دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص)

دعای مجرب و سریع الاجابه مخصوص آمرزش و پاک شدن گناهان در دعا سایت

دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص)

دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص)

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص) را برای شما عزیزان قرار دادیم . ذکر و دعای بسیار قوی و مجرب از پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) برای بخشیده شدن و آمرزش گناهان و وارد شدن به بهشت پس از مرگ . این دعا از قوی ترین و مجرب ترین دعاهای قرآنی معتبر مخصوص مغفرت و آمرزش گناهان و استغفار می باشد …

دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص) طلسم آمرزش گناهان دعای وارد شدن به بهشت پس از مرگ دعای مغفرت و استغفار دعای قوی و معتبر آمرزش گناه دعای سریع الاجابه برای آمرزش گناهان دعای تضمینی آمرزش گناهان دعای بخشیده شدن گناهان دعای آمرزیده شدن دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص)
دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص)

دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص),دعای بخشیده شدن گناهان,دعای تضمینی آمرزش گناهان,دعای سریع الاجابه برای آمرزش گناهان,دعای وارد شدن به بهشت پس از مرگ,دعای قوی و معتبر آمرزش گناه,دعای مغفرت و استغفار,دعای آمرزیده شدن,طلسم آمرزش گناهان

دعای آمرزش گناهان از حضرت رسول اکرم (ص)

هرکس در شب یا روز جمعه این دعا را، هفت بار بخواند، اگر در آن شب یا در آن روز از دنیا برود وارد بهشت مى شود؛

و آن دعا این است:

اللَّهُمَّ أَنْتَ رَبِّی لا إِلَهَ إِلا أَنْتَ خَلَقْتَنِی وَ أَنَا عَبْدُکَ وَ ابْنُ أَمَتِکَ وَ فِی قَبْضَتِکَ وَ نَاصِیَتِی بِیَدِکَ أَمْسَیْتُ عَلَى عَهْدِکَ وَ وَعْدِکَ مَا اسْتَطَعْتُ أَعُوذُ بِرِضَاکَ مِنْ شَرِّ مَا صَنَعْتُ أَبُوءُ بِنِعْمَتِکَ [بِعَمَلِی ] وَ أَبُوءُ بِذَنْبِی [بِذُنُوبِی ] فَاغْفِرْ لِی ذُنُوبِی إِنَّهُ لا یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلا أَنْتَ .

خدایا! تویى پروردگار من، شایسته ی پرستشى جز تو نیست، تو مرا آفریدى و من بنده تو و فرزند کنیز تو و در دست قدرت توأم و زمام زندگى ام به دست توست، تا توانستم بر عهد و پیمان روز را به شب آوردم.

از شرّ آنچه انجام دادم به خوشبینى و خشنودى تو پناه می آورم، به نعمتت اعتراف و به گناهم اقرار مینمایم پس گناهانم را بیامرز، زیرا گناهان را جز تو نمى آمرزد.

**************************************************

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.