دعای بی نظیر قرانی فروش ملک و منزل و زمین

دعای بی نظیر قرانی فروش ملک و منزل و زمین

دعای بی نظیر قرانی فروش ملک و منزل و زمین

دعای بی نظیر قرانی فروش ملک و منزل و زمین فروش هر چیزی که بفروش نرود فروش کالا فروختن اشیاء قیمتی فروختن اجناس جدید و قدیم دعای مجرب فروش هر ملک و خانه دعای فروش و خرید ملک و آپارتمان دعای خرید و فروش اشیاء قیمتی و ملک و زمین دعای خاص فروش ملک دعای بی نظیر قرانی فروش ملک و منزل و زمین
دعای بی نظیر قرانی فروش ملک و منزل و زمین

برای فروش ملک و یا زمین یا آپارتمان ، در ابتدا نیت کند و با ایمانی خالصانه به درگاه پروردگار یکتا و رو به سوی قبله در زمان سعد و مکان پاک و با طهارت کامل بنویسد آیات شریفه ذیل را در کاغذ بدون خط :
آیات ۴۰ و ۴۱ سوره بقره:
یابَنى اِسْرائیلَ اذْکُرُوا نِعْمَتِىَ الَّتى اَنْعَمْتُ عَلَیْکُمْ وَ اَوْفُوا بِعَهْدى اُوفِ بِعَهْدِکُمْ وَ اِیّاىَ فَارْهَبُونِ.
وَآمِنوُا بِما اَنْزَلْتُ مُصَدِّقَاً لِما مَعَکُمْ وَ لاتَکُونُوا اَوَّلَ کافِرٍ بِهِ وَلاتَشْتَرُوا بِآیاتى ثَمَنَاً قَلیلَاً وَ اِیّاىَ فَاتَّقُونِ.

بخشی از آیه ۱۱۱ سوره توبه:
وَ مَنْ أَوْفى‏ بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَیْعِکُمُ الَّذی بایَعْتُمْ بِهِ وَ ذلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظیم
را و در آن ملک یا آپارتمان قرار دهد. اگر زمین است میتواند آنرا در مکانی پاک از زمین دفن کند.  سپس آیات فوق را به تعداد ٧ مرتبه بر آبی بخواند و به آن ملک بپاشد .

همچنین میتواند که ایه شریفه ذیل :

رَبَّنا آتِنا مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَهً وَ هَیِّئْ لَنا مِنْ أَمْرِنا رَشَدا
را بر روی دیوار آن ملک و سپس در آن ملک سوره کهف را قرائت نماید. ان شاء الله آن زمین یا ملک یا آپارتمان به فروش خواهد رفت.

******

فروش کالا,دعای خاص فروش ملک, دعای مجرب فروش هر ملک و خانه,فروختن اشیاء قیمتی,فروش هر چیزی که بفروش نرود,فروختن اجناس جدید و قدیم , دعای فروش و خرید ملک و آپارتمان , دعای خرید و فروش اشیاء قیمتی و ملک و زمین , دعای بی نظیر قرانی فروش ملک و منزل و زمین

1 نظر
  1. بینام می گوید

    عالی بود متشکرم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.