خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دعای جلب محبت افزایش مهر و علاقه عطوفت دو عاشق

دعای جلب محبت افزایش مهر و علاقه عطوفت دو عاشق

دعای جلب محبت افزایش مهر و علاقه عطوفت دو عاشق
دعای جلب محبت افزایش مهر و علاقه عطوفت دو عاشق

دعای جلب محبت افزایش مهر و علاقه عطوفت دو عاشق

برای زیاد شدن مهر و محبت و عطوفت و علاقه ، در ابتدا نیت کرده و با ایمانی خالصانه و همراه با خضوع به درگاه پروردگار و در زمان سعد و مکان پاک و با رعایت کامل اداب و شرایط برای افزایش و جلب محبت میان دو شخص مورد نظر، دعای شریف ذیل را بنویسد و نام طالب و مطلوب (همچنین نام مادر طالب و نام مادر مطلوب) را در آن بنویسد و با خود همراه داشته باشد :

یاودود انت الذی اعلنت سرا الموده والمحبه فی قلوب اهل الاسرارانت الذی کلمت ذوات الطالبین بنور الانوار تجلیت بسمک الودود علی الارواح فابلغت الاشباع اللهم بسرورک وسریان حبک فی القلوب ان تلقی موده ومحبتی (او موده ومحبه…)فی قلوب بنی ادم وبنات حواء کما بلغت الوحی فی قلب عبدک محمد(ص) وسخرلی روحا منهم بالاذعان وادفع عن الاذقان انک علی کل شئ قدیر یا حنان یا منان برحمتک یا ارحم الراحمین .

دعای مهر و محبت فوری :

برای ایجاد و افزایش مهرومحبت فوری و قوی ، اگر ذکر شریف بسم الله الرحمن الرحیم را 786 مرتبه بر ظرفی از آب پاک قرائت نماید و آن آب را به شخص مورد نظرش بنوشاند. محبتش بسیار زیاد میشود.

 

*****

دعای جلب محبت افزایش مهر و علاقه عطوفت دو عاشق , دعای محبت مجرب , دعای مهرومحبت مجرب , دعای علاقه و محبت فوری , دعای مهرومحبت و عشق و علاقه , دعای زیاد شدن عشق و عطوفت و محبت , دعای افزایش عطوفت و عشق , دعا برای محبت و عطوفت , دعا سایت بهترین و اولین سایت دعا , دعای افزایش علاقه و عطوفت و عشق

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *