خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه

دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه هست . چند تا از مجرب ترین و قویترین دعاهای معتبر و تضمینی برای تسکین درد دندان و بهبود عفونت دندان و لثه برای شما عزیزان قرار دادیم . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه
دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه

دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه,دعای قوی برای رفع درد دندان,بهترین و قویترین دعای بهبود درد دندان,دعای قوی الاثر جهت تسکین درد دندان و عفونت دندان,دعا برای آرام گرفتن درد دندان,بهترین دعا برای تسکین سریع و فوری درد دندان و لثه,قویترین دعای درمان و بهبودی درد دندان و عفونت دندان

دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه

دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه
دعای بسیار مجرب برای تسکین و بهبودی التهاب و عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه

چند تا از دعاهای بسیار مجرب و تضمینی برای تسکین سریع و فوری درد دندان – درمان عفونت و چرک دندان و لثه – بهبود التهاب و رفع فوری درد دندان و لثه براتون آماده کردیم امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعاهای فوق العاده قوی و تضمینی و مجرب برای تسکین و بهبودی عفونت دندان و رفع درد دندان و لثه 100 درصد تضمینی و معتبر

دعاهای زیادی در مورد رفع درد دندان و مشکلات مربوط به التهاب و عفونت دندان و لثه وجود دارد که در کتب ادعیه مختلفه به آنها اشاره رفته است. در این مطلب از سایت دعاگو چند تا از این دعاهای مجرب برای رفع مشکل و درد دندان ذکر میگردد.

دعای شریفه ذیل برای تسکین درد و التیام بخشیدن به درد دندان و همچنین لثه و عفونت و التهاب آنها میباشد و در برخی از کتب ادعیه مجربه آورده شده. همچنین منقول است از مرحوم لواسانی .

 دستورالعمل این دعا برای رفع درد دندان و لثه و همچنین از بین رفتن التهاب آنها بدین شرح است که باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو انگشت اشاره اش را بر موضع درد نهد و دعا را قرائت نماید و بهتر است پس از نمازهای یومیه به این عمل مبادرت ورزد و در اثنای قرائت با شخصی سخن نگوید . دعای ذیل را بخواند :

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحیم اَسْئَلُکَ بِعِزَّتِکَ وَ جَلٰالِکَ وَ قُدْرَتِکَ عَلی کُلِّ شَئٍ اِنَّ مَرْیمَ لَمْ تَلِدْ غَیرَ عیسی رَوْحِکَ وَ کَلِمَتِکَ اَنْ تَکْشِفَ ما تُلْقیٰ فٰاطِمَهُ بِنْتُ خَدیجَهَ مِنَ الضِّرْس

پس از قرائت دعا صدقه دهد. بدون شک خداوند به درد وی التیام بخشد و درمان میشود.

**************************************************

دعای درد دندان: از حضرت صادق عليه السّلام روايت شده: پس از گذاشتن دست بر جاى درد سوره هاى حمد و توحيد و قدر و اين آيه مباركه را بر آن بخواند:

وَ تَرىَ الْجِبالَ تَحْسَبُها جامِدَةً وَ هِىَ تَمُرُّ مَرَّ السَّحابِ صُنْعَ اللَّهِ الَّذى اَتْقَنَ كُلَّ شَيْئٍ اِنَّهُ خَبيرٌ بِما تَفْعَلُونَ

و مى بينى كوهها را درحالى كه آنها را بى حركت مى پندارى، و حال آنكه مى گذرند همانند گذر ابرها، كار خداست، كه هرچيزى را استوار نموده، به درستى كه او به آنچه انجام مى دهيد آگاه است.
و نيز از امير مؤمنان عليه السّلام روايت شده: به موضع سجده خود دست بكش، سپس دندان درد گرفته را مسح كن و بگو:

بِسْمِ اللَّهِ وَالشّافى اَللَّهُ وَ لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظيمِ

به نام خدا، و شفادهنده خداست، و جنبش و نيرويى نيست جز به خداى والاى بزرگ.
دعاى تجربه شده اى براى درد دندان: سورهاى [حمد] و [فلق] و [ناس] و [توحيد] را قرائت مى كنى، و با هر سوره

بسم اللّه الرّحمن الرّحيم

را مى خوانى، و پس از سوره [توحيد] مى گويى:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ وَ لَهُ ما سَكَنَ فِى اللَّيْلِ وَالنَّهارِ وَ هُوَ السَّميعُ الْعَليمُ قُلْنا يا نارُ كُونى بَرْدَاً وَ سَلاماً عَلى اِبْرهيمَ وَ اَرادُوا بِهِ كَيْداً فَجَعَلْناهُمْ الاَْخْسَرينَ نُودِىَ اَنْ بُورِكَ مَنْ فِى النّارِ وَ مَنْ حَوْلَها وَ سُبْحانَ اللَّهِ رَبِّ الْعالَمينَ

به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهربانى اش هميشگى است، و براى اوست آنچه در شب و روز ساكن شده، و او شنوا و داناست، گفتيم: اى آتش بر ابراهيم سرد و سلامت باش، و به سوى او از روى نيرنگ قصد كرده بودند پس آنان را زيان كارترين قرار داديم، ندا شد خجسته باد كسى كه در آتش و كسى كه در آتش و كسى كه پيرامون آن است، و منزّه است خدا، پروردگار جهانيان.
سپس مى گوئى :

اَللّهُمَّ يا كافِياً مِنْ كُلِّ شَيْئٍ وَ لا يَكْفى مِنْكَ شَيْئٌ اِكْفِ عَبْدَكَ وَابْنَ اَمَتِكَ مِنْ شَرِّ ما يَُخافُ وَ يَُحْذَرُ وَ مِنْ شَرِّ الْوَجَعِ الَّذى يَشْكُوهُ اِلَيْكَ

خدايا اى كفايت كننده از هرچيز، و از تو چيزى كفايت نمى كند، بنده ات و فرزند كنيزت را كفايت كن، از شرّ آنچه مى هراسد، و پرهيز مى كند، و از شرّ دردى كه از آن به تو شكايت مى كند.
و نيز روايت شده: كاردى يا برگ خرمايى بگيرد و به آن جانب كه درد مى كند بمالد، و هفت مرتبه بگويد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَ اِبْرهيمُ خَليلُ اللَّهِ اُسْكُنْ بِالَّذى سَكَنَ لَهُ ما فِى اللَّيْلِ وَ النَّهارِ بِإِذْنِهِ وَ هُوَ عَلى كُلِّ شَيْئٍ قَديرٌ

به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهربانى اش هميشگى است، به نام خدا، و به خدا، محمّد فرستاده خدا، و ابراهيم دوست خداست آرام شو، و به حق آن كه آنچه در شب وروز است براى او آرام مى گيرد به اجازه اش، و او بر هرچيزى تواناست.
و نيز وارد شده: چوبى يا آهنى بر دندانى كه درد دارد بگذارد و از جانب آن هفت مرتبه افسونش كند:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ اَلْعَجَبُ كُلُّ الْعَجَبِ دُودَةٌ تَكُونُ فِى الْفَمِ تَاْكُلُ الْعَظْمَ وَ تُنْزِلُ الدَّمَ اَنَا الرّاقى وَ اللَّهُ الشّافى وَ الْكافى لا اِلهَ اِلاّ اللَّهُ وَالْحَمْدُلِلَّهِ رَبِّ الْعالَمينَ وَ اِذْ قَتَلْتُمْ نَفْسَاً فَادّارَ أْتُمْ

به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهربانى اش هميشگى است، شگفتا، كرمى [منظور ميكرب خاص دندان است كه در بين مردم به كرم دندان مشهور شده، و دندان پوسيده و سياه شده را مى گويند كرم خورده] در دهان مى باشد، استخوان آن را مى خورد، و خون فرو مى ريزد، من افسون كننده ام، خدا شفادهنده و كفايت كننده است، معبودى جز خدا نيست، و ستايش خدا را پروردگار جهانيان.
تا لعلّكم تعقلون بخواند.
همان طور كه ابتداى دعا گفته شد اين دعا را هفت مرتبه بخواند.

التماس دعا

منبع : سایت ملکوتی ها

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *