دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع)

دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع)

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع) هست . دعایی سریع الاجابه و بسیار مجرب و قوی مخصوص حاجت روایی و حاجت گرفتن از امیرالمومنین امام علی (ع) . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع) دعایی قوی و مجرب به جهت حاجت گرفتن فوری از امام علی دعای معتبر و کلیدی برای رفع حاجت تضمینی از امام علی دعای قوی مخصوص حاجت گرفتن از امام علی (ع) دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع) بهترین دعای گرفتن حاجت از امام علی (ع)
دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع)

دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع),دعای قوی مخصوص حاجت گرفتن از امام علی (ع),بهترین دعای گرفتن حاجت از امام علی (ع),دعایی قوی و مجرب به جهت حاجت گرفتن فوری از امام علی,دعای معتبر و کلیدی برای رفع حاجت تضمینی از امام علی

دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع)

دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع) دعایی قوی و مجرب به جهت حاجت گرفتن فوری از امام علی دعای معتبر و کلیدی برای رفع حاجت تضمینی از امام علی دعای قوی مخصوص حاجت گرفتن از امام علی (ع) دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع) بهترین دعای گرفتن حاجت از امام علی (ع)
دعای تضمینی برای برآورده شدن حاجت از امام علی (ع)

دعای بسیار قوی و مجرب برای حاجت گرفتن و روا شدن حاجت فوری و تضمینی و برآورده شدن حاجت سریع از امام علی (ع) خواص فراوان دیگری نیز دارد . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای حاجت گرفتن تضمینی از امام علی (ع)

دعای جامع وکامل و عظیم الشأن و مجرب و بزرگ و حاجت دهنده که امیرمومنان علی علیه السلام ازقول پیامبراکرم حضرت محمد(صلی الله علیه وآله وسلم)

امام علی میفرمایند که پیامبر به من فرمودند یاعلی

، اگر کسى این دعا را بر صفحه هاى آهن بخواند، گداخته مى شوند! قسم به کسى که مرا به رسالت فرستاده است ، اگر این دعا بر آب روانى خوانده شود، ساکن گردد تا آن که شخص مى تواند روى آب راه برود! سوگند به کسى که مرا به پیغمبرى فرستاده است، اگر کسى گرسنه و تشنه باشد، و این دعا را بخواند، خدا او را اطعام مى کند و او را سیراب مى گرداند. قسم به کسى که مرا به پیغمبرى فرستاده است، اگر شخصى این دعا را بر کوهى بخواند که میان او و جایى که اراده دارد مانع باشد، کوه شکافته شود تا آن که بتواند به جایى که اراده دارد برود. به حقّ کسى که مرا به پیامبرى فرستاده است،اگر این دعا بر دیوانه اى خوانده شود، عاقل شود. به حقّ کسى که مرا فرستاده است، اگر این دعا بر زنى که دشوار مى زاید خوانده شود، بر او زائیدن آسان شود. به حقّ کسى که مرا فرستاده است، اگر کسىاین دعا را بر شهرى بخواند که آتش گرفته و خانه شخص میان آن شهر باشد، خانه او نجات یابد و نسوزد.قسم به کسى که مرا به رسالت فرستاده است، اگر این دعا را شخصى چهل شب جمعه بخواند، خدا همه گناهانى را که میان او و دیگران باشد مى آمرزد. قسم به حقّ کسى که مرا فرستاده است، اگر کسىاین دعا را بر پادشاه ظالمى بخواند، خدا آن پادشاه را مطیع او مى گرداند . به حقّ کسى که مرا فرستاده است، هر کسى در وقت خواب این دعا را بخواند، خدا به اندازه هر حرفى از آن هزار هزار فرشته برمى انگیزد که روى هاى ایشان نیکوتر از آفتاب و ماه باشد که از خدا براى او طلب آمرزش نمایند و براى او حسنه بسیار
مى نویسند و درجات او را والا مى کنند .
هر کس که این دعا را بخواند و بخوابد حتى اگر همه گناهان کبیره را مرتکب شده باشد، سپس بمیرد،شهید در راه  خدا خواهد بود اگر چه بى توبه بمیرد که خدا او و خانواده او و پدر و مادر و فرزندان او و مؤذنمسجد و پیشنمازى را که در مسجد با آن شخص نماز به جا مى آورد، به عفو و رحمت خود مى آمرزد. نیت کند و آنرا با وضو و با اخلاص قرائت نماید.

و این است آن دعای مجرب و عظیم :

اللَّهُمَّ إِنَّکَ حَیٌّ لاَ یَمُوتُ وَ صَادِقٌ لاَ یَکْذِبُ وَ قَاهِرٌ لاَ یُقْهَرُ وَ بَدِیءٌ لاَ یَنْفَدُ وَ قَرِیبٌ لاَ یَبْعُدُ وَ قَادِرٌ لاَ یُضَادُّ وَ غَافِرٌ لاَ یَظْلِمُ وَ صَمَدٌ لاَ یَطْعُمُ وَ قَیُّومٌ لاَ یَنَامُ وَ مُجِیبٌ لاَ یَسْأَمُ وَ جَبَّارٌ لاَ یُعَانُ وَ عَظِیمٌ لاَ یُرَامُ وَ عَالِمٌ لاَ یُعَلَّمُ وَ قَوِیٌّ لاَ یَضْعُفُ وَ حَلِیمٌ لاَ یَجْهَلُ وَ جَلِیلٌ لاَ یُوصَفُ وَ وَفِیٌّ لاَ یُخْلِفُ وَ غَالِبٌ لاَ یُغْلَبُ وَ عَادِلٌ لاَ یَحِیفُ وَ غَنِیٌّ لاَ یَفْتَقِرُ وَ کَبِیرٌ لاَ یُغَادِرُ وَ حَکِیمٌ لاَ یَجُورُ وَ وَکِیلٌ لاَ یَحِیفُ وَ فَرْدٌ لاَ یَسْتَشِیرُ وَ وَهَّابٌ لاَ یَمَلُّ وَ عَزِیزٌ لاَ یُسْتَذَلُّ وَ سَمِیعٌ لاَ یَذْهَلُ وَ جَوَادٌ لاَ یَبْخَلُ وَ حَافِظٌ لاَ یَغْفُلُ وَ قَائِمٌ لاَ یَسْهُو وَ دَائِمٌ لاَ یَفْنَى وَ مُحْتَجِبٌ لاَ یُرَى وَ بَاق لاَ یَبْلَى وَ وَاحِدٌ لاَ یُشْبِهُ وَ مُقْتَدِرٌ لاَ یُنَازَعُ یَا کَرِیمُ الْجَوَادُ الْمُتَکَرِّمُ. یَا ظَاهِرُ یَا قَاهِرُ أَنْتَ الْقَادِرُ الْمُقْتَدِرُ یَا عَزِیزُ الْمُتَعَزِّزُ یَا مَنْ یُنَادَى مِنْ کُلِّ فَجّ عَمِیق بِأَلْسِنَه شَتَّى وَ لُغَات مُخْتَلِفَه وَ حَوَائِجَ مُتَتَابِعَه وَ لاَ یَشْغَلُکَ شَیْءٌ عَنْ شَیْء. أَنْتَ الَّذِی لاَ یُفْنِیکَ الدُّهُورُ و لاَ تُحِیطُ بِکَ الاَْمْکِنَهُ وَ لاَ تَأْخُذُکَ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ یَسِّرْ لِی مَا أَخَافُ عُسْرَهُ وَ فَرِّجْ عَنِّی مَا أَخَافُ کَرْبَهُ وَ سَهِّلْ لِی مَا أَخَافُ حُزُونَتَهُ سُبْحَانَکَ لاَ إِلَهَ إِلاَّ أَنْتَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ .

التماس دعا

منبع : سایت دعا شفا

14 نظرات
 1. ناشناسی می گوید

  چهل جمعه باید پشت سر هم باشه؟

 2. فرناز می گوید

  چهل روز این دعا بخونم من حاجت میخوام

 3. فرشته می گوید

  سلام خانم عزیز! براى حاجت گرفتن لازم به خواندن ۴٠ روز نیست .این۴٠ هفته براى ان است که تما گناهان میان شما و اشخاص دیگر بخشیده شود.

 4. محمد می گوید

  یعنی باچندتاکلمه عربی من حاجت میگیرم ….

  1. مهدی می گوید

   بستگی به اعتقادت داره😏

  2. leyli می گوید

   شما به معنیشم یک نگاهی کن . من که یکم عربی متوجه میشم وقتی میخونم انگار قلبم داره خدارو صدا میزنه با اسمااعظم ….

 5. زری می گوید

  نظرها چرا مال ۵۰ سال پیشه😳😰😰😰 کرک و پرم ریخت… کدوماتون زنده اید هنوز

  1. مینا می گوید

   نظر خودتم زده واسه ۵۰ سال پیش 😁😁

 6. مینا می گوید

  نظر خودتم زده واسه ۵۰ سال پیش 😁😁

 7. queen می گوید

  سلام ازهمه التماس دعادارم خواهش میکنم دعاکنین کنکوردارم

 8. sharafshams می گوید

  *هر کس که این دعا را بخواند و بخوابد حتى اگر همه گناهان کبیره را مرتکب شده باشد، سپس بمیرد،شهید در راه خدا خواهد بود اگر چه بى توبه بمیرد* ….ممنون.

 9. moer000 می گوید

  اگه امتحان کردید جواب داده به ماهم بگید توورو به اونی که میپرستی

 10. Dreamer می گوید

  دوستان من این دعا رو دیشب خوندم و صبح حاجتم و گرفتم ❤️

 11. سودا می گوید

  خواهش میکنم برام دعا کنین حاجتمو بگیرم
  خیلی مشکل دارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.