خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دعای جلب محبت و عشق فراوان – دعای محبوبیت

دعای جلب محبت و عشق فراوان – دعای محبوبیت

دعای جلب محبت و عشق فراوان – دعای محبوبیت

برای اینکه جلب محبت کند و عشق فراوان بینشان حاکم گردد دستورالعمل مجرب ذیل را انجام دهد. در ابتدا در ایام سعد و نیک نیت کرده و دعای شریف ذیل را به مقداری خوراکی و یا غذایی ناب بخواند و بدمد و به شخص محبوب و معشوقش داده و میل نماید . بی شک به اذن پروردگار عشق بین آنها به قدری افزون گردد که آن شخص یا معشوق وی بسیار بی تاب و بی قرار وی گردد.  ان شاءالله .

هَلْ أَتَى عَلَى الْإِنسَانِ حِينٌ مِّنَ الدَّهْرِ لَمْ يَكُن شَيْئًا مَّذْكُورًا إِنَّا خَلَقْنَا الْإِنسَانَ مِن نُّطْفَةٍ أَمْشَاجٍ نَّبْتَلِيهِ فَجَعَلْنَاهُ سَمِيعًا سَمِيعًا سَمِيعًا سَمِيعًا سَمِيعًا سَمِيعًا سَمِيعًا.

 

تسخیر قلبی شدید و قوی الأثر

برای تسخیر قلب فوری در ابتدا نیت کرده و آیات شریفه  ٧٨ و ٧٩ سوره یس را  قبل از طلوع افتاب با خلوص قلبی در روز یکشنبه به تعداد ۵۱ مرتبه بر مقداری نمک صاف یا نرم شده قرائت نماید و بدمد . سپس تمامی نمکها را در آتش ریخته و به طور کامل بسوزاند. ان شاءالله چنان قلب محبوبش تسخیر شود که در خیالش نگنجد. این آیات شریفه را بخواند :

وَضَرَبَ لَنَا مَثَلًا وَنَسِيَ خَلْقَهُ قَالَ مَنْ يُحْيِي الْعِظَامَ وَهِيَ رَمِيمٌ .
قُلْ يُحْيِيهَا الَّذِي أَنْشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ وَهُوَ بِكُلِّ خَلْقٍ عَلِيمٌ .

*****

دعای جلب محبت و عشق فراوان – دعای محبوبیت , دعای مهر و محبت مجرب , دعای عشق و محبت , دعای عشق و محبوبیت , دعای محبت و زیاد شدن عشق , دعای عشق و علاقه و محبوبیت , دعای آسان عشق و محبت , دعای جلب عشق معشوق , دعای جلب عشق پسر , دعای افزایش عشق همسر , دعای عشق شوهر , دعای زیاد شدن محبت همسر , دعای مهرومحبت همسر , دعای بسیار مجرب مهرومحبت , دعای تسخیر قلوب فوری

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *