فتح را ۱۴ مرتبه به نیت حاجت روایی قرائت نماید و ثوابش را هدیه دهد به چهارده معصوم . سپس در صبح یکشنبه سوره یس را ۱۴ مرتبه قرائت نماید و ثوابش را هدیه دهد به چهارده معصوم و در روز دوشنبه صبح نیز ۱۴ مرتبه سوره واقعه را قرائت نماید و ثوابش را هدیه دهد به چهارده معصوم .

بعد از آن در روز سه شنبه صبح نیز سوره الرحمن را ۱۴ مرتبه قرائت نماید و ثوابش را هدیه فرستد به چهارده معصوم و در روز چهارشنبه نیز سوره جن را ۱۴ مرتبه قرائت نماید و ثوابش را هدیه فرستد به چهارده معصوم و در روز پنج شنبه ۱۴ مرتبه سوره ملک را قرائت نماید و ثوابش را هدیه فرستد به روح ملکوتی چهارده معصوم .

در آخر یعنی در روز جمعه یوره مبارکه سجده را با رعایت آداب به تعداد ۱۴ مرتبه قرائت نماید و ثوابش را هدیه فرستد به روح ملکوتی چهارده معصوم (س) و به یاد داشته باشد که قبل از شروع به قرائت هر سوره در هر روز ابتدا دو رکعت نماز حاجت به جای آورد . توجه کند که در پایان ختم هر روز صدقه دهد. ان شاءالله حاجتش هر چه باشد روا گردد.

 

*****

دعای حاجت رواشدن – رفع مشکل – طلب حاجت , دعای روا شدن حاجت , دعای طلب حاجت مهم , دعای طلب حاجت از خداوند , دعای رفع حاجت , دعای حاجت روز جمعه , ختم مهم برطرف شدن حاجت , طلب حاجات مهم , دعای رفع مشکلات و طلب حاجت , دعای برطرف شدن مشکلات , ختم و دعای رفع حاجت و حاجت روایی , دعایی برای حاجت روا شدن , طلب و حاجت روایی , دستورالعملی رفع شدن جمیع حاجات , دعای اجابت شدن دعا

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *