خانه / ادعیه و اذکار مجربه / دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن

دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن هست . دعایی بسیار مجرب و تضمینی و موثر و مفید برای گرفتن سریع و فوری حاجت ها و برطرف شدن مشکلات و گرفتاری و رفع سریع غم و اندوه و مرگ و نابودی تضمینی دشمن . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن
دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن

دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن,دعای برآورده شدن حاجت از حضرت رسول خدا,دعای قوی و مجرب برای گرفتن سریع و فوری حاجت,دعای بسیار مجرب و موثر برای رفع سریع و آسان غم و اندوه,دعای موثر و سریع الاجابه برای مرگ و نابودی سریع دشمن

دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن

دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن
دعای بسیار مجرب برای برآورده شدن حاجت و رفع غم و غصه و از بین رفتن دشمن

دعای بسیار مجرب و سریع الاجابه و خیلی موثر برای برآورده شدن سریع و فوری حاجت – رفع اندوه و غم و غصه – نابودی و مرگ دشمن براتون آماده کردیم . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای بسیار عالی و سریع الاجابه برای نابود و هلاکت دشمن ظالم و گرفتن سریع حاجت و رفع غم و اندوه

حضرت امام رضا عليه السلام فرموده است:

يكى از اصحاب ورقى را يافت، آن را نزد رسول خدا صلى الله عليه وآله وسلم آورد، سپس براى نماز جماعت ندا دادند، هيچ زن و مردى تخلّف نكرده و همه حضور پيدا كردند، آنگاه رسول خدا صلى الله عليه وآله وسلم بر روى منبر رفتند و آن را قرائت كردند، در حالى‏ كه ‏نوشته‏ اى از يوشع بن نون – وصىّ حضرت موسى ‏عليه السلام – بود، و در آن چنين آمده ‏بود:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيم

إِنَّ رَبَّكُمْ لَرَؤُفٌ رَحيمٌ، أَلا إِنَّ خَيْرَ عِبادِ اللَّهِ التَّقِيُّ الْخَفِيُّ، وَإِنَّ شَرَّ عِبادِ اللَّهِ ‏الْمُشارُ إِلَيْهِ بِالْأَصابِعِ.

بنام خداوند بخشنده مهربان

براستى كه پروردگار شما هر آينه رئوف و مهربان است، آگاه باشيد؛ بهترين بندگان ‏خدا كسى است كه تقوا پيشه كند و گمنام باشد، و بدترين بندگان خدا كسى است كه‏با انگشتان به او اشاره شود يعنى مشهور و سرشناس باشد.

هر كس دوست دارد پيمانه ‏اش را پر كنند و حقوقى كه خدا بخاطر نعمت ‏هايش‏ بر او دارد ادا كند، پس بايد هر روز بگويد:

سُبْحانَ اللَّهِ كَما يَنْبَغي للَّهِِ، وَلا إِلهَ إِلَّا اللَّهُ كَما يَنْبَغي للَّهِِ، وَالْحَمْدُ للَّهِِ كَما يَنْبَغي للَّهِِ، وَلا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ إِلّا بِاللَّهِ، وَصَلَّى اللَّهُ عَلى مُحَمَّدٍ وَأَهْلِ بَيْتِهِ، اَلنَّبِيِّ الْعَرَبِيِّ الْهاشِمِيِّ، وَصَلَّى اللَّهُ عَلى جَميعِ الْمُرْسَلينَ وَالنَّبِيّينَ حَتَّى ‏يَرْضَى اللَّهُ.

خدا پاك و منزّه است آنگونه كه سزاوار خداوندى باشد، و معبودى جز خداوند نيست آنگونه كه سزاوار خداوندى باشد، و سپاس و ستايش از آن خدا است آنگونه كه سزاوار خداوندى باشد، و هيچ بازدارنده و هيچ نيروئى جز به سبب خداوند نيست، و درود خدا بر (حضرت) محمّد و اهل بيت او، آن پيامبرى كه از طايفه عرب و هاشمى ‏نسب است و درود خدا بر تمام رسولان و پيامبران تا آنكه خدا خشنود گردد.

و رسول خدا صلى الله عليه وآله وسلم از منبر فرود آمد در حالى‏ كه مردم اصرار مى ‏ورزيدند در آن‏ دعا، مقدارى رسول خدا صلى الله عليه وآله وسلم صبر كرد و سپس بر روى منبر رفت و فرمود:

هر كس دوست دارد او را برتر از مجاهدين ثنا گويند و تعريف نمايند اين گفتار راهر روز بگويد، پس اگر حاجتى داشته باشد برآورده مى ‏شود، دشمنى داشته ‏باشد سركوب مى ‏گردد قرض و بدهى داشته باشد پرداخت شود، غصّه و گرفتارى داشته باشد برطرف گردد و كلام او آسمان‏ها را درنوردد تا در لوح‏ محفوظ نوشته شود.


10) مهج الدعوات: 306، بحار الأنوار: 4/87، الدعوات: 46، مستدرك الوسائل: 377/5، الجُنّة الواقية والجَنّة الباقية (مخطوط): 32 (با كمى تفاوت).

التماس دعا

منبع : سایت دعاگو

درباره ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *