دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی هست . ذکر و دعای بسیار مجرب و قوی و تضمینی مخصوص افزایش فوری رزق و روزی و جهت طلب روزی . امیدوارم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی دعایی قوی برای فراوانی رزق و روزی دعایی سریع الاجابه مخصوص زیاد شدن روزی دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی دعای طلب روزی فوری و موثر دعای طلب روزی فراوان
دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی

دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی,دعای طلب روزی فراوان,دعایی قوی برای فراوانی رزق و روزی,دعایی سریع الاجابه مخصوص زیاد شدن روزی,دعای طلب روزی فوری و موثر

دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی

دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی دعایی قوی برای فراوانی رزق و روزی دعایی سریع الاجابه مخصوص زیاد شدن روزی دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی دعای طلب روزی فوری و موثر دعای طلب روزی فراوان
دعایی بسیار موثر و قوی برای وسعت و افزایش رزق و روزی

ذکر و دعایی سریع الاجابه و بسیار مجرب برای طلب حاجت فوری و تضمینی و افزایش رزق و روزی و فراونی نعمت . امیدواریم که کارگشای مشکلات شما عزیزان واقع شود .

دعای تضمینی و موثر برای وسعت رزق و روزی

از حضرت امام محمّد باقرعلیه السلام مروى است که به زید شحّام فرمود که بگو به جهت طلب روزى در سجده نمازفریضه:

یا خَیْرَ الْمَسْئُولینَ وَ یا خَیْرَ الْمُعْطینَ اُرْزُقْنىوَارْزُقْ عِیالىمِنْفَضْلِکَ فَاِنَّکَ ذُوالْفَضْلِ الْعَظیمِ.

باقیات صالحات، حاج شیخ عباس قمی

***********************************

گاهی به سبب شرایط زندگی، گناهانمان یا تقدیر الهی دچار مشکلات مالی عدیده ای می شویم، در این زمان ها بهتر است ابتدا از درگاه خداوند متعال طلب بخشش نموده و سپس با کارهای نیک درب های بی انتهای رحمت الهی را به طرف خویش باز کنیم.

در این بخش سایت آسمونی به درخواست شما بازدیدکنندگان محترم دعاها و اذکاری را جهت گشایش در رزق و روزی که انشااله به ثروتمند شدن شدن شما بیانجامد.

از ما حرکت از خداوند بلند مرتبه برکت…

ختم سوره واقعه جهت وسعت رزق :

جهت وسعت رزق ومعیشت از شب شنبه ، هر شب سه بار سوره مبارکه واقعه را بخواند وشب جمعه ۸ مرتبه بخواند واین عمل را پنج هفته بجای آورد وقبل از هر بار خواندن سوره این دعا را بخواند:

اَللَّهُمَّ ارْزُقنا رِزْقاً حَلاَلاً طَیِّباً مِنْ غَیْرِ کَدٍّ اِسْتَجِب ْ دَعْوَتَنَا مِنْ غَیْرِ رَدٍّ وَ اَعُوذُ مِنَ الْفَضِیحَتِین الفَقرا وَالدِّینِ وَاِدْفَعْ عَنِّی هَذَیْنِ بِحَقِّ الامَامِیْن الحسن وِالحُسَین بِرَحْمَتِکَ یاارحم الراحمین .

فرموده اند این خواندن این دعا تاثیر عجیبی دارد.

دعای گشایش رزق و روزی :

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ الْحَلالِ الطَّیِّبِ رِزْقاً واسِعاً حَلالاً طَیِّباً بَلاغاً لِلدُّنْیا وَالاْخِرَهِ صَبّاً صَبّاً هَنیَّئاً مَری ئاً مِنْ غَیْرِ کَدٍّ وَلا مَنٍّ مِنْ اَحَدٍ مِنْ خَلْقِکَ اِلا سَعَهً مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ فَاِنَّکَ قُلْتَ وَاسْئَلُوا اللَّهَ مِنْ فَضْلِهِ فَمِنْ فَضْلِکَ اَسْئَلُ وَ مِنْ عَطِیَّتِکَ اَسْئَلُ وَ مِنْ یَدِکَ الْمَلاْ اَسْئَلُ

دعا به جهت وسعت رزق :

جهت تنگی روزی و رفع فقر ۴۰ روز روزی یکمرتبه سوره مبارکه مزمل را بخواند.

دعا به جهت افزایش رزق و روزی :

براى رفع فقر و جلب وسعت و باز شدن در بهشت هر روز صد مرتبه بگوید:

لا إله إلا الله الملک الحق المبین

آیه قرآنی که گنج را به سویتان می بارد :

وَ مَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجاً وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَ مَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْراً

هر کس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه نجاتی برای او قرار می‌دهد، و او را از جایی که گمان ندارد، روزی می‌دهد، و هر کس بر خدا توکل نماید، خدا او را کفایت می‌کند،
و خداوند فرمان خود را به انجام می‌رساند، همانا خدا برای هر چیزی اندازه‌ای داده است

(( در مورد آیه بالا به تجربه رسیده است که هر کس در هر روز بعد از نماز های واجب و ذکر سه صلوات ، آیه ۲ و ۳ سوره طلاق را سه مرتبه بخواند و سه مرتبه صلوات در آخر آن بخواند موجب وسعت رزق شود ان شاء الله ))

همچنین برای وسعت رزق و روزی و رسیدن به مال، آیه ۲ و ۳ سوره طلاق را به این شکل ختم نماید: شروع آن از روز جمعه یا پنج شنبه یا دوشنبه باشد، اگر جمعه باشد بهتر است، سپس تا چهل روز هر روز ۱۵۹ مرتبه این آیه شریفه را بخواند و بهتر است بعد از نماز صبح باشد. فقط در روز چهلم ۱۷۹ مرتبه باشد و در ابتدای ختم برای استجابت حاجت، غسل حاجت نموده دو رکعت نماز بخواند و صد مرتبه صلوات بفرستد (در روز اول) و روز آخر بعد از اتمام، صد صلوات بفرستد.

شک نکند و ناامید نشود و اگر بار اول به نتیجه نرسید تکرار کند که انشاءالله به مراد می رسد.

التماس دعا

منبع : سایت ملکوتی ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.