دعای بسیار مجرب برای شفای بیماران – دعای بهبود حال بیماران

ذکر و دعای بسیار مجرب و قوی و تضمینی برای شفا یافتن سریع بیماران در دعا سایت

دعای بسیار مجرب برای شفای بيماران - دعای بهبود حال بیماران

دعای بسیار مجرب برای شفای بیماران – دعای بهبود حال بیماران

دعایی سریع الاجابه و تضمینی برای شفای بیماران و درمان فوری و سریع بیماری ها . این دعا از قویترین و مجرب ترین دعاهای شفای بیماران سخت و لاعلاج می باشد و تاثیر زیادی در خوب شدن حال بیماران دارد . در ادامه از سایت دعا سایت با دعای درمان و شفای بیماران همراه ما باشید .

دعای بسیار مجرب برای شفای بیماران - دعای بهبود حال بیماران دعای مجرب برای شفای بیماران دعای قوی تضمینی برای شفای بیماران دعای شفای بیماران دعای سریع الاجابه جهت شفای بیماران دعای تضمینی مخصوص بهبود حال بیماران دعای بسیار مجرب برای شفای بیماران - دعای بهبود حال بیماران بهترین دعا مخصوص شفای بیماران
دعای بسیار مجرب برای شفای بیماران – دعای بهبود حال بیماران

دعای بسیار مجرب برای شفای بیماران – دعای بهبود حال بیماران,دعای شفای بیماران,دعای مجرب برای شفای بیماران,دعای سریع الاجابه جهت شفای بیماران,دعای قوی تضمینی برای شفای بیماران,بهترین دعا مخصوص شفای بیماران,دعای تضمینی مخصوص بهبود حال بیماران

دعای بسیار مجرب برای شفای بیماران – دعای بهبود حال بیماران

در زبده الدعوات روایت کرده است که رسول خدا صلى اللّه علیه و آله به خانه حضرت فاطمه سلام اللّه علیه آمد. امام حسن را بیمار یافت و این منظره بر آن حضرت خیلى گران آمد. جبرئیل نازل شد و گفت : یا محمد تعلیم کنم تو را دعایى که با آن فرزندت از ناخوشى خلاص گردد چون بخواند.

اللهم لا اله الا انت العلى العظیم ذو السلطان القدیم و المن العظیم و الوجه الکریم لا اله الا انت العلى العظیم ولى الکلمات التامات و الدعوات المستجابات خل ما اصبح (بفلان)

گنج‌های معنوی

*************************************

ذکری مجرب برای رفع مرض‏

از حضرت رضا (ع) روایت شده که فرمودند: برای رفع هر مرضی بخوانید:

یَا مُنْزِلَ الشِّفَاءِ وَ مُذْهِبَ الدَّاءِ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْزِلْ عَلَى وَجَعِیَ الشِّفَاء

(ای فرستنده و عطاکننده شفا، و ای کسی که به لطف خویش دردها را از جان‏ها و جسم‏ها می‏بری، بر محمد و آل محمد رحمت فرست و بر دردهای من شفا عنایت فرما).( مصباح کفعمی ص ۱۵۲)

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.